Jump to content
GIGN Forum

Parunasim Par Hyip


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Parunasim par HYIP :D

Mani noverojumi:

Kapec Latviesi ta skeptiski skatas un beg ka no uguns par siem projektiem vien uzdzirdot :)

Nakama lieta, kas tika noverota, baigi gruti piesaistit ka savus referalus, pat ja tas HYIP ir LV, un ipasnieks ari LV atrodas.

Beidzamais jautajums jums, cik ilgi HYIP jadzivo, lai pesimisms pazustu no musu acim :D

Visi proof:

http://www.bildites....wc74x7dn8ew.jpg

Sodienas vinests 30%

hjczq6u06oewd78pbkrv.jpg

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu ne visi HYIP smaucas :D ir % kuri ir godigi, pagaidam 2 sezu, un neesu vilies.

Un ja ari tiec uz scam veidiga sudina, caur AlertPay var naudu atgriezt 30 dienu laika, tapec pats vel minusos neesu iegajis ar so :)

Vienigais risks ir ar so LV HYIP jo tur 90 dienu plans, bet + ka katru dienu var cashout taisit.

Link to comment
Share on other sites

Nu ne visi HYIP smaucas :D

HYIP ir visparastākā piramīda. Vienīgais jautājums ir - vai tu būs starp tiem, kuri īstajā brīdī izlīdīs ārā ar nelieliem plusiem vai vismaz atsistu ieguldīto naudu, vai arī būsi pie zaudētājiem. Kuri ar savu naudu aŗī apmaksā organizētāju un nosacīto vinnētāju peļņu.

Link to comment
Share on other sites

Skatoties ko tas HYIP dara ar naudu, ja vins paraleli kaut kur apgroza, tad visi ir ieguveji lidz laikam.

Protams jautajums, vai vini tiesam apgroza, un nav ponzi shema :D

Nu par naudas zaudejumiem neuztraicos, jo monitoreju gandriz visu laiku, un ja ari kads HYIP aizveras, AP uzrakstu sudzibu un 7 dienu laika parasti esmu dabujis atpakal savu naudu.

Tapec nelienu HYIP kuros plans ir ilgaks par 20 dienam :), lai ar AP var sarunat.

Nu 30 dienas pastradasu viena HYIP, ja tiesam viss bus smuki, tad ari GIGN saksu ref link reklamet ^.^

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Viena LV HYIP taisos investet, kad sakartos licences noteikumus.

Un spes paradit LV dokumentu, ka atlauts ar LV bankam investet utt.

Tad vareshu mierigaku sirdi ielikt, kadus 500LS

===================================================

Rukšķis :D :D

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Skatoties ko tas HYIP dara ar naudu, ja vins paraleli kaut kur apgroza, tad visi ir ieguveji lidz laikam.

Neviens HYIP nekur naudu neapgroza. Jebkurš HYIP ir prasta PONZI shēma.

Link to comment
Share on other sites

Kas ir HYIP? :D

Lol! Iedosi Rigas brokerim lai apgoza.. :D

Lai apgroza tapatas, ka Rigas brokeri grozija pensiju planus, kad ierava 50% zaudejumus? :D

Karoche - kas ir HYIP? Kadi noteikumi? :D

BEefs

HYIP - High Yield Investment Program. Pamatdoma ir vienkārša - tu ieguldi savu naudu projektā un tev ir iespēja vērot, kā tava virtuālā nauda pieaug. Izņemt virtuālo naudu gan nav īsti vienkārši...

Senākajos viss izskaījā spavisam skaisti - nauda auga ģeometriskā progresijā, viertuāli tu biji miljonārs pēc pāris mēnešiem, vienīgā problēma, ka skaisto virtuālo naudu tu pārvērst reālā nekādi nevarēji. UZ tādām shēmām neviens vairs īsti neuzraujas, tāpēc procenti tagad pārsvara ir piezemētāki. Nu un protams - katram no šiem projektiem ir varen skaista leģendā, kā īsti projekts pelna tādu naudu, lai spētu atmaksās investoru ieguldījumus + procentus.

Populārākā leģenda - ka nauda itka tiekot apgrozīta forexā. Otra leģenda - ka nauda itkā tiekot aizdota tālāk uz milzīgiem procentiem īsdeviņa aizdevumiem. Tas viss protams ir diršana, varbū kāds arī kautko apgroza forexā, bet ņemot vērā pat teorētiski iespējamos vidējos ienākumus - FX nespētu segt procentus. Tās ir visparastākās piramīdas, kuras brūk brīdī, kad summa, kas jāizmaksā dalībniekiem pārsniedz summu, kuru shēmā iemaksā jauniesaistītie dalībnieki.

Tā protams ir katra paša darīšana - iesaistīties vai nē šādos lohatronos, bet man personīgi nav pieņemams fakts, ka es varētu barot šo lohatronu rīkotājus. Tas tikai mudina viņūs veidot aizvien jaunas shēmas, kā izkrāpt naudu no plebejiem un lumpenproletariāta. Ja man ir vēlme paspēlēties - es tomēr labak eju uz kazino, kur vismaz ir stingri definēti spēles noteikumi...

Link to comment
Share on other sites

Es personigi sezu sajos te:

http://www.exincome.com

www.alpari-trade.com (Latviesu)

Un kops kura laika gruti virtualo naudu uz kontu dabut LV :D

Ja tev tas saits parskaita uz kontu naudu, AP gadijuma withdraw uz debet karti, un gaidi 5-10 dienas.

Gala rezultata LV banka bus pazinojums Nauda atgriezta, vai ari darijums nenoticis nauda atgriezta.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Lol! Tiem mudakiem tak ir 200% 3 menesos. Gada tas ir 1600%. 5 gados - teju visa pasaules nauda! :D

SuperRembo - tu no viniem labak nem ara naudu cik vien atri vari to izdarit!

PS - tur noteikti kaut kadi viltigi noteikumi, kuri tev lauj iznemt tikai nopelnito, bet ne pamatsummu (nopelnitais = tava nauda).

Beefs

EDIT: - iedomajies - es iegulditu 1600Ls 16 sitados sudos (dazados). Ja KAUT viens no tiem noturetos 3 gadus, es izceltu 400k 3 gadu laika un dzivotu lamigs.

Realitate - neviens no tiem sudiem nenoturesies pat gadu.

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nu site tev taisniba :D

Dzivot speja ka kuram.

Oilcapital vienigi zinams kurs virs gada turas, bet tur ari procenti zemaki.

Bet alpari vismaz jatic kaut kaa :D

Nu exincome gadijuma sobrid mani 40$ sakumkapitals ir jau lidz 150$ ticis. Taka es taisu ik pec 10 dienam cashout un lieku atpakal, es rekinos ka ja ari projekts nokupes, es vienkarsi AP uzrakstisu sudzibu un atgusu savus 150$ dotaja momenta :D

Tapec mani riski samazinati lidz 30% zaudesana.

Visbeidzot, beef tu tadu naudu diezvai pelnisi :D. 1 exincome ir griesti cik var investet, ja nemaldos tie bija 15000$

Nu kamer es pats vismaz kadu 1000$ no turienes nedabusu :D (ironiski smiekli) tikmer es skeptiski skatisos, bet 40$ ari nav zel zaudet, kaneka pamatkapitals.

Tapec mans goal ir 1200 tikt, nosmelt 200 un atpakal likt 1000 pec 20 dienam atkal nemt lauka un likt 1000 un ta pa rinki.

Istenosu vai neistenosu savu sapni tad jau redzes :D Bet istenosanas gadijuma varu apzveret, ka gign noziedosu ko jaunam serverim, ja nu tiesam tur veiksies :P

Isti nevar saprast vai tadam proof ticet var vai nevar :D.

Kamer pats nesanem tiksmer skepse.

ratf2x.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne! Tadam ticet nevar. Es tev varu tadu mailu nosutit no alertpay. No paypal. No swedbank.lv. No kurienes vien velies!

Jaatrod tikai kreisais smtp serveris, kursh neparbauda sutitaju. Tad var noradit jebkuru sutitaju. Pasu meila saturu uzveidot - tu saproti, ka nav problemas!

Man liekas - pie sitajiem caljiem nevajag ar 1000$ spelet. Tik daudz vinji tev negribes atdot. Ja tu ieliec 25 un izcel 50$, tas ir ok. Tada veida vinji tev tikai mazliet samaksa, bet tu apdirsies laimigs skraidi apkart un visiem stasti par vinjiem (baumas atri izplatas).

Atcero, ka Mulbery grupa visus appisa. Un tiem bija tikai 30% gada vai kas tamlidzigs. Bija noturejies paris gadus laikam. Cilveki nerealu piragu pakasa. Parsvara no laukiem laukji pedejo naudu visu tur uzlika. Smiekligakais - liela dalja vinju vel turpina ceret, ka dabut atpakalj naudu. A mulbery tikai cepj augsha karetejo BS gluzhi ka steorn!

Es tev saku - negribi zaudet naudu sitajos lohatornos - liec ieksa mazas summas. Atri njem ara. Atgriezies ar citu nick, citiem kontiem, etc. Ja esi ielicis 300$ - njem ara cik vien atri iespejams.

Doma tachu ar galvu! :D

Piedevam - visi tie hyip watcher saiti... lol! Ka tu doma, kursh tos saitus kode?

Es tev pachukstshu - es lidzigam biznesam programmeju majaslapu. Merkis tikai viens - dabut naudu! :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nu hvz, ka veiksies, tiesi ar siem te.

Bet es sajas lietas jau gadu stradaju, pagaidam uz kopeja fona man stav +1400$ gada parskata.

Redzes ka sogad veiksies, Veiksmes gadijuma es nebusu kluss te :D, neveiksmes gadijuma pec 2 menesiem jus no manis neko nedzirdesiet ^.^ Vismaz par siem te 2 hyip

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...