Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

skillus makso e un w, kaut kad pa vidu paņemt arī q, lai tev attack speeds stabili lielāks par lielāko daļu no enemija carryiem. tiklīdz kā enemijs ir iekš e range tā spamo to lane phasē. mid geimā vari sākt q mācīties līdz galam. Vienmēr atceries un izmanto to, ka pēc killa tavs w cd resetojas. ultu parasti izmanto nevis priekš dmg bet prieks knockback, tā kā nespamo viņu nahaļavu, atstāj tīmfaitā tam brīdim, kad tev kāds rupucis leks virsū, lai aizisistu viņu atpakaļ no turienes, kur nācis. Protams ja ir iespēja sit enemiju atpakaļ uz savējo pusi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

o! paldies par info, izmēģināšu. Es to e skillu neesmu īsti sapratis, dmg īstu netaisa, jeb esmu akls? :D Tjipa kamēr tie zobeni virs enemy, tikmēram palielināts dmg? Es mēģinu tā, kad aizlecu aiz pretinieka, un tad ar ultu uz savējo pusi mēģinu aizstumt.

Link to comment
Share on other sites

Dorans Blade - Berserkers Greaves - Infinity Edge - Phanton Dancer - Bloodthirster - Last Whisper - Quicksilver Sash vai Banshees

Aizmirsu piebilst - citreiz, ja pretinieku komandā nav daudz snares/stuns, labāk ir nopirkt Guardian Angel

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

o! paldies par info, izmēģināšu. Es to e skillu neesmu īsti sapratis, dmg īstu netaisa, jeb esmu akls? :D Tjipa kamēr tie zobeni virs enemy, tikmēram palielināts dmg? Es mēģinu tā, kad aizlecu aiz pretinieka, un tad ar ultu uz savējo pusi mēģinu aizstumt.

tieši tas pats, kas ignite, tikai nevis true dmg, bet magical.

harraso leinā ar e, kad jūti, ka ir laiks, lec virsū, vēlviens e, un tik šaudies.

tristanai ir spēcīgs early game, ļoti spēcīgs late game. Vienīgi mid game mazliet pieklibo.

Edited by m3rsy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

vnk esmu vilnja... man vairak ka 10 (varetu but kadi 13-14) zaudejumi pec kartas, ja neskaita 1 dominion uzvaru pa vidu! protams visi normal, bet tapat... vnk shausmas! katru reizi gadas kads kas quito vai vnk feedo... vispar vairs nevar paspelet! un cik ieveroju gign teams ari stipri aktivi katrs sava stuuritii njemas...

Link to comment
Share on other sites

Ve'či, nekad nebūtu domājis, ka LoL topiks varētu sasniegt 52 lpp :D

Labi, lai vai kā.. man ir jautājums, vai pa vakariem puikas negrib nākt un kādas vide'ji pāris mačus uzšaut iekš LoL Ranked 5 vs 5 ?

Mani vnk paņēmāt tajā teamā, bet nejūtu nekādu kustību no jums ;)

Link to comment
Share on other sites

ai bļ, solo neveicas jau kuro dienu. reizēm pats nolažojos, bet lielākoties tīms ir absolūti retardēts. tiešām reti, kad tā neveicas.

Sameklē mani. Niks Spaikijs. Man pēdējās spēles neskaties. Komandas vnk bija uz urrā. Bet pirms miega pārīti paņēmām, tā kā.. Uz dou ranked mēs varētu skraidīt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu principa es esmu vakaros diezgan on.Esmu vienmer gatavs uzspelet, tik protams taa pieredze vel anv tik liela ka tev, tev tomer ir loti daudz games jau. Un par gign komandu, nu jaa, pa lielam 5 kaut ka nespej savakties, un ja savacas, kads negrib vienmer vai jaiet.

Cik piefikseju mums ir 1 vieta atkal komanda, nu tad Oddish janjem, vins ar tikko lidz 30lvl uzrapas.

Link to comment
Share on other sites

Nu principa es esmu vakaros diezgan on.Esmu vienmer gatavs uzspelet, tik protams taa pieredze vel anv tik liela ka tev, tev tomer ir loti daudz games jau. Un par gign komandu, nu jaa, pa lielam 5 kaut ka nespej savakties, un ja savacas, kads negrib vienmer vai jaiet.

Cik piefikseju mums ir 1 vieta atkal komanda, nu tad Oddish janjem, vins ar tikko lidz 30lvl uzrapas.

Mēs varētu mēģināt uzcept kādu 3 vs 3 pa vakariem kaut vai. ;)

Es ar Nasus iekš 3 vs 3 esmu diezgan spēcīgs. PRotams ir arī pāris zaudētas spēles, bet ja j'āņem kopunā, tad man ir stastistikā apm 1/10. Vienā no desmit gadījumiem es papisu. Tā kā vrb ja ir vēlme uzraxti man iekš spēles, kad esmu online un patrennēsim tevi, ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...