Jump to content
GIGN Forum

Atlauzt Mashiiinu


dyversant
 Share

Recommended Posts

Manai troikai 328i arī bija tāpat. Piedzinām kvadru pie bagāžnieka, atrāvām gabarītiem 2 vadinus pielikām pie aķīša un vaļā bija.

Ā, nu man bija nosēdies aķis. Ja tiec pie bagažnieka, tad kūl.

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

Ar jebkādu skrūvgriezim vai šķērēm līdzīgu priekšmetu, kas iet iekšā slēdzenē. Lēnām liec iekšā, kruķī un mēģini pagriezt vaļā. Ja nesanāk ar pirmo priekšmetu, ņem nākamo, utt. :)

Ja pa maigo tomēr nesanāk, tad var jau arī ar to pašu skrūvgriezi bruteforcot, bet tad būs slēdzene jāparemontē ( jāatjauno salauztie pin'i ), bet tik un tā par stiklu lētāk būs.

Link to comment
Share on other sites

tev ir 2 varianti, prātīgi pavilkt vaļā durves stūri, tā lai tur iet cauri bieza drāte un stienis, ar stieni atvelc ručku, un ar drāti (cilpa gala) aizkabini un velc vaļā

otra versija ir atņemt paziņām kas brauc ar golfiem un audo atslēgas un izmēģināt visas pēc kārtas ir liela iespēja ka nostrādās, jo VAG ražojumiem atslēgas nav īpaši gudras un pie līdzīgām atslēgām slēdzas

Link to comment
Share on other sites

ka lai dabu valja bez zaudejumime? izsist lodzinju es arii maaku.

ja tas ir svariigi - auto = golf III

nezinu ka tev bet esmu dzirdejis ka 3golfiem bagaznieku var atslegt ar parastu majas atslegu, vismaz es taa savam 3golfam varu. vai ari zvani uz servisu, vai kadam atsledzniekam un tas parasti izmaksa kadus 15ls.

Link to comment
Share on other sites

Gludekli, ko tu smēķē? Kāds faking stienis ir jāiebāž durvju spraugā, ja ručku var paraut arī no ārpuses? Vienīgais čelindžs ir atraut vaļā to atslēgas pipsi iekšpusē.

Un miks33, 3. Golfiem jebkuru atslēgu var atslēgt ar trulu priekšmetu ( nez kā ir ar aizdedzi, tā varbūt būs cietāka, nav provēts ). Kopš es iecirtu savas atslēgas mašīnā, es pat cimdus neatstāju salonā, zinot, kādu piepūli prasa uzh4x0rēt durvis.

ekāds pusijs. 3 golfam ieliekot ieksha plnu skruuvgriezi var iznjemt sleedzeni ( tjipa to arii ka atslegt un pavilkt) , pashu serdeni. to izraveju, atsledzu un aiziet
Nesapratu īsti, ko tu izdarīji? Izņemt slēdzeni as izvilkt cilindru nenoņemot ručku? Izklausās pēc Hudīnī. :D
Link to comment
Share on other sites

Un miks33, 3. Golfiem jebkuru atslēgu var atslēgt ar trulu priekšmetu ( nez kā ir ar aizdedzi, tā varbūt būs cietāka, nav provēts ). Kopš es iecirtu savas atslēgas mašīnā, es pat cimdus neatstāju salonā, zinot, kādu piepūli prasa uzh4x0rēt durvis.

Nesapratu īsti, ko tu izdarīji? Izņemt slēdzeni as izvilkt cilindru nenoņemot ručku? Izklausās pēc Hudīnī. :D

Pardon me?

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Un miks33, 3. Golfiem jebkuru atslēgu var atslēgt ar trulu priekšmetu ( nez kā ir ar aizdedzi, tā varbūt būs cietāka, nav provēts ). Kopš es iecirtu savas atslēgas mašīnā, es pat cimdus neatstāju salonā, zinot, kādu piepūli prasa uzh4x0rēt durvis.

Nesapratu īsti, ko tu izdarīji? Izņemt slēdzeni as izvilkt cilindru nenoņemot ručku? Izklausās pēc Hudīnī. :D

golfiem taad afiicha izradas ir.. vienvārdsakot slēdzenes cilindru var pagriezt un iznjemt laukaa ( kautkā man tas izdevās grozot atslēgu ieliktu iekšā, tjipa slēdzot vaļā). un tālāk brutāli ar skruģi atver vaļā. nekādu izmaksu, nekādu sāpju :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Manai troikai 328i arī bija tāpat. Piedzinām kvadru pie bagāžnieka, atrāvām gabarītiem 2 vadinus pielikām pie aķīša un vaļā bija.

Ā, nu man bija nosēdies aķis. Ja tiec pie bagažnieka, tad kūl.

sorry, par vecu topiku augšā celšanu, bet ir līdzīga problēma, gan jau galā tiksim :) bet intresē ry teksts, kā tu dabūji to gatavu, ja starpā ir relejs, kurš ir plusu cauri nepadod, ja ir izslēgtas gaismas?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...