Jump to content
GIGN Forum

Jā, Kārtējais Datora Upgreids


Rawen
 Share

Recommended Posts

Tāta, es arī vēlos ielekt bandvagonā un upgreidot savu datoru bisķu, bišku. Tā kā pats no šīm lietām maz ko sajēdzu, tad ceru uz jūsu palīdzību :)

Sistēmplate

CPU tips - DualCore Intel Core 2 Duo E6750, 2666 MHz (8 x 333)

Sistēmas plates nosaukums - Asus P5K (3 PCI, 2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

Sistēmas plates mikroshēmu komplekts - Intel Bearlake P35

Displejs

Videoadapteris ATI Radeon HD 3850 (256 MB)

Videoadapteris ATI Radeon HD 3850 (256 MB)

3D-akselerātors ATI Radeon HD 3850 (RV670)

Monitori Samsung SyncMaster 911N/920N(/MagicSyncMaster CX918N [19" LCD] (H9NL704414)

Es pat īsti nezinu, vai esmu pareizu informāciju šeit salicis :D Tātad mana prioritāte būtu paņemt kādu foršu, jaunu CPU, un pēctam, lai seko viss pārējais :) Ne'velos neko high-end, tā lai būtu kaut kur pie 150-200ls.

Paldies.

A jā - dators geimingam :)

Edited by Rawen
Link to comment
Share on other sites

Nē, stacionārais dators :) Sorry, laikam būšu smagi sačakarējies metot šeit māteslplates parametrus.

Board: ASUSTeK Computer INC. P5K Rev 1.xx

Serial Number: MF7079G03214599

Bus Clock: 333 megahertz

BIOS: American Megatrends Inc. 0603 07/03/2007

Lūk, šiem vajadzētu būt pareizajiem

Link to comment
Share on other sites

Eu, es laikam esmu patiešām milzīgs tools :D

Šeit ir bļin pilna info par manu procesoru

2,67 gigahertz Intel Core2 Duo

64 kilobyte primary memory cache

4096 kilobyte secondary memory cache

64-bit ready

Multi-core (2 total)

Not hyper-threaded

Link to comment
Share on other sites

Tu sēdi pie portatīvā un drukā galddatora specifikāciju vai kā? Visu laiku kaut ko mudries. :D

Tātad C2D un HD 3850. Es nez, uz kādas izšķirtspējas, ar kādiem uzstādījumiem spēlē? Nezinu, vai vajadzētu lagot ar tādu datoru. Kaut gan lagus jau katrs arī citādi izjūt.

Link to comment
Share on other sites

Procim ir 2+2 kodoli jo viņam ir HT atbalsts, tik izskatās ka nav vienk ieslēgts :)

tev noteikti ir jāmaina video karte ...

iesaku ATI radeon HD 5850 Vai HD 6870 iekļausies tavā budžetā un varēsi vēl piepirkt klāt 2GB RAM.

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

ir nesmuki nelasīt diskusiju un bezkaunīgi spriedelēt. sadodamies rokās un kopīgi novēlam krauklēnam uzstādīt lietotājiem draudzīgo Everest, kas tagad gan ir kaut kāds aida. kad programma būs izpētījusi sistēmu, tad palūgsim dziesmotās balsīs pēc informācijas ielikšanas šeit.

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies Kāmim :) PAts jau skatījos it kā caur visdažādākajām programmām, un katra meta ārā ko savādāku. Tātad šeku readouts no AIDA

Sistēmplate

CPU tips - DualCore Intel Core 2 Duo E6750, 2666 MHz (8 x 333)

Sistēmas plates nosaukums - Asus P5K (3 PCI, 2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

Sistēmas plates mikroshēmu komplekts - Intel Bearlake P35

Displejs

Videoadapteris ATI Radeon HD 3850 (256 MB)

Videoadapteris ATI Radeon HD 3850 (256 MB)

3D-akselerātors ATI Radeon HD 3850 (RV670)

Monitori Samsung SyncMaster 911N/920N(x)/MagicSyncMaster CX918N [19" LCD] (H9NL704414)

Multivide

Skaņas karte ATI Radeon HDMI @ ATI Radeon HD 38xx - High Definition Audio Controller

Skaņas karte Realtek ALC883 @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller [A-2]

Pārējais man liekas ir mazsvarīgs

Atvainojos par tik lielu čakarēšanos :)

Edited by Rawen
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...