Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

es jums saku, man ir teju 200 rankedi. un saticis, man liekas, gandrīz visa tipa pretiniekus. ar lee sin'u labi ir tas, ka vinu nevar īsti konterot, tobiš, ja māki spēlēt leinu var uzvarēt pret jebko.

arī olafu nešaubos, ka uzvarētu

Un kā tu kauntero yoriku?

Link to comment
Share on other sites

Man vakar komandā bija episks junglers alistars. 2 levelā sāka gankot un pēc 10 minūtēm viņam šots bija 8:1:2. Ļoti ātri visu iznesām.

Šodien sanāca šitā :)

00ntvb8w6tnfx32r9wd.png

Kad lux'ai 2x smagi nepaveicās, jo metot uz +/- nahaļavu spearu, viņu novācu :)

var kāds man apskaidrot kā spēlē ad nidalee? Mēģināju vispirms ar dzīvībam, bet tad sapratu, ka no tā nav jēgas.(pēc luktura). Viņai ir fucking maz dzīvības pašā sākumā, un tas reizēm baigi iegriež.

Link to comment
Share on other sites

pret yoriku farmotos līdz diviem doraniem , kačājot w vienlīdzīgi ar q vai pat ātrāk(atkarīgs no yorika). pēc 2 doraniem(un citiem itemiem) un 6tā levela, man, principā, viņū vajadzētu varēt nosists ar kādiem 3 trāpītiem q un vienu ilgāku cīņu.

ir jau arī bijuši leini, kad no jungle atnāku uz topu un esmu -2 leveli un farms mazāks. tad mēģinu nobeitot , lai viņš iedaivo. īstenībā normāli sanāk.

p.s. es neteicu, ka kounteroju kādu, es teicu, ka mani grūti kaunterot.

Link to comment
Share on other sites

it īpaši tavam olafam, atmogs un tu toreiz 1v1 kriti kā ezis, pat ar visu manu troļļošanu.

tas bij pirms cik? 100? 150 spēlēm?

vienkārši es nesen spēlēju ar olaf pret tiešām labu lee. viņam ļoti bieži nācā gankot - reāli viskaik sēdēja krūmos. 10 minutē dēļ tā man bij 0:3. divus kill bij paņēmis tas lee. par spīti tam es tāpat viņu pēctam nositu pāris reizes. tur var lēkāt cik grib, no true dmg nezimuks :)

kr4 olaf var iet pret nasus/lee/irelia/riven (kad mino bij irelia ar labākiem itemiem, es ar olaf nositu viņu tāpat). pret gp gan dirsā.

Link to comment
Share on other sites

P.S maukuri, no ad carrijiem tu vari dabūt tristana par brīvu followojot facebooka riotam, tajā pašā laikā tristana ir samērā drošs ad carrijs, ar diviem ideāliem escape mehāniskiem - jumps un knockbacks.

KA man tas jadara, kur jaspiez? Man ir facebook account tikai prieks sadam vajadzibam uztaisits, jo principa es vinu neizmantoju :)

P.S. Tiku gala. Paldies... Jaieperk laikam vel kads champs kas solo var normal pavilkt un tad jamegina bus atguties.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

rustij true dmg kountero ar hp daudzumu, irelia uzvar olafu btw.

Par rivenu... nav viņa gluži broken čempis, viņa vienkārši ir top tier čempis, laigan es neesmu baigi daudz spēlējis pret rivenām, bet teorētiski vajag izvairīties treidot dmg ar viņu early geimā un tad mid geimā var mēģināt nosist, vai arī nogankojot, ja dabū killu un paspēj izstum vilni tad ir diezgan ok.

AD Nidalee, taisa atmogs, triforce un ja baigi vajag var arī rageblade, bet tad to samērā ātri jāpērk, protams defensīvie itemi situational, es tik ceru, ka tu nidalee skillus pareizi makso, pēctam man mumblē pastāstīsi kā tu viņus makso slinkums man rakstīt.

Fake tu tik neapvainojies, bet viss ko tu tagad stāsti kā tu ko uzvari ir pielīdzināms sūdam, par tik cik tu spēlē tajā elo... :/

Link to comment
Share on other sites

un? <1200 elo spēlē spēlētāji, kas tikko nodingojuši 30. un iedomājas, ka visu zin un visu māk un iet spēlēt rankedus nesagatavoti, lūk rezultāts. Es nevēlos sēdēt uz 1400-1500 elo ar 400 spēlēm kā dažs labs te to dara :/ ar ko atšķirās spēlētāju līmenis no 1400's un normal geimiem? ne ar ko, pilnībā.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

un? <1200 elo spēlē spēlētāji, kas tikko nodingojuši 30. un iedomājas, ka visu zin un visu māk un iet spēlēt rankedus nesagatavoti, lūk rezultāts. Es nevēlos sēdēt uz 1400-1500 elo ar 400 spēlēm kā dažs labs te to dara :/ ar ko atšķirās spēlētāju līmenis no 1400's un normal geimiem? ne ar ko, pilnībā.

Kā tu to vari zināt ja pats neesi spēlējis??? :D man tā patīk tādi teorētiķi... Tas kautero šo, tas kautero šo... Nu teorētiski...

Link to comment
Share on other sites

tu pirmo reizi internetā uzturies vai? man ir pietiekoši daudz paziņas, kas ir tajā elo. Ja jau amniijs brutāli carrijoja 1400's ar savu ahri tad nu piedod man, bet līmenis tur točna neatšķirās no normal geimiem.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

tu pirmo reizi internetā uzturies vai? man ir pietiekoši daudz paziņas, kas ir tajā elo. Ja jau amniijs brutāli carrijoja 1400's ar savu ahri tad nu piedod man, bet līmenis tur točna neatšķirās no normal geimiem.

kas tev aizliedz tikt uz 1800? Vai pa 700 normaliem uzvarētiem tev vēl nav pietiekams skills un teorētiskās zināšanas?

Link to comment
Share on other sites

vot nevajag, es pats nepriecājos, ja redzu, ka manam pretiniekam ir ap 20 uzvarām rankedos.

par normālu leinu uzskatu un pieminu, ja pretiniekam ir vismaz ap 120 uzvarām rankedos. + neapvainojies, bet , mācoties spēlēt ar lee, es lasīju visus kounteru guidus un atsauksmes, ko atradu. tas nozīmē, ka spēlēju pēc tiem pašiem principiem, kas ir spēkā high elo.

Link to comment
Share on other sites

high elo lee sinu spēlē kā jungleri, lai gan atsevišķos kompos/gadījumos viņš ir labs arī leinā. Bet leinā tu pat pusi no lee sina mobilitija potenciāla neizmanto :/ Guidi ir lielākoties šits, 70% no guidiem ir outdated un sen vairs kā nav spēkā, un šajā spēlē viss ir situational nevis statisks, lai gan ir arī labi guidi, bet nu tik reti, un kā jau teicu, jauns pačš - viss geimplejs var mainīties, līdz ar to arī tavs guids paliek outdated. Spēlējot pēc guidiem tu vari tikai tā.. apmēram iemācīties čaru.

Vajag noķer, kad CruiserBruiser strīmo un skatīties kā viņš ar lee sin spēlē :D

Link to comment
Share on other sites

rustij true dmg kountero ar hp daudzumu, irelia uzvar olafu btw.

atceries mūsu 1 vs 1 pirms kāda laiciņa?

reāli leinā es papisu mino ar irelia. pēctam mēs tāpat aizgājām 1 vs 1 malā un uzkāvāmies. viņam bij vismaz +3k nauda apmēram. es zem 30% hp man liekas, ka nenogāju, kad viņš bij beigts. un irelia ultimate tiek nogriezts pa 40%, kad olaf ieslēdz savu.

kr4 jā. irelia ir labāka farmotāja. bet uz dmg output olafs vinē (it īpaši pa cik stāvot uz vietas cirvi var mest ik pa divām sekundēm. + ~60 armor pen kā standarts ar rūnām un pasīvo no ult)

Link to comment
Share on other sites

lol rustij, viņš nebuildoja, lai tevi kounterotu, bet prosta trollbuildoja. Un Irelias ultimate ir viņas vissliktākais skills, es esmu 98% pārliecināts, ka ja jūs atkal uzspēlētu 1v1 un viņš buildotu normāli viņš tevi iznestu atkal beigās. Vispār cik es atceros tas faits nemaz nebija godīgs. Anyway, pierunā mino uz 1v1 un pierādi, ka es kļūdos.

Dps outputs olafam ir varbūt lielāks, tas nenozīmē, ka viņš uzvar, un laba irelia tevi vienkārši nokaitotu, līdz kamēr viņas w ir atkal atpakaļ Un viss, ko mēs tagad runājam ir 1v1 gadījumā, īstā spēlē ireliai mobilitijs ir 12651268373 reizes labāks.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

mrsy. tur neviens items viņam nebij troll build. bij atmogs + vel kautkāds armors + vel dmg items.

un faits bij pilnībā godīgs - abi stāvējām pie pūķa un sitāmies. es pat vel prasiju vai varu aiziet un pabeigt thormail, pa cik man nauda bij, bet to man neatļāva :)

Link to comment
Share on other sites

es atceros, ka tur kaut kas ar summoneriem nebija godīgi, un es atceros to, ka viņam točna nebija atmogs un randuins un triforce. Pietam tagad tavā situācijā tas jaunais items ir riktīgi labs pret olafu uz irelias.

Un tu aizmirsi pašu galveno, mino teica, ka viņš grib pārbaudīt prosta kā būs, ja abi stāvēs uz vietas un viens otru klapēs. Īstā faitā neviens uz vietas nestāvēs :)

P.S. mēs vienmēr varam uztaisīt vēlvienu 1v1 un pārliecināties, kuram tad ir taisnība. Moš pa šito laiku tu esi samācījies ar brolafu spēlet.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...