Jump to content
GIGN Forum

Dizasters Japānā


overmind
 Share

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

macho tu nēsi gadienā romantiķis? Un es nepazīstu, tikai cietumniekus, bet gudrus cilvēkus, kā arī uzņēmējus!

Rekur latvijā sola, arī zemestrīci Dizasters Latvijā tomēr būs???

Es jau minēju, ka man ir bail no visādiem galiem :D :D :D

Kr4!!! Ja jau jūs tur pa Rīgas pusi baidateis no katastrofām es butu gatavs saglabāt jūsu naudu kā arī visas vērts lietas... Nu lai nekur viņās tur zemē nepaliek un lai ūdens neiznes prom, kad būs tie milzu cunnnnami!! Tādēļ labāk glabāt visu pie mani!! :)

Link to comment
Share on other sites

macho labs posts. :)

nebiju lasījis šo miskasti kaut kur mēnesi jau, bet jāatzīst, ka šis topiks ir vērts acs iemešanai. :)

enfeugo, mazliet mazāk vajag conspiracy teorijām vajag ticēt, lai arī cik OMG PATIESAS tās neliktos.

Link to comment
Share on other sites

macho labs posts. :)

nebiju lasījis šo miskasti kaut kur mēnesi jau, bet jāatzīst, ka šis topiks ir vērts acs iemešanai. :)

enfeugo, mazliet mazāk vajag conspiracy teorijām vajag ticēt, lai arī cik OMG PATIESAS tās neliktos.

Tā vajag?? Fūūū beidzot es saprotu, kā vajag darīt paldies tev, tu mani savedi kārtībā. B)

Kāds izvirza teoriju un meklē pierādījumus un izskaidrojumus, lai pierādītu teoriju, iej googlā palasi par pierādītajām teorijām, vienkārši, manai teorijai ir jāvelta ilgs laiks, lai es kautko kādam varētu pierādītu. Kā teicu es ar to nenodarbojos. Es ticu tikai faktiem, kas pierādās.

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Mana teorija nebalstās uz nekādiem faktiem. Šī teorija nav pierādama, tāpēc es borēšu visiem, ka man nav laika to pierādīt.

Kā teicu, es reāli neko pats nedaru tikai klausos citu diršanā un padodu to tālāk. Es ticu tikai faktiem, kuri izklausās forši.

fixed it for ya.

Link to comment
Share on other sites

fixed it for ya.

Ā tu esi tas EMO nu tas gejiskais stils, kas ir ienācis no ASV :D Kurš laiza visus pēc kārtas, skaidrs. :D Ar tādiem končinajiem toč nevar runāt. :D

Lab veiksmi visiem troļiem, vai kā jūs sevi tur dēvējat! Izlaidu savu ļauno garu, jūsu mēslos. :D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

fixed it for ya.

Ā tu esi tas EMO nu tas gejiskais stils, kas ir ienācis no ASV :D Kurš laiza visus pēc kārtas skaidrs. :D

Da man pohuj pohuj pohuj pohuj, es pazemoju sevi es būšu jūsu vergs. :D

Labi, lai jums veicas, troļļiem, vai kā jūs tur sevi dēvējat. :D

Es tikai gribēju parunāt par dizāsteru :D Es vismaz jums sagādāju, iespēju iekomentēt, manu personību, kā stulbu, kā debīli. :D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

enfuego, tu neatbildēji uz manu jautājumu.

Tu laikam vēl neesi sapratis enfuego, mans draugs.

Enfuego nav uz jautājumiem jāatbild. Viņam nav laika domāt par lietām, kuras nesaprot.

Link to comment
Share on other sites

enfuego, tu neatbildēji uz manu jautājumu.

Nezinu nav laika pagaidām sekot līdzi notiekošajam, tagad varu tikai minēt. Saule ārā spīd, jāpriecajās, un jāgaida dizāsters.

Good luck!

Tu laikam vēl neesi sapratis enfuego, mans draugs.

Enfuego nav uz jautājumiem jāatbild. Viņam nav laika domāt par lietām, kuras nesaprot.

Jā tev taisnība es tiešām neko nesaprotu, es pat tik daudz nesaprotu, ka es eju uz poda dirst, un pēc tam domāju, kāpēc es esmu vienos sūdos. :D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

varbūt tu nepacēli poda vāku? :hrmmm:

Varbūt es nebīju mēnesi dirsis, kā sprāga viss vaļā, zin kā sakrājies. :D

Macho kāpēc tu man liec runāt atkal muļķības?

Varbūt slēdzat šo topiku, vai gribat, lai es turpinu runāt patiesību. :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...