Jump to content
GIGN Forum

Kas Notiek Starp Counter Strike Roundiem


macho
 Share

Recommended Posts

Tur noteikti slēpjas kaut kāds zemteksts.

Tāpat, kad šaringans aka ziediņš bija ievietojis topiku, ar tekstu, ka macho patīk daudz dirst. Beigu beigās izrādās, ka macho bija vienkārši pieķerts nesam tualetes papīru :D

Link to comment
Share on other sites

Nekāda zemteksta neslēpjas. Vienkārši asprātīgs prikos saistīts ar mums tuvo spēli. Tik es nesaprotu, kāpēc Guerilla vīriņš aizkrāso spota apzīmējumu, ja tas notiek starp raundiem. Hā, tas nenotiek starp raundiem, vienkārši ir apspēlēts vārds "dust".

Link to comment
Share on other sites

visiem baigi patīk bilde, viss baigi smieklīgi n shit, bet ja topiku būtu izveidojis kāds cits, tad būtu "šī dēļ tu uztaisīji jaunu topiku?"

p.s. šī dēļ tu uztaisīji jaunu topiku?

jā, kur problēma? ko var piepisties man visu laiku? Es neesmu nekas īpašs, es esmu tas, par ko jūs mani esat pataisījuši - par kaut ko īpašu. Tā ka fak off.

amnijs šķiet vienīgais saprata kas un kā. Vienīgais, ko tu, amnij, nesaprati, tas nav spota apzīmējums, tas ir viens no defaultajiem spray logo :)

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

jā, kur problēma? ko var piepisties man visu laiku? Es neesmu nekas īpašs, es esmu tas, par ko jūs mani esat pataisījuši - par kaut ko īpašu.

Nejau katrs met warn`u, ja viņu nosauc par stulbu :>

Edited by Hm. Murdock
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Visiem nav iespējas uzlikt, gudriniek.

Bet ja par topikpostu, tad es kādu mirkli nespēju iebraukt, kur tas suns ir aprakts. Jāpiekrīt vien Inc. :)

Ā, un es tiešām gaidīju ko vairāk, izlasot topika nosaukumu. Moš kaut kas ko cilvēki dara starp raundiem vai kaut kas tāds. Žēl.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...