Jump to content
GIGN Forum

Blaumanis


aivis99
 Share

Recommended Posts

Nolaapiitie lageri, paris vardus nevar uzrakstiit, brauc tak uz Angliju saknees shanceet. Ja tev ir doma peec vidusskolas iet taalaak maaciities, uzreiz noformatee visu galvaskausu ar skruuvspiileem, lai taadas domas vairs paurii nenaak, jo tur nu vajadzees krietni vairaak rakstiit par pljiksh pljaksh un gatavs. Ja nedomaa taalaak iet maaciities, tad nafig tev to videni, brauc jau tagad angljiem d*rsas laiziit.

Nevareeju neuzrakstiit zae*alo jau, ka nevar pat taadu mazu suudeli pashi saviem speekiem izspiest.

Link to comment
Share on other sites

iedzer nervu zāles, būs ok. nevajag dirsties uzreiz, gan jau pašam ir gadījies dzīvē, kad vajag palīdzību. nelec ārā no biksēm. kāds vispār sakars ar kaut kādu hrenovo Angliju? tur lai brauc visādi pabiras, kas 20 gados iet 9. klasē vēl, man to nevajag + es mācos profenē, nevis tādā skolā.

Link to comment
Share on other sites

Man ir:

Tas ir vnk par dabas motīviem Blaumaņa daiļradē or something, 12. klasē dabūju 20 LVL par šito kkādā Blaumaņa piemiņas pasākumā, lol :D

UPD: Ja kāds izlasīs un par mani smiesies, salauzīšu kājas. Es skaisti leju ūdeni :D

Haha, es pat nevarēju atvērt, bet tā pat man likās smieklīgs.

Kādā "profenē" tu mācies, ja pasniedzējam ir pilnīgi vienalga ko tu raksti, ka tikai būtu?

Link to comment
Share on other sites

Episki būtu, ja viņš iecirstu visu tavu darbu 1 pret 1, piemēram, "Man patīk Rūdolfa Blaumaņa darbi, un jau iepriekš esmu analizējis dažādu citu autoru grāmatas."

Skolotājs lasot:

129148928191600211.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cereza, tu raksti kā skuķis.

Ja gribi manās acīs atgūt cieņu, tad gaidu līdz rītdienai pārspriedumu par tēmu "Cūka vai cūka - tāds ir jautājums".

Edit: Vispār ko tur daudz - visi laipni aicināti iesniegt savus pārspriedumus par to pašu tēmu! Labākā pārsprieduma autors balvā saņems fotogrāfiju ar manas kājas īkšķi tikko no dušas.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Cereza, tu raksti kā skuķis.

Ja gribi manās acīs atgūt cieņu, tad gaidu līdz rītdienai pārspriedumu par tēmu "Cūka vai cūka - tāds ir jautājums".

Es esmu skuķis!

Priecājies, ka Tu neesi lasījis dzeju, ko es rakstīju, kad man bija 17, some serious emo chick business.

Link to comment
Share on other sites

Bet kurš skuķis klusībā nevēlas būt īsts mužiks?

Tu gan vēl esi bērns un neko tādu neatceries, :troll:

bet kādreiz bija tāds saits moralpain.bad.lv un es tur šo to sarakstīju, 100%, ka neviens nedomāja, ka kaut ko tik slimu raksta 15 gadīga meitene, hehe.

Tā kā - jā, es obviously es esmu gribējusi būt īsts mužiks :D

UPD: pārspriedumu nerakstīšu, balva nav saistoša :D

UPD: Es gan apsveru domu izsolīt 4as TF2 cepures (good kind, varbūt pat vintage, haha) par kādu domrakstu, jāizdomā tikai tēmas :D

Vai arī TF2 vairs nav modē?

Link to comment
Share on other sites

b76awho3fn8zfg6qnsl4.png Kāpēc tā lapa vairs neiet? Kur dabūt arhīvu?

Tur sanāca nesmukumi ar vienu kristiešu portālu, ja pareizi atceros.

"Lūk tā.

baznica.lv team ir panākuši savu. MP šodien 08:45:29 tika lividēts. Tā kā daļa no satura tiešām bija daile, gaidīsim, kad publicēšu MP read-only spoguli. Tas tehniski jau eksistē, bet pirms tam gan visdrīzāk vēlos atsijāt visus "kaku stāstiņus"."

Yes, correct. Hz, vai kādam kaut kur kaut kas ir saglabājies, man ir palicis viens no maniem rakstiem, bet tas ir nothing salīdzinot ar pērlēm, kas tur kādreiz bija. *raudu*

UPD: PRAISE JESUS, MACHO IR VISI ARHĪVI! SANĀK, SANĀK!

P.S. Bet tie teksti ir not safe for life.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...