Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

gw2 threads izmiris pagaidām :D

Par monētām runājot, mazliet bail riskēt, bet kad saņemšos, noteikti tā vairs nebūs :D

Jancho - malacis. Tikko parādīji, ka esi lohs (nu citiem tas laikam jau bija ātrāk skaidrs). Pat vienu sakarīgu iemeslu nevari pateikt.

Link to comment
Share on other sites

gw2 threads izmiris pagaidām :D

Par monētām runājot, mazliet bail riskēt, bet kad saņemšos, noteikti tā vairs nebūs :D

Jancho - malacis. Tikko parādīji, ka esi lohs (nu citiem tas laikam jau bija ātrāk skaidrs). Pat vienu sakarīgu iemeslu nevari pateikt.

Kāda jēga kaut ko sakarīgu argumentēt un pamatot, ja pretī būs pilnīgi no pimpja izzīsti Fanboy teksti ar to, cik GW2 ir labs. To jau pieredzēju LOTRO un WOWā, pats vēl biju WOW fanboy, bet nu come on, uz nekādu argumentētu kritiku neviens Fanboy sakarīgi neatbildēs, tāpēc esmu atmetis ar roku, lai kaut ko tādam loham kā tev ieskaidrotu.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nē, čista. Tu tak esi daunis².

Tā vietā, lai argumentētu, tu izvēlies 3 rindkopās uzrakstīt huiņu, kur vienīgais ir minēts, ka esmu fanboy. Nē, es neesmu ahūns fanboy, bet man šķiet, ka spēle būs episka. Bet ja tu esi tāds pasitenis, kurš tikai spēj raudāt, tad laikam OK, neko vairs tev neprasīšu.

Edited by AmE
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kas tev nahuj nepatīk, ne jau es sāku par Guild wars te runāt, bet gan tas dirsā pistais Fanboy AME.

Pats no janvāra maukšu LoLu, jau ir teams gatavs, kas gaida mani, lai pievienotos. Šiem samij raz vajag tieši mani!

Stabili :D Ja ši doma tevi mierina :D Es jau negribu akcentēt to, ka viņiem vajag kādu, kas māk spēlēt :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...