Jump to content
GIGN Forum

Cs:s Acc ( Rozā Suņuks)


Little
 Share

Recommended Posts

Nekā daudz nerakstīšu, bet mazliet tikai.

Cs:s nick`s: Rozā Suņuks

Mans vecums: 17 gadi

Nodarbojos: Mācos un trenējos, bet brīvajā laikā Cs:s vai ar draugiem.

Cs:s pieredze: Ja nemaldos, tad jau laikam kāds 1 gads. Tas kamēr spēlēju viņu.

Labums: Default teiciens --> turēšu kārtību serverī.

Gign laiks: pavadīšu cik spēšu un cik man ļaus laiks, bet tāds grafiks man nav.

Kādas privelēģijas vēlos: Ban, slay, slap, kick.

Reģistrēts nick`s pastāv.

Stati

Atvainojos, šo tieši aizmirsu: Spec_Alfa, Nak3d, Forest, Niknais.... Ja atkal nebūs problēmas ar tiem Pm, es tikai uzrakstiju, kuri mani zin jau labu laiku serverī.

Viss tika laicīgi aizsūtīt, pirms pieteikuma rakstīšanas visi saņēma PM.

Un nesaprotu, tagad skatās pēc pm noteikumiem, kas uzraksta vai nē? Admīnam pašam jāizlemj.

Edited by Little
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nekā daudz nerakstīšu, bet mazliet tikai.

Cs:s nick`s: Rozā Suņuks

Mans vecums: 17 gadi

Nodarbojos: Mācos un trenējos, bet brīvajā laikā Cs:s vai ar draugiem.

Cs:s pieredze: Ja nemaldos, tad jau laikam kāds 1 gads. Tas kamēr spēlēju viņu.

Labums: Default teiciens --> turēšu kārtību serverī.

Gign laiks: pavadīšu cik spēšu un cik man ļaus laiks, bet tāds grafiks man nav.

Kādas privelēģijas vēlos: Ban, slay, slap, kick.

Reģistrēts nick`s pastāv.

Stati

Nesalasīju adminus, kas tevi ieteiktu, rekomendētu etc... Baigi nepatīk šitie varianti, ka rēķinās, ka 100% jau ka atbalstīs. Šajā gadījumā pieteikumu rakstot atsūtīji PM, bet vajadzētu to darīt čut ātrāk, lai uzreiz vari ierakstīt, ka tevi rekomendē tas, tas un tas - tad būtu beigta balle un viss, bet tagad mana attieksme 50/50!

Edited by Spec_Alfa
Link to comment
Share on other sites

Es atbalstu šo puisi. Aktivitāte ir, reporto arī - pietam pamatīgi.

Tā kā šobrīd man ir problēmas ar gpu, nevaru pateikt kā uzvedās šobrīd serverī(iepriekš vismaz viss bija kārtībā).

Jāpagaida vel mazliet ko teiks pārējie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tā jau itkā diezgan sakarīgs, šauj arī diezgan labi..

Pats neesmu viņa reportus skatījies, bet ja atpazīst arī spēletājus, kuri prot slēpt wh, ne tikai kuri brutāli šau caur sienām, tad nekādu pretenziju nav, ja viņam piešķir acc..

Edited by ForesT
Link to comment
Share on other sites

Par šaut prasmi, aktivitāti, čīteru atpazīt prasmi saku visu to labāko.

Bet skatoties no kopskata, vai vispār ir nepieciešams vēl kāds admins iekš CS:s? Jo patreiz sanāk, kad katru dienu vienlaicīgi ir iekšā vismaz divi (ja ne vairāk) admini. Protams, ir, kad nav neviena.(visu laiku nevar tak spēlēt un laiku veltīt virtuālajām izklaidēm) Nav tak vajadzīgs, ka katram otrajam dodam tiesības, tāpēc, ka viņš ir kruts džeks, māk šaut, utml. - Tas neatiecas uz kādu personiski. Viela apdomai pirms rekomendējam visus.

Kā jau teicu, nekas slikts nav sakāms par šo spēlētāju, darijis ir daudz, uzturējies arī pietiekoši. Bet atsaucoties uz iepriekšteikto, palieku pie neitrāla viedokļa 50 / 50. Ja nepiešķirs - nekas tradiģsks, ja piešķirs - nekādu pretenziju.

Veiksmīgu Jums vakaru,

Gucci

Link to comment
Share on other sites

Pārlasīju vēlreiz sadaļas noteikumus pie accesiem un neko tādu, kas neatļautu lietotājiem izteikties nepamanīju, tapēc ja var tad izteikšos.

Par šo cilvēku uzskatu, ka viņam būtu jāpiešķir tiesības, manuprāt šeit ir gana ilgu laiku, reportos arī ir redzams, kā arī serverī stulbības nedara un ir pat varētu teikt ļoti kluss, jo nav nācies baigi redzēt, kā viņš ar kādu čatotu vai runātu, tapēc atbalstu šo cilvēku, lai tiek, jo serverī bieži vien ir bardags, ceru, ka tikai status nesakāps galvā un pienākumu pildīs godam, lai veicas.

edit : nu atvainojos, ka neapskatījos tur, tad neko darīt izcietīšu to sodu.

Edited by Krip
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pārlasīju vēlreiz sadaļas noteikumus pie accesiem un neko tādu, kas neatļautu lietotājiem izteikties nepamanīju, tapēc ja var tad izteikšos.

KAS DRĪKST POSTOT TIESĪBU SADAĻĀ?

Neskaitot tiesību prasītāju topikā drīkst postot TIKAI admini. Visiem, kas nav admini, bet tāpat vēlas ierakstīt kaut ko tiesību topikā, ir jārēķinās ar 7 dienu (vai ilgāku) atvaļinājumu un posta dzēšana.

Edited by Hi_dady
Link to comment
Share on other sites

Palielam vajag skatīties nevis uz to esi admins vai nē, bet uz uzrakstīto tekstu. Ļoti bieži neadminiem ir stipri sakarīgāks un argumentētāks posts nekā daļai konkrētā servera adminiem. + Ja cilvēks spēlē bieži serverī un ir lietas kursā par to, kas notiek serverī, tad neredzu neko sliktu, ja mirstošie izsaka savas domas.

Link to comment
Share on other sites

Nu neko sliktu par Sunjuku nevar teikt Dzeks uz goda.

Viss atbist prasibam, Bet piekritu ari Gucci par to ka pashlaik ir ta ka adminu trukums serveri nav verojams iznemot protams kad visi normali cilveki Gulj.

Bet nu Adminu jau nekad nav par daudz mazums kadam kadas problemas un pekshni pazud vairaki admini .. Ko tad?

Es dodu rec..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...