Jump to content
GIGN Forum

Pubers Vs. Pros


andRe
 Share

Recommended Posts

mīkstais, mans un cūkas skills ir tāds, ka mums ir savs tops izdomāts, ko redzam tikai mēs un vēl ursis.

Ja nopietni, cik tālu šī ideja ir pavirzījusies? Jāsāk jau pirksti iesildīt, metot savvaļas cūkām ar granātām?

Slyers(ursis) jau stabili PR0 komanda

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LOL norm tads pub sastavs jums :DDDDDDDDDD

uubers

tetris

un shitie ir ka minimum 1/2 pro

natijs

3dz

doks

... Kad taisijam tf2.lv pub vs pro, tab bija PRO LV mix (mirelin, tetris, line, blind un t.t) un tiesam pub speletaji kuri nespelejushi kaut etf2l 6 divizija.... bija jautri :P

Edited by mexikan
Link to comment
Share on other sites

vareetu pamedikjot vienalga kuraa pusee... labpraat pat pie puberiem ja vien mani klausiis XD bet es shaubos ka pasaakums notiktu man piemeerotaa laikaa.

also - mex kjipa div4 -> div2 un visiem padirst ir pro ? go huge :)

Link to comment
Share on other sites

vareetu pamedikjot vienalga kuraa pusee... labpraat pat pie puberiem ja vien mani klausiis XD bet es shaubos ka pasaakums notiktu man piemeerotaa laikaa.

also - mex kjipa div4 -> div2 un visiem padirst ir pro ? go huge :)

:knite:

Link to comment
Share on other sites

LOL norm tads pub sastavs jums :DDDDDDDDDD

uubers

tetris

un shitie ir ka minimum 1/2 pro

natijs

3dz

doks

... Kad taisijam tf2.lv pub vs pro, tab bija PRO LV mix (mirelin, tetris, line, blind un t.t) un tiesam pub speletaji kuri nespelejushi kaut etf2l 6 divizija.... bija jautri :P

tu mani zabil

Link to comment
Share on other sites

bet kursh tad teica ka puberos speelees uubers tetris vai kaads no iepreiksh meneetajiem? tie bija mineeti pie pros.

un kaa ta tu izkontroleesi vai ir speeleets 6v6 vai nav? kursh tad nav lobby izporveejis?

domaaju ka mic un mumble buutu vajadziigs arii puberiem.. lai ir kautkaads saturs tai speelei. jo ja tur speeleetu vnk kkadi puberi bez jebkaadas komunikaacijas - vinjus iznestu.

Link to comment
Share on other sites

onamons pie pro. :superlol:

Da bļe, onamons ir labs mediķis.

Nav ko iedziļānāties šeit sarunās, kurš ir "pro", kurš nav. Vienkārši nosakat, divus kapteiņus, kuri savāks abām komandām sastāvus.

Edited by uN-Natural.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...