Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Teorētisi jā... aoe stuns...

Labs piemērs.. tiko man manā tīmā bija Mid janna... Un protams tā ir mana nemākuliba... pirmajā sezonā es biju uz 1500 elo... Nūbīgāks palicis točna neesmu... Vienīgais ja neskaita šo nedēļu - spēlēju agri rītos un pusdienlaikā (Trollololo schoolkids laiks) un trāpās episki daudz idiotu...

obv taas reizes, kad pretinieku teamaa ir feederi un trolji Tu aizmirsti, cilveeks ir taa stulbi iekaartots, ka vairaak atceras slikto, kas ar vinju noticis, bet labo atceras mazaak

Link to comment
Share on other sites

Tas jau jā... bet es esmu no tiem, kas ja jau piem spēlē to pašu rankedu (jebko kas nav normals un kaut kur atzīmējas jebkurā spēlē) tad jau veltu visu uzmanību tam ko es daru... Savādāk es nevaru...

Link to comment
Share on other sites

Tikko laikam redzēju kulmināciju tam, ko var ieraudzīt rankedos....

Malphite jungle - 360+ krīpi, safārmots līdz ausīm... Tanky as fuck + 300 dmg

GP top 370+ krīpi, safārmots līdza ausīm, 80& crita kaut kur un ap 400 dmg + Atmog

Un tie abi idioti nepalīdzēja NEVIENĀ tīmfaitā, es jau nerunāju ka pārējie trīs līdza virsū... defojām turretus kamēr šie pajoliņi fārmoja... Beigās mums nes nexusu jau ārā a šie laimī baronu ņem...

Link to comment
Share on other sites

man riktīgi sāk apnikt šitie kalniņi vislaik spēējot. nepārtraukti ir tā, ka 8/10 ir uzvaras. tad nāk fucking atpalikuši pediņi, kas uzreiz visu sapiš un atkal ir 2/10 uzvaras.

tas parādās tir regulāri. visu laiku. man liekas riot speciāli tādus sarakstus izveido ar dauņiem un tad ik pa pāris spēlēm samet kopā.

pirmo reizi speciāli līvoju spēli. precīzāk 3 spēles 2 dienās.

visu laiku - pats diezgan bieži dominēju top lane pēdēja laikā. un tad man jāiet 10 minūtē pret aniviam un kassadīniem, kam jau ir 10 kili katram un tad tīms kliedz ka es sūkāju.

Link to comment
Share on other sites

Mino. es saprotu ka nepiederu elitārajam normal geimu pulkam, kas sēž ieslēdzies atsevišķā mumbles kanālā un neatbild uz ingeim messadžiem, bet ir baigi skillots un spļauj perlus kas ir saprotami tikai viņiem. Gratz...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mino. es saprotu ka nepiederu elitārajam normal geimu pulkam, kas sēž ieslēdzies atsevišķā mumbles kanālā un neatbild uz ingeim messadžiem, bet ir baigi skillots un spļauj perlus kas ir saprotami tikai viņiem. Gratz...

paklau, kas tu esi , lai brauktu viņiem virsū? mino ir acīmredzami pārāks, jo māk spēlēt normalus un ir west serverī, kā arī nedrīklst aizmirst, ka pārzin spēli daudz labāk...

ā, un bija diskusija par elo elli.

tāda pastāv.

hwans teica, ka nav elo elle, ir tikai slikti spēlētāji. bet kā tad nosaukt to vietu, kur sēž lielākā daļa idiotu un čakarē katru otro spēli. jums man būtu jātic, biju viszemāk un atnācu atpakaļ :D

edit: man liekas, ka tev ir briesmīgas problēmas ar to redzi.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...