Jump to content
GIGN Forum

Hlds Met Don't Send


Recommended Posts

Labdien nu pareizak labs vakars.

Tatad esmu saskaries ar tadu problemu kad man ik pec 30 min lidz 2h met serveris ara don't send un skatos ka met del mp.dll faila bet hz esmu apdeitojis serveri jau vairakas reizes caur hldsupdatetool un nekas nemainas esmu mainijis vairakas reizes ari to mp.dll failu bet tik u nta met ik pec laika don't send error un esmu meginajis atslegt ari amxmodx un metamod bet neko tas nedod tapat met to don't send pa to pasu failu un hz nezinu ka lai tieku valja no ta errora.

esmu testejis uz drauga pc un vinam nemet tadu eror vispar un nezinu ka lai salaboju so problemu.

Es ceru ka kads vares man palidzet nofixot so erroru lai visn vairs nemet

screen:

8rum8vcsqkc08u8byevr_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

man ir 4gb ram un serveris ar windows kopa ed tikai 800Mb off ram ka visn var but noslogots vispar es saprastu ja visus 4gb ramus estu tad ta butu cita lieta un procesors ar ir 2kodol katram kodolam pa 2.70Ghz

screen:

tcjushsi667srk6a951e_thumb.jpg

screen2:

llhuqgi39elq2b2oqqdz_thumb.jpg

Edited by the best
Link to comment
Share on other sites

nu tapec es saku jo jaunaki apdeiti ir serverim jo vairak met don't send un psc vai nau kautkads crack a varbut vins met don't send del dproto, bet man ir jaunakais dproto versija uzlikta un serveri mar ir jaunakie update kadi vien ir iespejams dabut caur hldsupdatetool

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

šis jau izklausās pēc tā prikola kas man bija uz servera (p3 kaste) kad procesors vairs netiek atbalstits un serveris krešoja ik pa laikam, kaut arī biju uzlicis vecakus engine failus lai tas tā nebūtu..

ta nau ta vaina ko tu rakstiji es zinu 100% ka kads crasho manu serveri u nkad pievienoju pie setti.info boost lista tad vispar crash ir ik pec paris minutem bet ja nepievinoju tad crash ir mazak un kads man crasho prosta serveri un anti csdos nelidz nemazam. Un velviens jautajums ka lai atsledz to error reporting uz windows server 2008 jo es vakar parliku no xp uz windows server 2008 32bit enterprise versiju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...