Jump to content
GIGN Forum

Bans By Teddy @ War3


Krutais
 Share

Recommended Posts

ko tu esi izdarījis? - neko , jūs abi vienkārši esiet diezgan stresaini , un viss šis aizsākās , godīgi sakot , nežēlīgi stulbas spēles dēļ.

Un vai tad jums nebūtu jāmācās ( laigan par šo nevaru neko teikt , jo varbūt Profenē mācijāties , un ātrāk pabeidzāt , nevis kā tas būtu bijis Universitātē ) nevis jāspēlē kaut kādas spēles ( pie tam 12(?) gadus vecas ) , kaut vai dēļ tā , ka tur ir daudz mazgadīgo , kuri to tik vien dara kā diršas viens uz otra ?

Ko es tev ieteiktu - IGNORĒ VIŅU ! - Tu viņu nekad savā mūžā nesatiksi + ir skaidrs , ka viņš neko nedarīs , jo ja dirsīsies vai publicēs tavu bildi , Dabūs BANU !

EDIT: Nu saņemieties , jūs tak abi esiet pieauguši cilvēki....

tu nesaproti ka vins jau to izdarija un dabuja banu? kur probleema?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja vinju neizbanos, es panaaksu lai aizklapee ciet visu gign, ar juristu jau esmu konsulteejies, un tas nepavisam nav smiekliigi. vins paarkaapa noteikumus ne tikai te bet visa interneta videe, par ko draud KRIMINAALLIKUMS.

NOOOOOOOES!

Man ir 22 gadi, vinjam loti iespejams 21.

Ak dies, un man likās, ka viss skaistais šajā pasaulē jau ticis izsmelts. Būtu izlasījis šo topiku no rīta, būtu saulaināka diena. :)

Link to comment
Share on other sites

tu nesaproti ka vins jau to izdarija un dabuja banu? kur probleema?

Tu uzskati, ka ir normāli draudēt ar fizisku izrēķināšanos visiem pēc kārtas bez pamata?

Tu nedomā, ka Tava rīcība ir neētiska un zemiska - sūdzēties forumā pēctam, kad viens tips(Krutais) beidzot ir atbildējis uz Taviem draudiem, provokācijām, apvainojumiem un negācijām?

Tas neliekas tā stulbi izvirzīt kaut kādu - vienkārši trūkst vārdu - skumju ultimātu: "banojiet vai iesūdzēšu"?

uzreiz pasaki ka esi viens no vinja pieluudzeejiem un nebur te draamu.

Es izvēlos "komandu", kas mani nenodirš tāpat - vien, un nesola sadauzīt. :mIm:

Tu tak pats esi riktīgs "dramaqueen". Pats mēslus sataisīji visiem serverī liekot virsū - pašam tākā vajadzētu tikt galā, ne? Vajadzētu samierināties ar sekām, ko pats vien esi inducējis, nevis atkal sākt visiem pēc kārtas draudēt, tepat - forumā.

Tu visiem šeit riebies. Domā tā ir skaritība?

Internets ir lieliska vieta otrajām, trešjām un simtajām iespējām(nezinu cik tev vajadzēs, lai uztaisītu normālu imidžu :D)

Iesaku vienārši nomainīt niku, "nospiest reset pogu", un neiet vecajās sliedēs.

P.S. veiksmi tiesu darbos. x)

Edited by La_Rock
Link to comment
Share on other sites

Tu uzskati, ka ir normāli draudēt ar fizisku izrēķināšanos visiem pēc kārtas bez pamata?

Tu nedomā, ka Tava rīcība ir neētiska un zemiska - sūdzēties forumā pēctam, kad viens tips(Krutais) beidzot ir atbildējis uz Taviem draudiem, provokācijām, apvainojumiem un negācijām?

Tas neliekas tā stulbi izvirzīt kaut kādu - vienkārši trūkst vārdu - skumju ultimātu: "banojiet vai iesūdzēšu"?

Es izvēlos "komandu", kas mani nenodirš tāpat - vien, un nesola sadauzīt. :mIm:

Tu tak pats esi riktīgs "dramaqueen". Pats mēslus sataisīji visiem serverī liekot virsū - pašam tākā vajadzētu tikt galā, ne? Vajadzētu samierināties ar sekām, ko pats vien esi inducējis, nevis atkal sākt visiem pēc kārtas draudēt, tepat - forumā.

Tu visiem šeit riebies. Domā tā ir skaritība?

Internets ir lieliska vieta otrajām, trešjām un simtajām iespējām(nezinu cik tev vajadzēs, lai uztaisītu normālu imidžu :D)

Iesaku vienārši nomainīt niku, "nospiest reset pogu", un neiet vecajās sliedēs.

P.S. veiksmi tiesu darbos. x)

izpaudies? labaak palika? Nevajag te kko izdomaat...visiem peec kaartas draudu utt...

Tas ka es vinjam taa uzrakstiju bija peec tam, kad vinsh taa bija izdarijies, nevis pirms, kaa tu raksti.. Nemaisi te cilveekiem galvu un nelien tur, kur suns savu ***** nebaastu.

Link to comment
Share on other sites

izpaudies? labaak palika? Nevajag te kko izdomaat...visiem peec kaartas draudu utt...

Tas ka es vinjam taa uzrakstiju bija peec tam, kad vinsh taa bija izdarijies, nevis pirms, kaa tu raksti.. Nemaisi te cilveekiem galvu un nelien tur, kur suns savu ***** nebaastu.

nemelo. nav smuki.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, kā man labāk pajautāt, jo tas jau tagad laikam sanaak nost no topika, bet es tiešām gribētu uzzināt, kas man jādara, lai man noņemtu banu! Visas šitās sarunas tāpat ir kūsīšana un savas taisnības pierādīšana!

Es jau teicu sprayu noņēmu, ja vajadzēs atvainoties atvainošos un citus vairs neaizskaršu! Ja kaut ko no tā nepildīšu varēsiet likt banu un neuzdošu liekus jautājumus!

Link to comment
Share on other sites

Ja vinju neizbanos, es panaaksu lai aizklapee ciet visu gign, ar juristu jau esmu konsulteejies, un tas nepavisam nav smiekliigi. vins paarkaapa noteikumus ne tikai te bet visa interneta videe, par ko draud KRIMINAALLIKUMS. Ja vadiiba neriikosies, riikosos es. Ja vajadzees varam arii tiesaaties :)

Atvainosies vins man nevis internetaa, bet reaalajaa dziivee un uz celjiem, apsolu.

Hahaha. Žēl, ka nāksies atvadīties no gign. Skumji :( btw, Tu domā, ka par draugiem internetā pašam šādā gadījumā nenāktos atbildēt? Pajautā savam mīļajam juristam. Man jau šķiet, ka bans tiešām ir galīgi nevietā, jo arī forumā te katrā otrajā postā ir kaut kādi debīli draudi u.c. stulbības.

Link to comment
Share on other sites

Bota tev iekopēja visu bana iemeslu, bans tika uzlikts specāli ar tādu iemeslu. Lai tu parādītos forumā. Tā tad, bans paliks kamēr tu publiski šeit neatvainosies bandim. + neizvāksi ārā savu sprayu.

paldies par uzmanību

Teddy kakie izvenenija publi4nie emu toze da ku4i ban nado vlepitj, sliwkom dlinnij jazik emu

Link to comment
Share on other sites

Hahaha. Žēl, ka nāksies atvadīties no gign. Skumji :( btw, Tu domā, ka par draugiem internetā pašam šādā gadījumā nenāktos atbildēt? Pajautā savam mīļajam juristam. Man jau šķiet, ka bans tiešām ir galīgi nevietā, jo arī forumā te katrā otrajā postā ir kaut kādi debīli draudi u.c. stulbības.

Galvenais ka Juus te, liela dalja esat tik kuuli, forsi un smukulji :D Kas par imidzu domaa internetaa :D

Gribeetu redzeet juusu attieksmi pret kkadu fruktinju kurs atlaujas dariit kko taadu.. Nenoliegsu, man galvu vinjam gribas nonest par vinja izteiciniem un izdariibaam. Bet redz, liela dalja neko nezinot tik pluuta te lieki un taisa offtopikus. Fascinee, visi veel tik gudri ka nav ko d**** pasuutiit.

Teddy kakie izvenenija publi4nie emu toze da ku4i ban nado vlepitj, sliwkom dlinnij jazik emu

Veel sirsninja saap? :(

Link to comment
Share on other sites

Veel sirsninja saap? :(

mne obsaljutna pofig na tebja , ti prosto dekradirovanij 4elovek.

Es nezinu, kā man labāk pajautāt, jo tas jau tagad laikam sanaak nost no topika, bet es tiešām gribētu uzzināt, kas man jādara, lai man noņemtu banu! Visas šitās sarunas tāpat ir kūsīšana un savas taisnības pierādīšana!

Es jau teicu sprayu noņēmu, ja vajadzēs atvainoties atvainošos un citus vairs neaizskaršu! Ja kaut ko no tā nepildīšu varēsiet likt banu un neuzdošu liekus jautājumus!

butj pacanom ne padaj na koleni, puskaj ban ostanetsja :).. skozatj 4estno ja bi pered nim ne izvenjalsja, daze eslibi vopros stojal o snjatie acc, povtarju on dikrodirovannij 4elovek...

P.S. hotja ti toze ne krasivo zdelal,nu on konewno zasluzil 4tob ego nakozali, nu ne vtakoj forme kak eto zdelal ti. nu esli zdelal teni mazu do konca.

P.S.S. sorry za spam

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Galvenais ka Juus te, liela dalja esat tik kuuli, forsi un smukulji :D Kas par imidzu domaa internetaa :D

Gribeetu redzeet juusu attieksmi pret kkadu fruktinju kurs atlaujas dariit kko taadu.. Nenoliegsu, man galvu vinjam gribas nonest par vinja izteiciniem un izdariibaam. Bet redz, liela dalja neko nezinot tik pluuta te lieki un taisa offtopikus. Fascinee, visi veel tik gudri ka nav ko d**** pasuutiit.

Nabadziņš, nekas, gan jau ar laiku pārdzīvosi.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka komentēt banda izgājienus nav vērts, visi to jau tāpat zin, bet domāju ir divas izejas šai situācijai kruto atbano, vai abiem liek perm banus, brīžiem pašam gribas apklusināt servera agresoru bandi, jo kamēr viņu nenobanos vai neaizbrauks pabiedēt nekas nemainīsies! ;) Mierīga laika nosišana vienmēr pārvēršas par gailīšu staipīšanu(es tevi zemē ietriekšu, bet es tev fūri uzmetīšu utml.) ;)

Link to comment
Share on other sites

Visā visumā rezumē būtu šāds:

Redzam, ka bandis šitojas pa sērveriem, bliežam banu. Balamutes izaudzināt diezvai ir iespējams, bet pamēģināt varam.

Niknais rīcība bija zemiska. Ļoti zemiska. Bet nu neko, dzīve tevi sodīs :)

P.S. satiekot viens otru sērverī, ieteiktu abiem klusēt un nepievērst uzmanību.

Link to comment
Share on other sites

Viedokļi un situācijas izklāsts katram savs, paši vien vainīgi. Ņemot vērā, ka gan Klusais, gan bandis ir patstāvīgie war3 spēlētāji un tādu mums nav daudz, abus vienkārši nobanot nebūtu prātīgi.

To bandis: Viss, ko Tu šeit saki ir pilnīgs sūds. Neviens jurists neies bojāt savu vārdu, lai aiztāvētu čali, kuram kāda persona zem segvārda "Krutais" Counter-Strike serverī pateica sliktu vārdiņu. Juristi tāpat neko iesākt nevar, bet policija ar tādiem sūdiem nenodarbosies. Ik dienu interneta vidē izskan šāda veida fleimi. Ja gribi spēlēt šajā serverī, iemācies vienreiz paklusēt vietās, kur to būtu prātīgāk darīt. Par sūda dzīšanu serverī tevi vairs neviens nagagos, bet metīs ārā vai pat banos, jo, ja neesi pamanījis, visiem tava raudāšana ir jau sen apnikusi.

To Krutais: Pāršāvi pār strīpu ar to sprayu, bet kā redzams, savu vainu apzinies un solies tā vairs nedarīt. Lūdzu atvainojies bandim, saki, ka tā vairs nedarīsi un izdarīto nožēlo. Dzīvosim tālāk mierīgi. Ja nē, otrreiz šādu sūdzību uzreiz aizklapēs ciet.

Par banu: Banu samazināšu līdz 96 stundām. Ja tiks izteikta publiska atvainošanās, noņemšu vispār.

Link to comment
Share on other sites

Krutais izdarijās, kā bērnilis. Mēģinot iefleimot kaut ko no real life, bet viss sācies kaut kur internetā kādā spēlītē. Rīcība itkā bērnišķīga un nosodāma.

Bandis zināms dirsējs un kuram vispār nav vietas uz gigna. To mudaku vispār vajadzētu nahrinizēt no servera, jo viņa komenti paliek vienkārši neciešami.

Overall... krutajam vajadzētu banu uz kādu "attiecīgu" laiku par to, ka ņēmies, lai censtos kādu aizvainot personiski.

Bandi vajadzētu nahrinizēt no serv uz visiem laikiem, jo viņš pats provocē un pēc tam kā 3 gadīga bāba nāk sūdzas visu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Ārprāc, Jūs visi te mums tik gudri.

Jurists neies bojāt savu vārdu? Juristam ar lietām, ko viņš aizstāv/virza nav nekāda sakara. To dara nauda. Policija neies ņemties? Policija ies ņemties ar visu, par ko tiks uzrakstīts iesniegums. Starpcitu, krutajam par tādu rīcību draud sods sākot ar pāris latiem līdz brīvības atņemšanai, kā tas tiks pasniegts un daudziem citiem apstākļiem.

Jā, bandis ir lecīgs, tad sodiet viņu par to, ko viņš dara. Kā jau izteicos iepriekš, nevar iet apšaut smēķētājus, kas smēķē neatļautās vietās, jo redziet viņš dara kaut ko, kas man nepatīk.

"nahrenizēt šito, nahrenizēt to lai bla blaa blaa nav vajadzīgs utt" ir vienkārši smieklīgi. Par katru pārkāpumu ir sods tas arī viss un sodam nevar būt nekāda sakara ar emocijām.

Tas, ka Jūs neesat spējīgi izdarīt pārus peles klikšķus un aizvilkt savu pakaļu uz forumu un uzrakstīt ir sūdzību ir Jūsu problēma, bet tas, ka to izdarīja bandis ir tikai apsveicami, jo noteikumi TIKA pārkāpti, cilvēks TIKA aizskarts un tam JĀBŪT izskatītam un soda par pārkāpumu nevis meklē tā attaisnojumus pagātnē.

Par slepkavību, slepkavas māti/tēvu cietumā neliks. Par pārkāpumu, kas ir izprovicēts netiks sodīts izprovicētājs, sodīts tiks pārkāpējs. Tās ir vienkārši un tā tam ir jābūt.

Cik skatos Jūs tikai varat raudāt par to, ko dara bandis, bet žēl, ka adminiem par to ziņot neesiet spējīgi.

Nožēlojami.

Link to comment
Share on other sites

GMHD - un tu būtu tas gudrais dirsējs!? Tādi salāti kā Bandis pietaisa visus kaktus, kur pēc tam atrauj pa sprandu un šņurkstēdami iet un lūdzas vecākiem, policijai, spēcīgākiem pēc palīdzības. Kaut gan pats pie visa ir bijis vainīgs un pats visu sācis. Tādus mazos idiotus vajag iznīdēt un pie katras iespējas sist galvā, kamēr viņiem kāds viņu neieriktēs pareizā vietā. Neiet runa par šo gadijumu, jo krutas izdarijās tuvu tik pat stulbi kā Bandis darās caurām dienām uz servera.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...