Jump to content
GIGN Forum

Dziivnieku Sishana


jerrico
 Share

Recommended Posts

Es uz to skatos savādāk drusku... Par tiem suņiem neviens nav domājis manuprāt... ja teiksim tie kaķi un suņi kas ir naturāli nokļūstot uz ielas kaut kā izdzīvos, tad šaubos ka tie mākslīgi veidotie suņuki varēs kaut nedēļu izvilkt, ja teiksim nejauši tiks aizmirsts, pats pazudīs...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neatbalstu. Ja redzētu uz ielas vardarbīgu izturēšanos pret dzīvnieku, uz vietas pašu sasistu un sniegā izmērcētu.

Tikai atceries, ka ja vardarbība tiek izpausta kā sišana piemēram sunim, tad ne vienmēr vajadzētu skriet klāt uz sist pāri darītāju. Ja pieņemsim, ka šis ir cilvēks ir šī suņa saimnieks, tad no dzīvnieka Tu vari saņemt nevis pateicību, bet pretēju reakciju. Kaut vai var pieminēt arī tādu sugu, kā Vidusāzijas aitu suni. Pie pareizas dresūras, neliela agresija pret saimnieku neizpaudīs nekādas emocija šajā sunī, kaut arī pirms tam pats saimnieks viņu būs zvetējis līdz nemaņai. Savukārt, ja suns pamanīs, ka saimnieks vairs pats nespēj palīdzēt sev, nu sekas es domāju Tu saproti. Šis bija domāts tikai par suņiem, un tikai iepriekšminētajā gadījumā.

Runājot par tēmu, jerri, sišana kā dresūra sunim ir no no. Piespied pie zemes, paņem ar skausta. Jāskatās arī situācija, kurā Tu vēlies šo suni sodīt, varbūt ir iemesls kādēļ viņš to dara, garlaicība, etc. shit. Protams, ja gribi lai suns tevi perfekti klausa, tad ar viņu ir jānodarbojas katru dienu. Ja pats nezini, kā to darīt, aizej pie kinologa. Suņu sugas un to īpatnības ir ļoti dažādas, tāpēc pēc idejas, katram sunim ir sava dresūra.

Link to comment
Share on other sites

Nak3d ļoti prātīgi runā par suņu dresūru un suņu uzvedības modeļiem vispār. Tāpat arī atšķirīgas šķirnes suņiem ir nepieciešama savādāka dresūra. VASi, rotveileri, tie paši kaukāzieši, arī ganu suņi, kas ir t.s. "darba suņi" vai "dienesta suņi", daudz vieglāk padosies dresūrai, kamēr ar medniekiem būs jāstrādā daudz ilgāk un dekoratīvie suņi var viegli pārvērsties par kaitinošiem tirāniem ar "mazā suņa sindromu".

Ja ir šķirnes suns, tas nozīmē, ka ir pietiekami daudz naudas, lai tādu suni varētu atļauties, tātad pirmā lieta, kas ir jādara jau no kucēna vecuma - jādodas uz klubu, kas pārstāv konkrēto šķirni un jāprasa viņu ieteikta kinologa koordinātes.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā dzīvoju piepilsētā suņi man nav sveša lieta , bet man visvairāk besī kaimiņi ,kas vispār neko nezina par savu suni , suņi citreiz vazājas pa manu privātmājas teritoriju un tad es ar lielāko prieku paņemu kaķeni un iešauju, ar akmeni pa dirsu, slikātajā gadijumā ka suns girb piedirst tad jāņem gasaine un kā vienreiz nošauj gar pašu asti , tad vairs nekad nedomā nākt. Bet man dzīvē ir bijis viens stulbs gadijums , ka drauga kaimiņš pālī pakāra suni..tas bija vispār psc.

Edited by slyer66
Link to comment
Share on other sites

ar lielāko prieku paņemu kaķeni un iešauju, ar akmeni pa dirsu, slikātajā gadijumā ka suns girb piedirst tad jāņem gasaine un kā vienreiz nošauj gar pašu asti ,

drauga kaimiņš pālī pakāra suni..tas bija vispār psc.

Tu arī, acīmredzot, ar smadzenēm pārāk nedraudzējies.

:blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Tā kā dzīvoju piepilsētā suņi man nav sveša lieta , bet man visvairāk besī kaimiņi ,kas vispār neko nezina par savu suni , suņi citreiz vazājas pa manu privātmājas teritoriju un tad es ar lielāko prieku paņemu kaķeni un iešauju, ar akmeni pa dirsu, slikātajā gadijumā ka suns girb piedirst tad jāņem gasaine un kā vienreiz nošauj gar pašu asti , tad vairs nekad nedomā nākt. Bet man dzīvē ir bijis viens stulbs gadijums , ka drauga kaimiņš pālī pakāra suni..tas bija vispār psc.

Labak turpini postot TF2 forumaa..

Link to comment
Share on other sites

Man personīgi slyer66 posts likās smieklīgs, laigan nav argumentu pret faktu, ka viņš ir stulbs lauķis. :)

Obvious troll is obvious.

Kas, savukārt, padarīja Cerezas sašutumu vēl baudāmāku.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu cik jauki ir staigāt vasarā , pa dārzu meklējot zemenes , bet tur puse ir aizdirstas vai arī uz katra stūra ir piedirsts , ja dzīvo dzīvoklī tad galīgi vienalga.

Oh, varbūt labāk ar gaiseni vai kaķeni šauj saimniekam, kas savu suni laiž brīvā vaļā or better - piezvani policijai, saimnieks samaksās sodu par to, ka viņš suns bez pavadas klaiņo apkārt un varbūt nākošreiz apdomāsies.

Nav jau tā, ka tā ir suņa vaina. Pats rakstīji, ka kaimiņi palaiž suni vaļā <_<

Link to comment
Share on other sites

Nezinu cik jauki ir staigāt vasarā , pa dārzu meklējot zemenes , bet tur puse ir aizdirstas vai arī uz katra stūra ir piedirsts , ja dzīvo dzīvoklī tad galīgi vienalga.

Kāpēc tev jāmeklē zemenes? Vai tad tu nezini kur dārzā viņas aug?

Link to comment
Share on other sites

Jā, protams. Zvani policijai un saki "Labdien, es vēlētos ziņot par kakājoša suņa saimnieka patvaļību."

Guess sodding what, policijai ir pie kājas. Un PAT ja vienreiz, otreiz, trešoreiz nav, tad, spoiler alert, tādi suņi laukos ir simtiem. :)

Un šaut saimniekam ir ļoti labs ieteikums.

p.s. - posts ir tēmēts Cereza virzienā.

p.p.s. - macho tu mani pēdējās dienās pārsteidz (not really) ar saviem jautrajiem jociņiem.

Link to comment
Share on other sites

Guess sodding what, policijai ir pie kājas. Un PAT ja vienreiz, otreiz, trešoreiz nav, tad, spoiler alert, tādi suņi laukos ir simtiem. :)

Jā, es ļoti labi to saprotu, es tikai cenšos pateikt, ka dzīvnieks pie tā nav vainīgs. Vainīgi ir saimnieki.

Link to comment
Share on other sites

Man žēl ka tu esi pārāk aprobežots , jo piepilsēta nav nekāda ferma meža vidū , kur visus var par lauķiem saukt..

Es saprotu, ka tavos laukos viss griežas tikai ap tevi un tevi vien, bet šis topiks, un mani vārdi, ir par vardarbību pret suņiem vispār, Rīgā, Liepājā un tavos laukos arī.

Jā, es ļoti labi to saprotu, es tikai cenšos pateikt, ka dzīvnieks pie tā nav vainīgs. Vainīgi ir saimnieki.

Jā, laigan tas ir ļoti nosacīti.

Es nedomāju, ka ir godīgi sodīt saimnieku, ja pavasarī, kuces meklējot, viņa labi koptais suns ir izdomājis pameklēt draudzenes un to darot viņu sāk kaitināt vai pat fiziski iespaidot bariņš 14 gadīgu puišu, kā rezultātā suns, mācīts aizstāvēt saimnieka īpašumu un sevi, sakož vienu no bērniem.

Viss atkarīgs no konteksta.

Manuprāt, vajadzētu sākt ar likšanu sabiedrībai saprast, kuriem no tiem tiešām VAJAG suni un kuri no tiem tiešām spēj par viņiem parūpēties.

Link to comment
Share on other sites

doma ir audzināt dzīvnieciņu ar vizuālo pieeju, tas ir, pēc kā nelāga parādīt tumši zilu attēlu, pēc labas izdarības parādīt zaļu un iedot gardumu, ja dzīvnieciņša uzvedās ļoti nelāgi - parādīt citas krāsas attēlu, piemēram, rozā, kas ir attālināti tuva sarkanam tonim.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...