Jump to content
GIGN Forum

Hēlijs


Lipucis
 Share

Recommended Posts

Aizej uz veikalu, nopērc kādu balonu gribi. Aizej XL salā uz to puķu bodi (kas no galvenās ieejas uzreiz pa labi) un palūdz, lai tev tur iepilda hēliju. Samaksāsi kādu divīti vai trinīti, bet nu paprasi sākumā cik tas maksās. Atceros, ka mēs aizgājām pie tām puķu tantem un likām lai viņas ielaiž hēliju prezītī. Tā bija domāta dāvana uz 18 gadiem. Bet nu plāns izjuka, jo viņas nemācēja apieties ar to slidīgo materiālu..

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Tu tak zini, ka Hēlijs varbūt ir jautra padarīšana, tikai traki neveselīga arī?

Bija kaut kāds kruts teiciens, kas man šajā sakarā nāk prātā, atceros tā beigas~ "...nomirt veselam, ar kaut kā stulbi". Es domāju, ka diez vai kaitīgāks par ganžu, ko ir lietojuši teju visi. Protams, lielos daudzumos ar nevajag to hēliju lietot, jo manam čomam pagrabā mētājās nosperti abi TELE2 gaisa baloni, kuri bija @ bbp pāris gadus atpakaļ*. Bet nu, no hēlija var normāli apdolbīties, vismaz no tādas bumbas kādiem 5 cilvēkiem slikti palika (apdolbījās).

*Statoilā uzpildījām un maucām uz jurci spēlēt volejbolu.

post-15559-0-08028400-1306871079_thumb.jpg

Es arī tā domāju [par to miršanu], līdz brīdim, kad nesapisu pamatīgi savu veselību.

Ar hēliju? Ja nē, tad tas jau ir cits stāsts.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Bija kaut kāds kruts teiciens, kas man šajā sakarā nāk prātā, atceros tā beigas~ "...nomirt veselam, ar kaut kā stulbi". Es domāju, ka diez vai kaitīgāks par ganžu, ko ir lietojuši teju visi. Protams, lielos daudzumos ar nevajag to hēliju lietot, jo manam čomam pagrabā mētājās nosperti abi TELE2 gaisa baloni, kuri bija @ bbp pāris gadus atpakaļ*. Bet nu, no hēlija var normāli apdolbīties, vismaz no tādas bumbas kādiem 5 cilvēkiem slikti palika (apdolbījās).

Es arī tā domāju [par to miršanu], līdz brīdim, kad nesapisu pamatīgi savu veselību.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...