Jump to content
GIGN Forum

Pavāru Klubs


LeChuck
 Share

Recommended Posts

Katram studentam dzīvē pienāk brīži, kad saproti, ka vārītie makaroni, kartupeļi, rīsi ar vienkāršām piedevām (kečups, majonēze, sīpoli) apnīk. Iesakiet, ko jūs vienkāršu un lētu gatavojat ēst. Es parasti mēdzu sataisīt makaronus ar malto gaļu, kartupeļus ar olām vai rīsus ar konserviem, bet šitais kaut kā lēnā garā apnīk. Varbūt varat padalīties savās studentu receptēs (maksā maz, prasa maz laika, bet pieliek vēderu).

Jā, cepeškrāsns diemžēl man nav, toties ir mikrene :D

izpaudieties.

Link to comment
Share on other sites

Jancis un mazie pavāri

receptes drīkst papildināt pēc savas gaumes

receptes aizliegts izplatīt peļņas nolūkos, par to neziņojot pavāru arodbiedrībai

ar jautājumiem vērsties pie pavāru arodbiedrības priekšsēdētāja

Jā, nav ko pizģīt recepti, bļe

Kaut kādam Norrfexam šodien 16 paliek. Domā, ka mamma viņam olas ceps? Šaubos.

Edited by Nooke
Link to comment
Share on other sites

Jā, arī es izbaudu apnikumu pret makaroniem un kartupeļiem. Tad es sāku cept omletes, ko pagatavot ir diezgan vienkārši, sakul olas bļodā, pielej pienu un tad dragā klāt visu, kas ledusskapī ir. Sākot ar lokiem, desām, beidzot ar kartupeļiem un bekoniem. Ar šādu maltīti paēdis lielāko dienas daļu būsi.

Roltonos neiesaku nevienm, pats sliktākais ko var ēst, bet ja galīgi nav naudas tad gan nekas cits neatliek. Man ir tā siermaižu cepjamā plīts (tosteris?), kur starp maizēm klāt sieram lieku desu, bekonu, tomātus, gurķus. Var arī kādas mērces. Bet ja man galīgi viss pieriebjas, tad vāru jau gatavās zupas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...