Jump to content
GIGN Forum

Vajag Ielūgumu


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

Tu piekontrolē ko svepsti.

Man vajag steidzami. Kādam moderatoram kaut kas nepatiks - pārvietos/izdzēsīs. Pilnīgi un galīgi nav tava darīšana. Cik bieži kāds skatās tajā ielūgumu topikā ? Es tur ne reizi neesmu pat ieskatījies

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka steidzami, to tu saki tikai tagad, tātad, tas nav attaisnojums. Ielūgumiem ir speciāls topiks. Domā ka tie, kuri tur ieraksta, ir kaut kādi muļķi? Ka viņiem nevajag steidzami? Tāpēc jau katrs netaisa jaunu topiku, nē nu gadās jau, bet teorētiski tas skaitās, ka tu neesi ieraksījis pareizā vietā un moderiem būtu jārīkojās, kaut vai jāpārmūvo, bet nu, lai paši domā. Enivej, lai tev veicas. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kept, paņem karogu rokās un soļo taisni.

Es domāju, ja kādam kaut kas diži nepatiktu - topiks tiktu izdzēsts. Patreiz es tev varu piedāvāt aizpist muti un urbināt pašam savu degunu.

Es tev varu piedāvāt ieskriet sienā un nosisties. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu neesi domājis piedalīties ekstrasensu cīņās? Tu tāds baigais ekstrasens izliecies, ķipa, visu par visiem zini utt...cik kuram kas garš utt, kā saka, kas sūkājis tas zina. :xd3:

Link to comment
Share on other sites

Īpaši apdāvinātajiem paskaidroju. Ar mazo pimpīti es biju domājis tavu sasmirdušo prātu, kuram ir tik milzīga nepieciešamība ielīst katrā spraudziņā un kaut ko pārsvepstēt pār lūpām.

Nez kāpēc no visa lasītāju pūļa tu esi vienīgais, kuram ir radušās pretenzijas.

Atkārtošos - karogu rokās un soļo taisni.

Link to comment
Share on other sites

Kurā brīdī Tu izteici viedokli?

Ja tu lasītu, tad atrastu.

Īpaši apdāvinātajiem paskaidroju. Ar mazo pimpīti es biju domājis tavu sasmirdušo prātu, kuram ir tik milzīga nepieciešamība ielīst katrā spraudziņā un kaut ko pārsvepstēt pār lūpām.

Nez kāpēc no visa lasītāju pūļa tu esi vienīgais, kuram ir radušās pretenzijas.

Atkārtošos - karogu rokās un soļo taisni.

Atkal jau tu izcelies ar savām ekstrasensu spējām, teikšu tagad kā ir - tu esi sūdīgs ekstrasens, tāpēc labāk ej malku cirst.

edit: Runājot par pūli - ķēdes princips, lai arī kāda būtu tēma, iemesls strīdam utt. Tā tas notiek visos topikos. :D

beidz dirst, neviens tā nesaka, vismaz pilsētā točna nē.

Nu jā, mucā jau neko tādu arī tu nedzirdēsi.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Zini, es šovakar casham klātienē apsolījos laboties, bet EJ NAHUJ.

Nu lai tev arī veicas. x)

Ķip pirmajā postā ir viedokļa izteikšana?

Ēēēm, tu tagad esi piesējies vienam vārdam un baigi centies mani kaut kādā pretrunā ievilināt? Atbilde uz jautājumu ir - daļēji.

Aizsūta tak kāds viņam to ielūgumu, lai var slēgt ciet topiku. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...