Jump to content
GIGN Forum

Good Men Grib Tikt No Liekaa Svara Nost!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nūjojot tiek nodarbināti vairāk muskuļi nekā peldēšanā. Ņem nūjingu!

Es iesaku veselīgu uzturu, ko te var smelties, cik uziet + body bike.

Nē, vispirms labāk normālu pixājienu. Ko Larins par visu šito saka? ~_~

Larins jau vel nezin ,ka esmu atmetis pixaat un pa lenam metu pipat nost,un ka tagad meigjinashu tieveet,nu teiksim pashmerkjis 8kg dabuut nost 88kg manam 189cm buut uOK!

Larinam atvaljinajums, vinsh tak ir KALSNS dzeks nopirka MASU rij no taaa LIELAAA 5l bundulja to pulveri un jau 3 sho dienu majas cilaaa savu stieni, dzeks domaa pa 2vaam nedeljaam uzkachaaties un iegut masu! Vinjsh jau tievinsh un vieglinsh!

1ns censhas uzkachaat es atkal nokachaat! Vinjam jau stieni viss ir majas,man taadu pribombasu nav!Tapec ceru ka NEPIXAAJOT ALU,vispar iisti nelietojot,eedot daudz salaatus un mazakaas porcijaas, nometiishu savus 8kg un jaa dzerot dienaaa daudz daudz 3-4l uudeni! Nu man jau sanaak darba diena 8-18 visu dienu uz kajaam ,nevis visu dienu GULTAA!

Link to comment
Share on other sites

Reku bralis labi ieteica - 3 dienas jaiztur bez esanas un praktiski bez dzersanas. Tad kungis pamatigi saraujas.

This works - vienreiz netīšām izmēģināju. Biju vienā projektā, viss bija jauki, kad vienā dienā vadītāji mūs izdzina uz ielas, bez naudas, ēdiena, utt, un teica: pēc trim dienām var nākt atpakaļ. Tā nu trīs dienas klīdām pa kaut kādiem Slovākijas laukiem un kalniem, meklējot ēdamo un pildot "uzdevumus". Tiesa gan, bez dzeršanas nevarēja iztikt, jo ārā bija šausmīgi karsts. Visi domājām, kā tik ēdīsim, kad būsim atpakaļ, bet beigās pie svētku galda pat īsti ēst negribējās un metās nelaba dūša no ēdiena vispār. Diezgan pamatīgi tas kuņģis bija sarāvies. Bet nu vispār šādas metodes jau ir diezgan hardcore.

Ar ripām nevajag aizrauties - noskaties filmu Requiem for a Dream, tur večiņai riktīgi aizgāja ciet no diētas ripām un rādījās halucinācijas, ka ledusskapis grib viņu apēst. Tautā melš, ka tā filma esot dokumentāla.

Edited by procrastinator
Link to comment
Share on other sites

Nekaadas ripinjas,to toch esmu sapratis!Un neest arii nav prata darbs,kam man sevi mociit un neko neest,galvenais pratiigi sameriigi eest! Da nee viss ir forshi tagad vairak darbaa lieki pa trepiiteem paskraidu augshaa lejaa,palokos! Censhos vnk kusteeties,lokanaaks gribu kljuut,un gan jau arii tad pa mili mili mili grammam buus rezultaats! CERAMS!

Vederinsh kaa mazaks nepaliek taa nepaliek pedejaas 3dienas turos pie 96kg,ne uz augshu ne uz leju!

Link to comment
Share on other sites

Nekaadas ripinjas,to toch esmu sapratis!Un neest arii nav prata darbs,kam man sevi mociit un neko neest,galvenais pratiigi sameriigi eest! Da nee viss ir forshi tagad vairak darbaa lieki pa trepiiteem paskraidu augshaa lejaa,palokos! Censhos vnk kusteeties,lokanaaks gribu kljuut,un gan jau arii tad pa mili mili mili grammam buus rezultaats! CERAMS!

Vederinsh kaa mazaks nepaliek taa nepaliek pedejaas 3dienas turos pie 96kg,ne uz augshu ne uz leju!

nezinu ko tu domaaji ar lokaniibu, bet to varot viegli uztrenneet

Link to comment
Share on other sites

Čalīt, es nesaku, ka peldēšana ir kas slikts, bet teikt, ka skriešana un svaru zāle ir sūdi...? Domā, ka peldētāji trenējas tikai ūdenī un viss? Jebkurš profesionāls/pusprofesionāls peldētājs nedēļā vismaz 3 treniņus pavada svaru zālē, baseinā spēcīgāks nepaliksi, baseinā pieslīpēt var tehniku un nedaudz izturību, ko pamatā tāpat dara skrienot/minoties u.c.

No skriešanas ir jēga 30+ min, to ir teicis pieredzējis skrējējs, peldēšana šajā gadījumā ir ideālākais variants, un peldot kā jau cūka teica trenē gandrīz visas muskuļu grupas.

Link to comment
Share on other sites

Kādi ieteikumi ,lai uzdzītu masu?

Sēžu,kasu kuli,ēdu un dzeru visu pēc kārtas,pēdējā laikā īpaši necenšos sportot,bet kā kg nenāk klāt tā nenāk.Un tas jau ir vairākus gadus,nevēlos lietot nekādus tur pulverus,lai uzdzītu masu.Problēmas ar veselību nekādas jau nav bijušas gadus 5 vai 6.

Gribētu piedzīt kādus 18 kg,nespēju atrast iespēju,kā?

Link to comment
Share on other sites

Nu tiem kam geenos buut slaidam,tie arii bus slaidi,kam geenos ir atrak vai velaak nedaudz apvelties,tie arii vairumaa apveljas!

Tagad ludzu padalieties ar sava vedera apkartmeeru?

Man piemeram ir 104m ,tad ir vedera apkartmers piepushoties uz max un tur kur naba :)

PADALIETIES ar saviem apkartmeriem! Bet kad ievelku vederu iekshaa ir 100m ! Gribeetos 90cm!

Link to comment
Share on other sites

Nu tiem kam geenos buut slaidam,tie arii bus slaidi,kam geenos ir atrak vai velaak nedaudz apvelties,tie arii vairumaa apveljas!

Tagad ludzu padalieties ar sava vedera apkartmeeru?

Man piemeram ir 104m ,tad ir vedera apkartmers piepushoties uz max un tur kur naba :)

PADALIETIES ar saviem apkartmeriem! Bet kad ievelku vederu iekshaa ir 100m ! Gribeetos 90cm!

Kas tu, jibitītmatos, par vali esi? :o

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...