Jump to content
GIGN Forum

Info Par Zobarstiem


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Velejos ievakt INFO par zobarstniecibas pakalpojumiem RĪGA.

Ar ausu galu dzirdeju, ka Rīga moderns variants ir ar lazer palidzibu to visu dara.

Taka svesa lieta vēlējos uzzinat cenu, plusi minusi, ar ko labaks par veco urbi.

Vienigais ko pats uzzinaju procedura divreiz ilgaka, un stiligas brilles ir jasez :D

Ja ir vairak info padalities, man aktuali ^^

Link to comment
Share on other sites

Un ka tas lazers sapju limeni ? Kaut kas ir jutams mazak, vairak, salidzinot ar urbjamo variantu, ja ir bijusi pieredze.

Tas ka dargak zinu, bet galvenais, ka netiek bojati veselie audi, salidzinot ar urbjamo.

Ja nemaldos taja procedura jasez specialas brilles + tas process ir divreiz ilgaks neka vecmodigais.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos taja procedura jasez specialas brilles + tas process ir divreiz ilgaks neka vecmodigais.

Galvenais, lai zobārstiņš iepriekšējā vakarā nav balējies savādāk izdedzinās tev visas smaganas :D :D

Nē nesāp, ja nav kaut kādi caurumi dziļi zobā, kur tas zoba nervs vai kas tur sāpes rada.

Link to comment
Share on other sites

Ar narkozi ari nesap. Es loti loti labi un leti salaboju zobinu pie nightmares (laikam) maseles taja zobu instituta.

Man nav ipasi labas atsauksmes par Venus (plijas ar sms virsu). Kaut gan laboja leti (15 - 25Ls), un ari nesapeja, jo bagatigi saspriceja, toties no zoba pari palika tikai plombe. TB - rekinies, ka letajas vietas tev kartigi izraus pamatigu caurumu zoba un ieklopis lielu resnu zoba formai nelidzigu kompozita pikuci ieksa. Protams - tas turas, bet es ar meli to zobu tagad sataustu ka tadu apalu bumbu! :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

es laboju zobus, stomatologijas centra ALMADENTS, un teiksu to. ka kvalitate ir loti augsta limeni, sapes ir pielidzinamas nullei, bet nu cenas attiecigas, diezgan augstas. tur strada tiesma zinosi un darit varosi stomatologi, pec pieredzes varu teikt.

lai ari man zobi ir iedzimta problema un vinji vnk ir drausmisga stavoki patstavigi, tur man tos saveda loti laba kartiba un vel turas (kas man pasam ir parsteigums)...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...