Jump to content
GIGN Forum

Dažas Idejas..


Streindžeris
 Share

Recommended Posts

tf_use_fixed_weaponspreads "1"

šitas tiešām ir meģināts un scouts ir overpowerots..

nekā overpowrota tur nav .... standarta 6v6 servera cfg rindiņa, bez šitā skauta scatergun varētu pielīdzināt gejiskajiem r-critiem ....

1 shot

1 kill

just luck

no skill

Link to comment
Share on other sites

tf_use_fixed_weaponspreads "1"

šitas tiešām ir meģināts un scouts ir overpowerots..

Tu esi galīgi debīls? Pats vispār saproti, ka ar skautu spēlēt pubā 15x15 ir vispār grūti kautko nošaut kamēr tur ir 10 demo un 10 sentriji?

Aizmirsu - nespēlē tf2, dauni.

Edited by +Demetrius
Link to comment
Share on other sites

Tu esi galīgi debīls? Pats vispār saproti, ka ar skautu spēlēt pubā 15x15 ir vispār grūti kautko nošaut kamēr tur ir 10 demo un 10 sentriji?

Aizmirsu - nespēlē tf2, dauni.

Nejau visas mapes ir dustbowl kur skauts nemaz nav labs,bet teiksim badlands skauts uz pusi paliek stiprāks

P.S tu smirdi,tāpat ka ursis,un tf2 es nemaz vairs nespeleju.

Link to comment
Share on other sites

Nejau visas mapes ir dustbowl kur skauts nemaz nav labs,bet teiksim badlands skauts uz pusi paliek stiprāks

P.S tu smirdi,tāpat ka ursis,un tf2 es nemaz vairs nespeleju.

TF2 nespēlē bet dzen huiņu? Labs! Neesi gadījumā urša brālis?

Atkal aizmirsu, tāpat ja arī uzliktu to sūdu, tad tu 100% nevienu nešautu vairāk kā kautkāds sollijs.

Edited by +Demetrius
Link to comment
Share on other sites

TF2 nespēlē bet dzen huiņu? Labs! Neesi gadījumā urša brālis?

Atkal aizmirsu, tāpat ja arī uzliktu to sūdu, tad tu 100% nevienu nešautu vairāk kā kautkāds sollijs.

Jā,es viņu nespēleju vairāk,es tik saku kā ir,ja uzliek to tad scout tiešam paliek stiprāks un mazāk skill vajag.

Link to comment
Share on other sites

neesmu nekāds cw spēlmanis un DMG redzu tāpatās cik izdaru, jo ir uzlikts settingos ( rāda izdarītos bojājumus ciparos pēc katra trāpijuma) ... bet būtu tomēr forši ja zini kur lodes lido ;/

Un ja jums nepatīk, tad tikai pamēģinat kādreiz sūdzēties par haļavām. jo paši tādas atbalstat.

+ 34.5 Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

Lūk velviens tipisks cw spēlētājs, neprot vairs pubā nošaut nevienu, jo redz.. lodes nelīdo kvadrātā un nezin cik dmg ir uztaisijis.

p.s. par reitiem - http://forums.steamp...d.php?t=1353969

meh tādi jūs esat, domājat, ka cilvēki vienmēr cenšas ieviest izmaiņas, lai kompensētu savus kompleksus.

Pubā vidēji ar gandrīz iebkuru klasi nomirstu kaut kur reizi pa 5/6 fragiem,

Ja man vēl man ir draudzīgs mediķis tad reizi pa kkur padsmit fragiem vai vairāk. Vienkārši man un daudziem citiem jautrāk būtu spēlēt nevis random spamfestu, bet gan normālu, sabalansētu spēli.

BTW es pieņemu, ka jūs to cvaru būsiet testējuši ar random damage atstātu, tad skautam tiešām varēja paveikties, ka viņs -125 uztaisa un nosit ar vienu sitienu, bet ja abi cvari ir uz 1, tad šāda veiksme nav iespējama.

Jā,es viņu nespēleju vairāk,es tik saku kā ir,ja uzliek to tad scout tiešam paliek stiprāks un mazāk skill vajag.

Kur jūs kaut ko tādu vispār varat izraut?

Link to comment
Share on other sites

Kā lai tā politkorekti pajautā...

Rush, tu esi lēns? Tu vēl neesi uzplaucis? Tev rados ir Čikijs?

Tie cvari nedod nekādas priekšrocības nevienai no klasēm, kādā sakarā, lai skauts pēkšņi tagad paliktu overpauvered? Tas vienkārši padara spēli mazāk balstītu uz pliku veiksmi. Pēc random kritiem arī neviens neskumst, tad kāpēc lai kādam traucētu tie cvari?

Man tagad tiešām sāk palikt žēl Strendžera. Cilvēks cenšas, uzskaita vairākas lietas, kas sabalansētu geimpleju gign serverī, argumentē sevis sacīto, bet beigās atduras pret vienkārši nesagraujamu truluma sienu.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Kā lai tā politkorekti pajautā...

Rush, tu esi lēns? Tu vēl neesi uzplaucis? Tev rados ir Čikijs?

Tie cvari nedod nekādas priekšrocības nevienai no klasēm, kādā sakarā, lai skauts pēkšņi tagad paliktu overpauvered? Tas vienkārši padara spēli mazāk balstītu uz pliku veiksmi. Pēc random kritiem arī neviens neskumst, tad kāpēc lai kādam traucētu tie cvari?

Man tagad tiešām sāk palikt žēl Strendžera. Cilvēks cenšas, uzskaita vairākas lietas, kas sabalansētu geimpleju gign serverī, argumentē sevis sacīto, bet beigās atduras pret vienkārši nesagraujamu truluma sienu.

Njā, bet tas jau bija vairāk vai mazāk gaidāms :(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ja atvērti atsevišķi dustbowl un goldrush serveri, taas kartes vareetu nahrainzeet no maina- vismaz nebuutu iemesls no vinja iziet.

Un ja ver valjaa veel kaadu tf2 servu, tad vareetu pameeginaat 24 slotu 5cp serveri :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...