Jump to content
GIGN Forum

Gaming Kompis No M79


amnezija
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Tā kā es ar datoru tehniku esmu uz "jūs", tad ceru uz palīdzību no zinošākiem cilvēkiem spēļu datora izvēlē, kā nekā šis ir gaming portāls. Tātad, uz ātru roku man cenu ziņā apmierina šādi sakomplektēti datori -

1) http://m79.lv/datori/M79-S4-ULTRA_9888.html

2) http://m79.lv/datori/M79-S5-ULTRA_11140.html

Tā kā man nav ne jausmas to "iekšu" starpībām, tad kāds man varētu apskaidrot, kurš dators būtu labāka izvēle un kāda varētu būt lielākā starpība, rēķinot ar domu, ka varētu uz tā darbināt tādas spēles kā - splinter Cell Double agent, Battlefield: Bad Company, Black Ops jauno, nu vēl kaut kādu jauno Fallout, Oblivion un citas jaunās spēles. Būtībā, ko es gribēju uzzināt, uz cik labām grafikām es varētu spēlēt +/- jaunākās spēlēs, tā, lai tās var izbaudīt - normāla grafika un bez lagiem. :)

P.S Es pagaidām esmu darbojies ar datoru, kuram tūliņ nu apritēs gadi 5, moš vairāk, un nekad nav bijis uzlabots, tā kā, jā, ne parāk labi orientējos datoru dzelžos, it īpaši tajos, kuri būtu orientēti uz kvalitatīvu spēļu baudīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Summa tiešām nav liela, bet kaut ko sagrābstīt var, varbūt veco datoru izdodas kādai paziņai iesmērēt par simbolisku cenu.

Nenormāli svarīga lieta ir ņemt samērīgi nelielu monitoru, es paņēmu 22 collu un dabīgā izšķirtspēja prasa stipri vairāk kā spēļu rekomendētās prasības (atliek variants nespēlēt full screen, bet kam tad tas der).

Un neiesaku pirkt šitos komplektus gatavos, domāju ir jūtams uzcenojums. Vēl var ar šo pašu jautājumu vērsties boot.lv forumā.

Link to comment
Share on other sites

Tā arī atbildi nesaņēmu vai tie dzelžu parametri vispār pavilku to, ko es tur pieminēju. Anyway, kā īsti darbojas tas dateks, viņi saliek tās manis izvēlētās detaļas kompī vai es tā kā pasūtu tikai pašas detaļas? Kā arī, ko jūs teiktu par šādu jau gatavu dateks piedāvājumu -

http://www.dateks.lv/jaunumi/27/04/2011/iegadajies_modernu_datoru_spelem.html

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Nūū, ja māk likt, tad tīri pa 250, tu vari salikt diezgan labu dzelzi no veikala, tikai bez VGA. Rekomendēju videokarti pirkt atsevišķi un lietotu, tas sanāks krietni lētāk, un tu ierēķināsies 350 Latvijas naudiņās.

eku tev būs tīri neslikts komplekts (korpuss tavā izvēlē), un pameklē kādā ss'ā kādu gtx280 karti. Varēsi dzenēt visas spēlītes uz to pašu MAX. Jo jamiem kam vēl ir vecā labā 280'tā, rausta savus bad company, tīri fullhd, un ar jaukām grafikām.

Priekā! :)

Edited by Mo4itajs
Link to comment
Share on other sites

Ja vēlies ņemt Phenom saimes procesorus, iesaku izvēlēties pienācīgu dzesi.

Mo4itajs - ar tādu,nekādu 700w barokli par 30 latiem tur pat kalkulators pienācīgi nestrādās. Iesaku ņemt sākot ar 600w+ un 80%+ efektivitāti, just search 4 it.

Link to comment
Share on other sites

Ja vēlies ņemt Phenom saimes procesorus, iesaku izvēlēties pienācīgu dzesi.

Mo4itajs - ar tādu,nekādu 700w barokli par 30 latiem tur pat kalkulators pienācīgi nestrādās. Iesaku ņemt sākot ar 600w+ un 80%+ efektivitāti, just search 4 it.

Nu jau nu jau, nestāsti man te pasakas, pilns internets ar šiem brand mūldoņām. Ar to barokli, viss ietu kā vajag. Pabarotu i labu vga, i proci, nekādu problēmu. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jau nu jau, nestāsti man te pasakas, pilns internets ar šiem brand mūldoņām. Ar to barokli, viss ietu kā vajag. Pabarotu i labu vga, i proci, nekādu problēmu. :)

Tas baroklis neturēt lielu slodzi.. pie 400-500w jau sāks čakarēties. Neiesaku skatīties uz lētajiem brendiem.

Labāk kaut ko no chieftec puses, piemēram šo: (CLICK)

edit: Man agrāk bija lētā gala 500w (inter-tech) par apm 15ls.. Bija beigts (izmainījās voltāžas) jau pēc pusotra mēneša. PC nebija nekāds nopietnais (GeForce 9800GT, AMD Athlon 7850 un citi sūdi). Tagad turos uz ŠĪ un iet perfekti jau otro gadu.. (ATI HD4870, AMD Phenom II 965, 4GB DDR3-1600, MSI 790GX-G65, 1.5TB SATAII 16mb).

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

edit: Man agrāk bija lētā gala 500w (inter-tech) par apm 15ls.. Bija beigts (izmainījās voltāžas) jau pēc pusotra mēneša. PC nebija nekāds nopietnais (GeForce 9800GT, AMD Athlon 7850 un citi sūdi). Tagad turos uz ŠĪ un iet perfekti jau otro gadu.. (ATI HD4870, AMD Phenom II 965, 4GB DDR3-1600, MSI 790GX-G65, 1.5TB SATAII 16mb).

Es protams atvainojos, bet tehniskā izpildījuma ziņā Xilence ir pilnīgi tāds pats noname sūds kā inter-tech :). Vienkārši xilence ir lielāks sortiments un ir pat sava mājaslapa :). Intertechiem atkal ir tikai 2 tipu barokļi - tevis minētais 500W un sūdīgāki un 650W/750W - absolūti piemēroti gaming datoriem :).

Es zinu, ka overclockeri man protams nepiekritīs, bet ja nenodarbojas ar OC, barokļa brendam nav nekāda nozīme - esmu savācis pietiekami daudz sistēmas, kas stabili iet gan ar inter tech gan ar xilence barokļiem - vienkārši protams, nevajag ņemt lēto galu bet inter tech energon ir ļoti Ok barokļi. Tāpat kā vidējās klases xilence. Ļoti interesants una pavisam lēts variants ir Codegeni - ari nekāda vaina.

Vienīgais ko neiesaku ir Modecom - tie gan birst vienkārsi drausmīgi.

Link to comment
Share on other sites

Tas baroklis neturēt lielu slodzi.. pie 400-500w jau sāks čakarēties. Neiesaku skatīties uz lētajiem brendiem.

Labāk kaut ko no chieftec puses, piemēram šo: (CLICK)

edit: Man agrāk bija lētā gala 500w (inter-tech) par apm 15ls.. Bija beigts (izmainījās voltāžas) jau pēc pusotra mēneša. PC nebija nekāds nopietnais (GeForce 9800GT, AMD Athlon 7850 un citi sūdi). Tagad turos uz ŠĪ un iet perfekti jau otro gadu.. (ATI HD4870, AMD Phenom II 965, 4GB DDR3-1600, MSI 790GX-G65, 1.5TB SATAII 16mb).

Atšķirībā kā pagadās, daudzi ir iehavījuši lētos PSU, rauj vaļā uz nebēdu. Protams, Chieftec ir pārbaudīta vērtība, pats notusēju ar jamo pusotru gadu, bij ok. Bēēt, pēc paziņu teitkā, lētie arī neslīd tik slikti kā viņus te berž..

Link to comment
Share on other sites

Ieskaties šeit

Pietiks ar 200 , ka dabūsi daudz labāku kasti nekā esi norādījis.

Paskaties pārējās ar , malā , pats esmu ņēmis, nekādu problēmu.

Muļķības jūs te dzenat, šolaikos dators nav eksluzīva prece, kas maksā bargu naudu.

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

Ieskaties šeit

Pietiks ar 200 , ka dabūsi daudz labāku kasti nekā esi norādījis.

Paskaties pārējās ar , malā , pats esmu ņēmis, nekādu problēmu.

Muļķības jūs te dzenat, šolaikos dators nav eksluzīva prece, kas maksā bargu naudu.

Man šie puikas uzjautrina, ieiet LV lētakajā dator.h****.. Apskatās sludkeli pa 200Ls, un priekā. Pa šīm naudiņām, tu tiešām spēsi uzspēlēt tikai "Kalkulātoru". Labāk vairāk nejāj te prātu, dadomājies ko tu vispār esi sarakstījis, un tad atgriezies. Nēē, labāk to nemaz nedari, savādāk kauns lasīt tavu bērna murgu.

Edited by Mo4itajs
Link to comment
Share on other sites

Man šie puikas uzjautrina, ieiet LV lētakajā dator.h****.. Apskatās sludkeli pa 200Ls, un priekā. Pa šīm naudiņām, tu tiešām spēsi uzspēlēt tikai "Kalkulātoru". Labāk vairāk nejāj te prātu, dadomājies ko tu vispār esi sarakstījis, un tad atgriezies. Nēē, labāk to nemaz nedari, savādāk kauns lasīt tavu bērna murgu.

Tu vienkārši neko nerubī vai esi padebīls?

Pat x2 proci (piemēram phenomu black edition) , 4gb jaunāko ramu un normālu video karti var dabūt pa ~200 Latiem, kas varētu pavilkt lielu daļu no jaunākajām spēlēm kuras nav ne tuvu kalkulatoram. Tas, ka tagad pieejami x.dahujakodoli un pizdatās kartes ar 2 kūleriem nenozīmē, ka lētāki kompji nevar pavilkt normālas spēles.

Link to comment
Share on other sites

Tu vienkārši neko nerubī vai esi padebīls?

Pat x2 proci (piemēram phenomu black edition) , 4gb jaunāko ramu un normālu video karti var dabūt pa ~200 Latiem, kas varētu pavilkt lielu daļu no jaunākajām spēlēm kuras nav ne tuvu kalkulatoram. Tas, ka tagad pieejami x.dahujakodoli un pizdatās kartes ar 2 kūleriem nenozīmē, ka lētāki kompji nevar pavilkt normālas spēles.

ps. ++ Mo4itajs

"jaunāko ramu" :superlol:

hmm ka tu doma pa cik geimeri perk datorus? 700Ls pamats + apgreido lidz ~1500Ls

Edited by Turismox
Link to comment
Share on other sites

Tu vienkārši neko nerubī vai esi padebīls?

Pat x2 proci (piemēram phenomu black edition) , 4gb jaunāko ramu un normālu video karti var dabūt pa ~200 Latiem, kas varētu pavilkt lielu daļu no jaunākajām spēlēm kuras nav ne tuvu kalkulatoram. Tas, ka tagad pieejami x.dahujakodoli un pizdatās kartes ar 2 kūleriem nenozīmē, ka lētāki kompji nevar pavilkt normālas spēles.

Rīta garīgais augšā! :)

Edited by Mo4itajs
Link to comment
Share on other sites

Ar jaunāko ramu es biju domājis jaudīgos dd3 1333 vai 1600mhz ramus, nesaprotu, kas tur smieklīgs?

Kas jums skaitās geiming dators? Tāds ar kuru pilnīgi visas spēles iet uz max? Pajāt tas max, ja mana vecā vienkodola kaste velk tf2 tad pa 200-300Ls tagad var salikt kompi, kas velk tf2 uz max un iet salīdzinoši labi arī citas spēles, jaudīgākas.

Reāli geimeri sēž mājās norijušies picas un kolas un pa 700Latu vērtu stacionāru tikai sapņo.

Link to comment
Share on other sites

Ar jaunāko ramu es biju domājis jaudīgos dd3 1333 vai 1600mhz ramus, nesaprotu, kas tur smieklīgs?

Kas jums skaitās geiming dators? Tāds ar kuru pilnīgi visas spēles iet uz max? Pajāt tas max, ja mana vecā vienkodola kaste velk tf2 tad pa 200-300Ls tagad var salikt kompi, kas velk tf2 uz max un iet salīdzinoši labi arī citas spēles, jaudīgākas.

Reāli geimeri sēž mājās norijušies picas un kolas un pa 700Latu vērtu stacionāru tikai sapņo.

Es nesaprotu, ko tad tu te ļurini vēl? Tad palasi vienreiz manis augšup rakstīto, un tad mēģini man skaidrot, ko var un ko nevar salikt. Jēziņ, katrs grib būt krutāks par otru!!

Edited by Mo4itajs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...