Jump to content
GIGN Forum

Pasaules Gals


enfuego777
 Share

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu tiesam doma, ka mes ar kaut ko atskiramies no skudram? Nu - ja neskaita to, ka mes tas varam iznicinat (bet skudru lacis ari var).

Tu par daudz no mums iedomajies! Mes esam tikai dabas sastavdala. Mes mainam so planetu tik pat daudz, cik neveiksmigi mutejis virus vai vilku bars, kurs ir savairojies stirnam parbagata meza.

Doma plasak - visumam izmainas uz planetas zemes ir tikapt nozimigas, ka splaviens jura.

Beefs

Man ir tāds jautājums kam tu tici? Zinātnei -Dievam-likumsakarībai-vai nekam?

Vbyuer palasi BĪBELI tad uz visiem šiem jautājumiem būs arī atbildes!! Vbyuer tu saki vai tu zini ir divas atskirības.

Es nesaku, ka esmu svētais, bet uz saviem dzīves jautājumiem un problēmas risinājumiem esmu atradis Dievu.

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Vbyuer palasi BĪBELI tad uz visiem šiem jautājumiem būs arī atbildes!!

Esmu lasījis - visai garlaicīga daiļliteratūra un nevienas atbildes uz šiem jautājumiem. :)

Link to comment
Share on other sites

Beefs

Tur jau tā lieta ka ir sakars, bet tev to diemžēl nesaprast! Nu ja esmu pimpis tad tu esi bezsmadzeņu radījums!

lai tu to saprastu tev būtu jānāk, uz lekcijām un nedēļas laikā tu saprastu! Kāds tam sakars, to tā vienkārši nevar izskaidrot!

BEEEF domā racionālāk:D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Tu joprojam izvairies no atbildem! Kapec tu doma, ka es neesmu gajis uz lekcijam! Es esmu! Uz katru no tam!

DAvai! Es tevi izaicinu! Tavi jautajumi un atbildes vs manejie jautajumi un atbildes! Lai uzvaretajs pluc laurus!

Sac tu, jo jautajumus esmu uzdevis!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

?Tāpēc esiet modrīgi, jo jūs nezināt, kurā stundā jūsu Kungs nāk. Bet to saprotiet: ja nama kungs zinātu, kurā stundā zaglis nāks, tad tas paliktu nomodā un neļautu ielauzties savā namā. Tāpēc esiet arī jūs gatavi, jo Cilvēka Dēls nāks tanī stundā, kuru jūs nedomājat.? (Mt 24:42-44)

Link to comment
Share on other sites

Pstošs līmenis, nu bet paskaties kas notiek apkārt, alkohols, narkotikas, strīdi, naids, depresija, atriebība, datori, nauda, vara . Tiek aizmirstas garīgās vērtības. Jo šī paudze, kas aug, no viņiem atkarājās nākotne, bet diemžel šai jaunatnei skolās tiek ieborēts pavisam kas cits. ! Necieņa pret skolotājiem,dēl datoriem-->> visi liek youtube, kā sit, nogalina izsmej, ko tik dators nenodara jau bērna psihē, un zinātne modificē pārtiku, drīz jau arī to mēs rīsim un staigāsim ar vistas galvām!

DEAD BEEF pacietīgi gaidīji es skatos!

Un vispār jūs diskusiju pārvēršat, ar lamuvārdiem, cienam viens otra viedokli, jūs to takš esat mācījušies!

un kapēc kādam te ir jāuzvar es tāpatas domāju pats un secinājumus daru pats, nedaiboh jums iziet 4 postošus gadus. Tad jūs mani saprastu!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Neesi aizdomājies par to, ka tava ticība, bībele, baznīca tevi nekur tālu nevedīs?

Atcerējos vienu anekdoti iz dzīves...

Vārdu sakot, maziņš bomžatņiks. Džeks, kas sūri nostrādājies, ir saņēmis algu. Par šo naudu attiecīgi ir sapircis paiku. Saliek visu ledusskapī un dodās tālāk savās gaitās. Bet bez viņa, viņa mājā, dzīvo arī viņa sieva un sievasmāte, kas arī ir ticīgā. Šī piespērās pie ledusskapja, atver un ierauga, ka viņš ir viss pilns ar paiku. Vecene paskatās uz augšu, pasaka paldies Dievam, ka viņš viņai ir devis pārtiku...

Znots, atnākot mājās, nebija īpaši priecīgs un sievasmāti padzina no sava nama. Secinājumus izdari pats :>

Link to comment
Share on other sites

Neesi aizdomājies par to, ka tava ticība, bībele, baznīca tevi nekur tālu nevedīs?

Atcerējos vienu anekdoti iz dzīves...

Vārdu sakot, maziņš bomžatņiks. Džeks, kas sūri nostrādājies, ir saņēmis algu. Par šo naudu attiecīgi ir sapircis paiku. Saliek visu ledusskapī un dodās tālāk savās gaitās. Bet bez viņa, viņa mājā, dzīvo arī viņa sieva un sievasmāte, kas arī ir ticīgā. Šī piespērās pie ledusskapja, atver un ierauga, ka viņš ir viss pilns ar paiku. Vecene paskatās uz augšu, pasaka paldies Dievam, ka viņš viņai ir devis pārtiku...

Znots, atnākot mājās, nebija īpaši priecīgs un sievasmāti padzina no sava nama. Secinājumus izdari pats :>

[/quot

Anekdote laba:D bet ticība dievam jau nau tikai pārtika, un nauda. Veselā miesā, vesels gars!

Link to comment
Share on other sites

Kas ir garīgās vērtības?

zinātne modificē pārtiku, drīz jau arī to mēs rīsim un staigāsim ar vistas galvām.

Mēs jau ļoti sen ēdam "modificētu" pārtiku. To saprata pat akmens laikmeta cilvēks, ka pārtika ir jāpielāgo cilvēka vajadzībām. Vari, protams, pārtikt no mežā salasītām ogām un sēnēm, taču tā ir neracionāla un izcili primitīva domāšana.

"Modificēta" pārtika nav kaitīga cilvēka organismam.

Veselā miesā, vesels gars!

:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...