Jump to content
GIGN Forum

Jauns Forums....


Disable
 Share

Recommended Posts

O jaa, es juutu, boot.lv visnopietnaakais konkurents lmfao.gif

-edit- Iechekoju to forumu, tas ir pozitiivi, ka nekur nav sastopamas drukas kljuudas, kaa arii zinot blast3rus, es prognozeeju, ka tas forums plauks un zels smile.gif

P.S. Zheel, ka veel nevaru pieteikties par adminu, es veel par mazu crying.gif

Link to comment
Share on other sites

hmmm... kaukur esu teicienu taadu dzirdeejis "nedari citam to, ko neveelies, lai tev dara" (nu vai kaukaa taa)... katraa zinjaa tad nu to laikam vareetu arii paarfraazeet uz "nedari citu forumaa to, ko neveelies, lai kaads dara tavaa"

un luuk shii foruma noteikumi:

1 ] Ja gribi kautko ierakstiit padomaa vai to patioesaam vajag kaadam . . .

2 ] Cieni apkaarteejos un adminus . . .

3 ] Nereklamet citus saitus un nespamo . . .

4 ] Neievieto stulbus topikus kuros ir tikai smaidi�i un dumji teksti . . .

5 ] Ja admins tev aizraada, tad tas ir pamatoti . . .

tad nu centiishos paanalizeet shos punktus...

1ais: nu jaa... te nav ko daudz analizeet (varat vienkaarshi apskatiities, cik augsts warns dzhekam)

2ais:

Gan jau esi kautkads n00bs kas tik caur netu mak dirst vo to gan var pateikt kur tadi **** ka macho rodas....

need I say more?

3ais: hmm... kaa gan sho topiku vareetu nosaukt? (+ veel simts taadi no blasteru puses)

4ais: slinkums mekleet, bet nu diezvai vinjam tos warnus vienkaarshi taa uzlika

5ais: nu kaarteejo reizi skataties uz warniem (tos var saukt arii par aizraadiijumiem)

katraa zinjaa, taa ljoti virspusiigi iedziljinoties tajos noteikumos un disable personiibaa, var secinaat, ka te ir taada kaa dubultaa moraale, ka puisis saka vienu, bet dara citu... Taapeec veelos pateikt lielo FUJ disable...

Link to comment
Share on other sites

vēlos papildināt Painu pie 4ā navproblemu.tk forumu noteikumu punkta

lielisks piemērs

vēl viens

Saturīga komentāra un attiecīgu smailiju lietošanas piemērs

Disable būtība

Jums liekas, ka šis ir tas pats links, kas iepriekšējā rindiņā? Jūs maldaties.

Vēlviens lielisks piemērs

Disable rāda priekšzīmi reklāmu nerakstīšanā

šis tas par apkārtējo cienīšanu

numur viens

numur divi

nobeigumā - kad disable joko tas viņam izdodas nepārspējami lieliski.

Kopumā Disable tāds kā pareizās uzvedības etalons forumos. Noliecu galvu tavā priekšā - kaut vairāk tādu kā tu būtu.

Link to comment
Share on other sites

priekš tevis, mazo daunīt, speciāli pacentos.

un ir atšķirība starp spamu (temati, kas neder citās sadaļās, bet kuriem ir savs saturs un iztirzāšanas iespējas) un starp spamu (mazu dauņu idiotiski komenti, kuri sastāv no stulbāko smailiju atlases, deģenerēta, analfabētiska teksta un/vai kretīniska uzdirsiena)

MINI kurā kategorijā ir tavs spams.

Link to comment
Share on other sites

priekš tevis, mazo daunīt, speciāli pacentos.

un ir atšķirība starp spamu (temati, kas neder citās sadaļās, bet kuriem ir savs saturs un iztirzāšanas iespējas) un starp spamu (mazu dauņu idiotiski komenti, kuri sastāv no stulbāko smailiju atlases, deģenerēta, analfabētiska teksta un/vai kretīniska uzdirsiena)

MINI kurā kategorijā ir tavs spams.

hahahahahahahhahahahahahahhahahhahahahahhaha man tada reka rauj lasot visu sito shitu! smiliez.de_1437.gif

Vispar zini ko nozime vards daunis? Jo es skatos ka tu to tik vien zini ka visus nodirst par sikiem dauniem berniba pats tu ari biji siks daunis taka nedirs uz parejiem sikiem kas grib macities un daudz uzinat par pc liemat!

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahahhahahahahahahhahahhahahahahhaha man tada reka rauj lasot visu sito shitu!  smiliez.de_1437.gif

Vispar zini ko nozime vards daunis? Jo es skatos ka tu to tik vien zini ka visus nodirst par sikiem dauniem berniba pats tu ari biji siks daunis taka nedirs uz parejiem sikiem kas grib macities un daudz uzinat par pc liemat!

nē, es bērnībā nebiju sīks daunis. Pastulbs gan, jo daudz ko nezināju, bet tādu atklātu kretīnismu un loģikas trūkumu kā tu, nekad mūžā neesmu izrādījis, ne 5os ne 15 gados.

grib mācīties? hahaha, ahūnā gribētprasme uzprasīt "EU PLZZ PALĪDZI". Puisis taisni vai kūsā no degsmes pats kaut ko iemācīties. lol.

Link to comment
Share on other sites

nē, es bērnībā nebiju sīks daunis. Pastulbs gan, jo daudz ko nezināju, bet tādu atklātu kretīnismu un loģikas trūkumu kā tu, nekad mūžā neesmu izrādījis, ne 5os ne 15 gados.

grib mācīties? hahaha, ahūnā gribētprasme uzprasīt "EU PLZZ PALĪDZI". Puisis taisni vai kūsā no degsmes pats kaut ko iemācīties. lol.

Nu labi es esmu daunis kas tev gruti pienemt to......

Esmu daunis so??? Kautkas trask esmu ar novirzem pasists utt esi apmirienats?

Link to comment
Share on other sites

man nav skaidrs, kaadeel lietojot daunis tiek kabinaats klaat vaards beerniiba?

vaardu savienojums "siiks daunis" liekas skaidri raksturo to, ko autors ir gribeejis pateikt. Taatad - daunisms ir iedzimta plaanpraatiibas forma kam pamataa ir hromosomu patologija. attieciigi - shaada slimiiba izpauzhas gan gariigi, gan fiziski (prieks mulkiem - tas taadeel, ka, ja pareizi atceros pamatskolas vielu, hromosomaas glabaajas informaacija par DNS). Attieciigi - siiks daunis noraada uz shiis slimiibas iespeejamo fizisko formu - mazs. Kaut gan arii sho macho nevajadzeeja noraadiit, jo dauna izskats ir siiki aprakstiits un daunisma tipiska paziime ir mazaaks augums (ja kaadu interesee pamekleejiet google atteelus). Nedaudz stulbaak ir ar disable izteicienu "pats beerniibaa biji siiks daunis". shaada atskaarsme skiet mazliet nereaala, jo daunisms savaa buutiiba nav aarsteejama slimiiba (kaut gan noskatoties DOOM vareetu skist savaadaak). Taapat - cilveeks visu muuzu nodziivo ar vienaadu DNS kodu - taa kaa - arii dabiigaa veidaa nav iespeejams atbriivoties no daunisma... Shai briidii skiet interesanti, ka disable atziistaas, ka vinam piemiit shii patologija: attieciigi, man rodas jautaajums, kaadaa veidaa vins speej sekmiigi darboties ar datoru? kaut gan, ja ticam Macho atzinumiem - shii vinja darboshanas nebuutu veerteejama ar apziimeejumu - sekmiigi.

Kas veel... Interesanta liekas arii disable izveeleetaa aizsardziibas strateegija: attieciigi tipiska vaajaaga oponenta metode - es piekriitu. Pats interesantaakais, ka shis puisis sho metodi attistiija tikai peec tam, kad izveeleejaas vairaak neizmantot tehnikas, ko Macho tik "ciniski" nokritizeeja (es runaaju par taadiem argumentiem vai aizstaaviibas tehnikaam kaa "ej dirst", "ej pist", utt.). Veel interesantaaks skiet fakts, ka sho metozhu neizmantoshana tomeer liecina, ka shim cilveecinjam ir svariigi ko par vinju domaa apkaarteejie shejienes apmekleetaaji. tas savukaart liek nonaakt pie diviem secinaajumiem: 1) liidz shim vins domaaja, ka vina izmantotaas tehnologijas ir speeciigas un noziimiigas - vareetu pat teikt interesantas; 2) shis puisis tikai macho un painam noticeeja, ka vina izmantotaas metodes nestraadaa un nav paardomaatas.

Un kaa juus domaajat, ko dara puisis tai briidii kad vinu kaa zibens shautra ir piemekleejusi shaada atskaarsme - vins saak izmantot citu tehniku, ko vareetu saukt "tev skauzh". Tomeer arii shajaa pielabinaashanaas tehnikaa, kurai vajadzeetu pielabinaat macho vins nezaudee savu krutumu (kurs tik ilgi ir pieraadiits ar taadiem argumentiem kaa ej dirst vai shaadiem simboliem smiliez.de_2524.gif , kam laikam buutu jaanoraada uz vinja humora izjuutu) un tomeer censhas uzbraukt macho. Es to izskaidrotu par dubulto labumu: salabt ar adminu izliekoties nozheelojot, bet tomeer uzbraukt lai paareejo aciis saglabaatu prestizhu.

Naakoshais jautaajums kas buutu jaauzdod ir, kaadeel tieshi macho shii puisha aciis ir ieguvis autoritaati?

atvainojos ka tik gari

Link to comment
Share on other sites

ojaar eusa_clap.gif

nespēju gan iztēloties cik labi Disable izpratīs tavu tekstu, bet tas nekas. Man baigi patika smile.gif I enjoyed every last word of that.

Kādēļ tieši es? A tas diezgan vienkārši - kopš es saņēmu vēstuli, kurā kāds puisītis teica, ka es esmu viņa elks es sapratu. Esmu baigi populārā servera admins, neticami asprātīgs nu vienvārdsakot tāds foršs cilvēciņš. Disablem arī pašam ir kaut kāds cs serveris, mājaslapa kuru viņš un Despis kādas 200 reizes ir reklamējuši iekš gigna kur vien tas ir iespējams, tāpēc arī esmu es tāda kā autoritāte, jo nenoliedzami viņi gribētu atrasties manā vietā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...