Jump to content
GIGN Forum

Acc - Css


spaikijs
 Share

Recommended Posts

1. Spaikijs

2. Atpūšos, strādāju

3. cs - kadi 5gadi, css laikam 2

4. Esmu bieži online, protu atpazīt gružus, esmu biedrisks, tādēļ arī protu savaldīt spēlētājus. Esmu stingra raxtura.

5. Nav tādu noteiktu laiku, Esmu pieejams no brīža kad pieceļos ap kādiem 12iem līdz, no rīta 4iem kad eju gulēt, diezgan bieži esmu online.

6. Atzīšos ka nezinu kur sameklēt spēlētāju status iekš foruma. Bet nu Rankā esmu 29. ja kāds varētu izpalīdzēt ar statu linku, es būtu pateicīgs.

7. Neesmu reģistrējies, un nedomāju ka tas ir nepieciešams skatoties uz to ka esmu online un nav bijušas tādas reizes kad neesmu ticis iekšā. Protams noteikumi ir spēkā, bet piesakos ar domu ka palīdzēšu serverim attīros to no gružiem un tml. Tas vai man ir piereģistrēts niks, attiecas uz mani un tā ir extra, par kuras vajadzību spriedīšu es.

* Ja jānosauc, nedomāju ka būs daudz adminu kas būs pret mani, bet nu ja nepieciešams tad Alfa un Gucci varētu par mani aizlikt kādu labu vāru. !

Stundu skaitam vajadzētu arī sakrist, vai arī vismaz būt līdzīgam, jo spēlēju iekš gign jau kopš vasaras.

Par tālāko rīcību tgd spriediet jūs. Esmu iepazinies ar noteikumiem un visiem pārējiem knifiņiem, kā arī sodu un tml. Neesmu vakarējais un tādēļ domāju ka arī piekritīsiet ka adminu trūkuma dēļ, varētu man dot iespēju pierādīt savas prasmes un parādīt ka esmu noderīgs.

Link to comment
Share on other sites

Tagad nav vajadzības pēc jauniem adminiem. Viens jau stāv rindā un gaida apstiprinājumu. Adminu NETRŪKST, bieži ir online (es, ForesT, Spec_Alfa) tamdēļ tās ir muļķības, ka iekš CSS trūktu admini.

Obligāte jābūt reģistrētam nikam. Nav obligāti pa 10 Ls (tas protams ir izdevīgāk) Bet pastāv arī sms reģistrācija, kas maksā 2.57 Ls primajā reizē un katru mēnesi, ja nemaldos, tad 0.77 sant.

Tad šoreiz neatbalstīšu, balstoties uz to, ka tagad admini netrūkst.

Link to comment
Share on other sites

ko juus taa pret vinju? vinjam ir pedeja laikaa labakais pieteikums, kads te bijis, izklausas tiri sakarigs. Ja tie kas vinu vairak iepazinusi var teikt, ka vinam ar attieksmi un nerviem viss ir kartiba, tad domaju viens labs admins nekad nebus par daudz.

Kas attiecas uz nika registraciju, to nu gan vajadzes darit, grozies kaa gribi, bez ta nekadas tiesibas nebus. Pie tam tie nav 10ls kaa tu nimeeji, registret ir 2,57ls(ja nemaldos) un tad talak katru menesi ir 0.77ls menesii(daudz? :) ), tas ta ka viss.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Kas attiecas uz nika registraciju, to nu gan vajadzes darit, grozies kaa gribi, bez ta nekadas tiesibas nebus. Pie tam tie nav 10ls kaa tu nimeeji, registret ir 2,57ls(ja nemaldos) un tad talak katru menesi ir 0.77ls menesii(daudz? :) ), tas ta ka viss.

Kā ka jau minēju, Reģistrācija jau ir veikta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...