Jump to content
GIGN Forum

Dizasters Japānā


overmind
 Share

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu tas jau ir tavā kompetencē ticēt vai nē. Es saku, kā es domāju, un ticu ka tā arī ir, tālāk jau jums pašiem jāizlemj, kā ir un kā nav.

zini kapēc tādi laxi kā tu ir slikti?

ja tu nodzīvosi līdz sirmam vecumam, tu maziem bērniem pūderēsi smadzenes. tādi kā tu degradē cilvēci :)

no offence.

Link to comment
Share on other sites

zini kapēc tādi laxi kā tu ir slikti?

ja tu nodzīvosi līdz sirmam vecumam, tu maziem bērniem pūderēsi smadzenes. tādi kā tu degradē cilvēci :)

no offence.

Ai nu netirs tikai. Jāsaka kā ir patiesībā, nevis skolā stāsta, ka latvieši izcīnījuši neatkarību, tāds fufelis!!! Un ja tu to vēl nezini, tad šī paudze jau ir degradējusies. Gribi lai es tev to pierādu, atkal gribat lai es testāstu kārtējos penterus. :D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

joJO vismaz viens manā pusē. Kā viemēr mani visi uzskata par dumju muļķi ar 4. klašu izglītību! Bet tā tas tomēr nav! Jā zinu es nemāku to rakstīšanu, tik pareizi, jo savā laikā biju raspizdjas, un negāju uz skolu, bet devu priekšroku, blandīšanos pa rīgu un negatīvu publiku, un man agrāk patika palladium kinoteātrī pa brīvu iesprukt filmas skatīties, oi tie bij labie laiki, kad latvija atguva neatkarību. Atceraties, ka vara dara visu ko vēlas un tā informācija līdz mazajiem cilvēciņiem, kā mēs nenonāks, tikai daži zin, kas īstenībā notiek.

Šito uz dienas citātu sadaļu, sen nekas labs nav bijis

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...