Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

ir tāda funkcija, ka nobano forumā, lai neredz postus, es tā domāju, varbūt kļūdos, bet kāda tam nozīme.

Paldies kapteini... bet kā jau teicu bija vēlme uzzināt kāpēc domas manas tikka uzzskatītas par galīgu bulšitu...

It īpaši ņemot vērā ka tas klauns pat rankedus nespēlē.

Link to comment
Share on other sites

Man ar patīk ar ahri spēlēt, bet man vēl kāds laiks kamēr tikšu līdz 30 levelam. Pats esmu izveidojis viņai unikālu buildu, kuru nevienam neesmu redzējis, un esmu tīri apmierināts. Pēc ahri, man patīk spēlēt ar Teemo, laikam tikai tāpēc, ka var pieteleportēties pie sēnēm :D Un tāds tīri labs ambush sanāk.

Link to comment
Share on other sites

A kāds reāli šitam mērķis ir? Man tur viss tā vienveidīgs izskatās pēc spēlēšanas... Kas reāli tur ir jāievēro attīstībā, ko pirkt, ko nē, kas jāuzlabo, ko tie skini dod, runes laukus visus var atklāt? Cik izskrēju cauri dažām lapām šajā topikā, izskatās, ka liela daļa ir jau skilled čaļi un tādi spēles mērķi un konkrētas lietas nav aprakstītas...

Kā man zajebala, ka vienmēr kāds āpsis saka, kur man jāiet un kas man jādara, ja es kko nedaru kā viņš grib, tad es esmu n00b.

Link to comment
Share on other sites

team pa mapi sakārtojas 4 veidos. (tad, kad cilvēki iemācās spēlēt kautcik - neceri uz neko tādu līdz kādam ~20 līmenim) tikmēr būs pidiņi, kas pirks ko grib un spēlēs kā grib.

solo top - čalis, kas parasti ir diezgan tanky - gangplan/nasus/olaf iet viens pats.

jungler - čalis kas dzīvo pa džunģļiem un pa reizei izeit ārā, lai mid/top/bot nogankotu.

mid - ability power carry - kr4 burvis ar maģijām

bot - attack dmg carry un support - spēcīgi ad džeki, kam blakus ir kāds kas viņus healo utt.

un visi cenšas dabūt pēdējos sitienus (izņemot support) un krīpiem, lai dabūtu naudu pa to. parasti tev ir ieteikti itemi ko pirkt, kad ieej veikalā. bet vispār vienkārši ieej solomid vai mobfire mājaslapā - izvelies čempi un pasties kādus itemus viņam pērk, ko viņš dara utt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jungler - čalis kas dzīvo pa džunģļiem un pa reizei izeit ārā, lai mid/top/bot nogankotu.

Jar jar dont belive what he see 0_o

Ps: nightmares, rustyjam taisnība. Jau no paša sākuma trenējies izdarīt pēdējo sitienu pa krīpiem. Un tikai pēdējo lai tas vilnis ar minioniem neaiziet par tālu lai tevi nenoganko. Un ir gadījumi bijuši kad mani lainā novāc reizes divas vai pat trīs, bet tikai tāpēc ka man bija reizes trīs vairāk lasthitu, spēles vidū es jau ownoju savu lainu kā gribēju.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Sāku ar void staff, pēc tam secīgi - sorcerers shoes, zhanyas Hourglass, Rabadons Deathcap, un tad ja vēl spēle nav beigusies, tad Rod of Ages.

Tas ir mans builds, tagad rage sāksies noteikti. Viss ir atkarīgs, kā tu spēlē, man palīdz.

Man izleca ziņa, ja esmu uzvedies labi, tad iegūstu 450 riot pointus, bet neko neesmu saņēmis :/ es nepaspēju pasūtīt.

Link to comment
Share on other sites

Void staff - tagad labi, bet labak velak kad bus runas uz magic penetration no viņa atteikties, tad void staff bus vajadzigas tikai kad ienaidnieks stakos magic resist. Zhonya nav visai laba jo cd uz ahri ir diezgan mazi un ahri ir late game tads ka suicide champs. RoA beigās - nav jēgas jo RoA stakojas ar laiku.

Link to comment
Share on other sites

Bet priekš mana levela spēle ir tīri norm. Es ticu, ka daudz kas mainās vēlāk, kad izmanto rūnas. Nu jā, no RoA es tikai hp ņemu. Īsti vēl tos itemus neesmu izpētījis. Pulstenis man daudz ir izglābis dzīvību ar savu atktīvo skillu :D

Link to comment
Share on other sites

neesmu spēlējis ar ahri, bet cik zinu, un tas ir tikai loģiski... core items ir rylais, tev to itemu diezgan agri vajadzētu dabūt, kā arī dod tavu hp daudzumu, kuru tu baigi gaidi no roa.

P.S. early game lielākoties no voidstaffa nav baigā jēga, kamēr enemijs nav sataisījis magic resistus.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

void staffam ir gandrīz tikpat ap cik rylais vai needlessly large rod(sūds pa 1,6k), jēga izgrūst naudu par itemu, kad pusi no tā itema potenciāla tu nemaz neizmanto?

protams ir izņemumi, ja pretinieki nereāli spamo magic resistus, bet tas nekad nenotiks, vismaz ne solo que,

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...