Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Nu ziedinj, ja kads skatitos kaut kadu formulas posmu vai basketbolu tada laika tad tas skaititos pilnigi normali. Es diemzhel shodien biju drusku paalii un man nacas no rita skatities ierakstu pirms tam nepaskatoties rezultatu. TPA mani reali parsteidza.

Bet amnijs vispar narkomans...

Link to comment
Share on other sites





+ In Season 3, we'll be doing a series of mastery changes (much like what we saw for Season 2). FeralPony and I will be giving more details once it's a bit more locked down. © Morello Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Mastery izmaiņas ir vienmēr jautras. Gribot vai negribot kaudze ar championiem tiek uzbuffoti un daudzi nonerfoti, varbūt pat metas mainīsies. :)

this.

galvenais, ka baigi koncentrēsies uz itemiem iekš s3. Es galīgi nebūtu pārsteigts, ja pēc gada meta būtu daudz vairāk izmainījusies no tagad nekā tā izmanījās s2.

ES BĻAĢ GRIBU JAUNUS ITEMZUS!

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

dfg vissūdīgākais items spēlē, ezreala w vissūdīgākais skills spēlē. viņiem vajadzēja izdarīt kaut ko ar ezreala q, un varbūt samazināt as debuffu w, bet nejau noņemt to pa visam imho.

Man kā adc spēlētājam nav problēmu ar ezreal nerfiem, bet imho, es uzskatu, ka viņi nonerfoja neīsto lietu,

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

acīmredzot tev nav ne mazākās nojausmas kā ezreals strādā. Man nav nekādu problēmu ar tiem nerfiem, es vienkārši uzskatu, ka viņi sūdu nonerfoja. Un par dfg... nerfi bija nepieciešami, jā, bet ne jau tik lieli lol. TU maz apzinies, ka dfg tika nonerfots vairāk par 50%?

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Jā es apzinos, tas bīja normāli ka viņš ņēma nost 2/3 hp? Tagad ņems 1/3 un tas ir arī DAUDZ. Un par ezrealu, ko es nesaprotu? kā viņš strāda? ez easy varēja treidoties un nezaudēt gandrīz vispār hp, dēļ tā jobanā as debuffa

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

~66% hp? tiešām? pārliecināts esi? viņš ņema ~30% hp end geimā targetiem, kuriem NAV MR, tas bija drusku par daudz, jā. Tagad tas items ņems nost ~15% hp, un nē, tas nav viss, viņi noņema fucking 15%cdr, nerfs tā kā nav drusku par daudz ne? samazināt dmg uz gandrīz pusi, un noņemt cdr ne?

Ezreals nevinēja treidus tikai dēļ w. w, līdz level 8 ņem nost 20%, un taisa prettymuch no dmg at all, cilvēki parasti mēdz atkāpties, kad tiek debuffoti leining feisā. Ezreals vinē treidus tāpēc, ka viņam ir q, kas kosto neko, ir gandrīz tik par garš kā keitlinas q, skeilojas PERFEKTI visu spēli un skeilojas perfekti ar triforce itemiem. Tad, kad ezreals ir pietiekoši nopoukojis enemiju, blinko uz pretējo pusi no tās, kur atrados enemiju supports, ja tas neatrodas aiz kerija, lando q, lando w, un viņām ir fucking 30% as buffs no pasīvā jau. Ko dara enemijs? vai nu nomirst, vai noburno summonerus, vai atkāpjās ar maz hp. kas no tā ezrealam? zaudēti 30 % manas, kamēr jebkurš cits kerijs tikpat aktīvi spamojot būtu zaudējis, jau visu manu.

Manuprāt ezrealam, vajadzēja nonerfot as debuffu, nevis NOŅEMT, palielināt mana kostus q, un nonerfot pasīvā steroīdu.

P.S. vispār ir pietiekoši daudz ad carriju, kuriem overall dps tiek samazināts DAUDZ, DAUDZ mazāk nekā 20% pēc tā debuffa saņemšanas.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Es negribu ar tevi dirsties tagad, bet nepiekrītu par ezrealu. Tākā ezreala w iet caur minion un taisa DIEZGAN daudz damagu viņs var easy harraso pretinieku, ja tu izmanto 21/0/9 tu nezaudē manu vispāŗ gandrīz , tākā visi pro/high elo spēlētaji to dar, nevis iet 21/9/0.

Par dfg, ok. Tos 15% cdr varēja atstāt , parējais viss ok.

Link to comment
Share on other sites

wut? tas ir mans points, ka ezrealam mana nekad nebeidzās. viņš ir vienīgais adc, kas var literāri, endlessly poukot. Un nav jau tā, ka to w ir tik vienkārši landot nesaņemot pretī greivsa vai korkija q(list goes on), lol

15% dfg ar 15%cdr būtu pilnīgi pietiekoši, manuprāt.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...