Jump to content
GIGN Forum

Pazīmēsimies Ar Saviem Autiņiem ?


ExtraOrdinary
 Share

Recommended Posts

Nu jau drīz būs pagājusi ~ nedēļa kopš spēles iznākšanas, esmu #8 blacklistā un palepošos ar to ka esmu savācis Viktora supru, #11 chixas mazdu, #9 evo 8 un #8 mustangu happy.gif Pats visus pwnoju ar eclipsi (shown down there) un vienmēr bonusā ņemu performance shidu - tagad man jau ir suspension, turbo un transmission upgrades, kas man jau ir un nav ieliekami 20.gif

Tālāk papostojam savus sasniegumus un piemetam klāt savus nezvērus happy.gif

P.S. Ak jā - man pašlaik ~ 40% completed smile.gif

post-6-1132677459.jpg

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

parvietojos parsvara ar savu Fiat Punto.

vel esmu konfiscejis Evo VIII, Cayman S,CLK 500 a un pats iegadjos Lotus Elise

45% completed

Blacklist #7

p.s Blacklist #6; tagad ari dabuju pink slip uz Gallardo un 48% completed

post-6-1132678312.jpg

Edited by kerchs
Link to comment
Share on other sites

speeleeju kaadas 3 dienas, vispaar man baigi gljuko vinsh, jo kompis galiigi nevelk un tapee arii nav taads kaifs speelet. taa amn vispaar tagad ir 11%, braucu ar golfu, ir kaadi 2 vai 3 performance upgreidi, nemaaceeshu nosaukt tagad. sevishkji daudz naudas neteereeju uz tjuuningiem. Veelaak mosh iemetiishu arii bildi.

Link to comment
Share on other sites

tiku līdz 30%, apnika, no interneta dabūju savegame. Tagad no policistiem mūku ar šo smukulīti smile.gif

kas man ļoti nepatīk šajā spēlē - uz viena plaukta var likt kautkādu Fiat Punto un jebkuru mašīnu no augstā gala (ja ir uzlikti visi ultimate performance apgreidi) dry.gif

post-6-1132680865.jpg

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

tiku līdz 30%, apnika, no interneta dabūju savegame. Tagad no policistiem mūku ar šo smukulīti smile.gif

kas man ļoti nepatīk šajā spēlē - uz viena plaukta var likt kautkādu Fiat Punto un jebkuru mašīnu no augstā gala (ja ir uzlikti visi ultimate performance apgreidi) dry.gif

vareetu iedot adresiiti save gameam?

Link to comment
Share on other sites

Nu es esmu izgaajis kaadus 24% laikam, tiko izpwnoju dzheku nr.10, dabuuju vinja porshu un bildi likt nav jeegas, jo man vinja ir tieshi taada pati kaa dabuuju. Kas attiecas uz paareejaam mashiinaam, kas ir/bija manaa iipashumaa - Fiat Punto es paardevu, bet Golfs, Supra un Eclipse tagad staav garaazhaa. Uz vizuaalo neko sevishkji neesu izgruudis (nu kraasu un dazhus vinilus jau nomainiiju), tikai uz performance, taapeec iipashi arii raadiit nav ko. Bet es izdomaaju, ka kraashu naudu, dabuushu maklaarenu un uztuuneeshu visu ko tur var, un pwnoshu ar to visus kadrus.

Btw ieniistu EA Games sisteemu, ka lai multipleijeraa brauktu, vajag origjinaalo speeli pirkt. Atceros kaa pie drauga, kad veel pasham nets nebija, NFSU 1.dalju braucaam onlainaa, tas tieshaam bija interesanti, skatiities, kaadas citiem mashiinas un braukt arii bija daudz daudz interesantaak nekaa pret faqnajiem botiem happy.gif Jaa un tur arii bija diezgan laba punktu skaitiishanas sisteema, nu bija reaali forshi.. A tagad dzheki izdomaajushi baigo cd-key sisteemu un katrs kods straadaa tikai vienreiz dry.gif

Ceru ka kaadreiz kaads h4x0rz izdomaas kaa to kaku apiet un es vareetu braukt onlainaa rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

nu pa to sistemu vina strada ta pat ka steam! jaizrauj kabelis ara istaja laika un jaieliek atpakal istaja laika biggrin.gif nfsug1 agrak bija normali punkti katram-100 punkti labi 1000 pro 10000 labakais a tagad 1000000000 noob utt galigi stulbi sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nu precizi nezinu tas iedalas bet kad pirms instaleshanas prasa regeties tu pieregejies un beigas vins mekle cdkey vai nesakrit jau tad laikam 2 iedalas ir izrauj kabeli un kad ir pie beigam ieliec atpakal!katik jau nau jauna sistema sad.gif nu ja te kads kas spej piekonekteties eagames serverim spes izrakt kodu un spelet bet cik zinu to laikam tikai retais prot sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...