Jump to content
GIGN Forum

Hokeja Komentētājs


macho
 Share

Recommended Posts

Vakar šito iečekoju. Domāju, ka atsāktu skatīties TV, ja šis brīnums būtu komentētājs.

Nedomāju, ka atļaus viņam gan uzvarēt. Negribēs tv3 pārvēst hokeja pārraidi par komēdiju.

Bet nu nobalsoju tik un tā. :)

edit: tur ir vareni anāls balsošanas kārtībis. Ielogoties nereāli ar Operu vismaz.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

es iedomājos sākumā, ka varētu ar laiku apnikt, bet tad es padomāju kārtīgāk un sapratu - neapniks. Šim čalim ir jāuzvar un vismaz kāda spēle jānokomentē, pat ja Kreipāns tur paliks pirmais. Iečekoju arī viņu - tik entuziastisks viņš šķiet ir tikai uz pasūtījumu :)

Link to comment
Share on other sites

Tas konkurs ir tikai par to īso video klipu un labākais brauks skatīties spēles un neko vairāk. Nezinu, ko tur dara Kreipāns, laikam tas ir tikai, kā paraugs.

Tv3/Ltv7 nav nekāda sakara ar to. Žēl tomēr, būtu interesanti paklausīties garākus video klipus :)

Edit:

Galvenā balva apmaksāts brauciens uz Bratislavu fanu autobusā, dzīvošana viesnīcā un ieejas biļetes uz trim pirmajām mūsējo spēlēm. Žūrijas balvu 2 personām saņems Kreipāna kunga izvēlēts komentētājs.
Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

es iedomājos sākumā, ka varētu ar laiku apnikt, bet tad es padomāju kārtīgāk un sapratu - neapniks. Šim čalim ir jāuzvar un vismaz kāda spēle jānokomentē, pat ja Kreipāns tur paliks pirmais. Iečekoju arī viņu - tik entuziastisks viņš šķiet ir tikai uz pasūtījumu :)

Ja Kreipāns tā komentētu vienmēr,tad nebūtu jādomā par aizstājēju,bet jā, tā komentēt laikam viņs var tikai pēc pasūtijuma :)

Link to comment
Share on other sites

lol, kāds tur entuziasms. kreipāns ir visu laiku labākais komentētājs kāds ir bijis. galvā viņam ir pilna ar visādiem faktiem un skaitļiem, vietām. es pat brīnos, kā viņš tik daudz var zināt, atcerēties.. proti, viņš komentē ļoti daudz sporta veidus, un nekad nav licies, ka kāda no translācijām ar viņu ir bijusi garlaicīga, pat reizēs, kad pati spēle nebūt nav tik laba, viņš ar savu faktu krājumu neliek gulēt.

bet tas latgalis ir tāds 313375 čalis ^_^

Link to comment
Share on other sites

lol, kāds tur entuziasms. kreipāns ir visu laiku labākais komentētājs kāds ir bijis. galvā viņam ir pilna ar visādiem faktiem un skaitļiem, vietām. es pat brīnos, kā viņš tik daudz var zināt, atcerēties.. proti, viņš komentē ļoti daudz sporta veidus, un nekad nav licies, ka kāda no translācijām ar viņu ir bijusi garlaicīga, pat reizēs, kad pati spēle nebūt nav tik laba, viņš ar savu faktu krājumu neliek gulēt.

bet tas latgalis ir tāds 313375 čalis ^_^

tas tāpēc, ka neesi dzirdējis labākus. Vislabāk bija, kad Kreipāns komentēja ar Bisenieku - otru tik flegmatisku komentēšanu ar uguni nesameklēsi.

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nepareiz uzrakstīji.

Gribu dzirdēt viņu komentējot kādu hokeja spēli..uhh.. muisejī paši lobokī!

Tā varētu būt,tapēc ka latgaliešu valoda ir uz "Jūs" xD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...