Jump to content
GIGN Forum

Nevaru Iztureet


DrugDealer
 Share

Recommended Posts

Nu taa man atkal kaarteejaa probleema - vienaa jaukaa dienaa gribeeju alcohola vietaa

izmantot daemon tools 3.4 (laikam, lai gan peec tam izmeegjinaaju vairaakas), lai atveertu nfs most wanted. noka4aaju no DC++ exe failu instaleeju un BOOM man PC reboot nepateemu... ok taa jau man ir restarteejies kaadas 45291 reizes - tad liku mieru tam suudam! gribeeju iesleegt atpakalj alcohol120% un tad vinsh man pasaka, ka nepareizs virtuaalo draivu skaits or smthn. aa + veel, kad sleedzu PC ar kaukaadu modu kompim restarteejoties vinsh man pateica, ka restarteejas deelj scsiport.sys faila panjeemu un izdzeesu, un taapeec man tagad viss ir sa**sts, bet ja ielieku atpakalj tad atkal restarts un nekas neiet...

ja buutu veel kaada cita proga domaaju ka buutu tas pats, kas ar shiim divaam...

mosh te ir kaukaads zinoshs vecis, kursh vareetu pamaciit mani biggrin.gif

aa un veelams bez windomza paarinstaleeshanu vai diska formateeshanu 31.gif

smiliez.de_2477.gifgussa.gif

EDIT: bet ja tomeer bez paarinstaleeshanaam, formateeshanaam nevar tad OK

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

nones abus divus gan D-tools, gan alcho. Apskaties vai nav nekas aizkjeries pie startup un program files.Pec iztiri arii temp failus (vai vispar, ja vari likvide sho mapi). Pec tam arii skaties un liec pa vienam virsu vispirms d-tools, ja iet tad viss ir ok, ja ne nes nost un liec alcho back. Katraa zinjaa man ar d-toliem nekadu problemu nav bijis.Viss ir stradajis, jocigi, ka tev taa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...