Jump to content
GIGN Forum

Vajag Jaunu Datoru!


Cereza
 Share

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu it kā jau tagad teju visas (pēdējos gados ražotās) kartes velk vismaz directx10.

Manā gadījumā ir stipri overklokots procis, FSB sinhronizēts ar RAM frekvenci, overklokots RAM, ašs cietais, jaunākie draiveri un visas spēles ar sakarīgu dzini var izbaudīt (tik dažreiz jāatsakās no dažiem AA slāņiem). Lai vai kā par jaunajām videokartēm man nav sajēgas, tākā ieteikt neko nevarēšu, tik bišķi pamuldēju...

Edited by Čaks Kulakovs
Link to comment
Share on other sites

ja tu pateiktu RAM'a frekvenci tad buutu ideaali, bet nu peec procesora varu pateikt ka upgreidojoties nevajadzees mainiit maatesplati seezh uz taa pasha socketa

Q8300 procis - 89.16 Ls

Kingston 1GB 800MHz DDR2 CL6 KVR800D2N6/1G kit of 2 - 26.32 ja jaunus jaapeerk

attieicigi tad jaapiemeklee videokarte zem 200 sanaaks ;)

luuk piemeram SPARKLE GF GTS250 512MB - 63.46

un esam iekljaavushie stava abudzhetaa, par upgrad evareesi kaadu laiku aizmirst ja ar esoshso speeji sadziivot 4 gadus :)

protams ja vajag paliidziigas rokas (jo macho nevar salikt kopaa) par alinju salikshu :)

p.s. shobridi labaaka avieta kur pirkt dator daljas ir 1a shps

p.s.s. pats esmu ATI fans taapeec baigi nespeeshu rpeiceet ar detalizeetu shisi videokartes izklaastu ^^

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

Worm un ko tad man teikt, man uz portativa ir 5470 HD karte uz tf2 iet uz mid-high setingiem fps_max 121 un praktiski visu laiku turas ap to 100 retos brizos uzmet zem 50

Nja labi lietoju es configu, bet grafika ir apmierinoša nav kubiki rubiki, un aa x4 pat ir ieslegts

Bieži vien tie testi ir galigi garam, it ipaši kad pirku sev stacionarajam hd 4850, tie 3d mark testi bija salidzinosi zemi, bet kad izmeiginaju dzive rezultats bija pavisam cits un speles gaja uz max..

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

3D mark testi ir tikai aptuvens rādītājs. Tāpēc es arī ieliku linku uz testu, kur ir pārbaudīta Left4Dead spēle, jo viņa ir balstīta uz HL2 dziņa (tā pat kā TF2).

Es esmu redzējis kā spēle iet uz 8600GTS un mid settingiem un man nepatika. Es tomēr esmu ultra-high settingu piekritējs un spēlēju spēli, lai to izbaudītu ar acīm nevis, lai apmierinātu savu slāpi pēc fragiem...

Link to comment
Share on other sites

BTW M79 nobankrotēja jau pagājušogad. Pāris mēnešus pēc skaļā metaleks bankrota arī M79 smuki klusām nobankrotēja, uzmeta piegādātajus un arī daļu no klientiem kuriem bija problēmas ar garantiju :).

Saits protams nav mainījies, bet firma apakša jau ir cita un ar precēm, kas bija iepirktas no iepriekšējā M79 dažkārt gadās problēmas ar garantiju...

Tas tā, informācijai, pārdomas par M79 rulzīgumu...

Link to comment
Share on other sites

:).

Saits protams nav mainījies, bet firma apakša jau ir cita un ar precēm, kas bija iepirktas no iepriekšējā M79 dažkārt gadās problēmas ar garantiju...

Tas tā, informācijai, pārdomas par M79 rulzīgumu...

varu apstiprināt šito, btw, Blusa tur bija nopircis samsung cieto :) nesot uz garantiju pateica - ATVAINOJIET :)

Link to comment
Share on other sites

ir tada lieliska programma kā everest, novelc uzinstale palaid, un atiecigi tur var atrast kā eksportēt visu informāciju html formātā, to varētu iepostēt, tad jau viss būs skaidrs :)

Everest home edishins

edit reports - > report wizard spied next next next finish un vis bus darits :)

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

Un kas ir ar proci/video karti/RAM? Mainiit vajag visus? Uz ko?

Atskrūvē vaļā korpusa kreiso sānu skatoties no priekšas. Mātesplates modelis visticamāk būs uzdrukāts netālu no RAM slotiem, barokļa vati būs uz paša barokļa uzlīmes.

Tad kad to visu pateiksi, tad arī skatīsies ko un uz ko mainīt.

Link to comment
Share on other sites

Tad kad to visu pateiksi, tad arī skatīsies ko un uz ko mainīt.

Ok, man ir 0 nojausma, vai es skatos pareizajaa punktaa, bet

tas, kas izskataas peec baroklja, lol, ir - AC input 220 - 240 vati, DC output 350 vati.

maates plate - Gigabyte GA9453PL - S3

Link to comment
Share on other sites

Vai tomēr GA945PL-S3?

Ja tā, tad pietiek nomainīt Procesoru, videokarti, operatīvo un barokli.

http://m79.lv/Cooler-Master-Extreme-RS460-...3-EU_82626.html

http://m79.lv/APACER-MEMORY-DIMM-1GB-PC640...NBGC_85555.html X2

http://m79.lv/CPUC2D-2930-1066-3M-S775-BX-...LGTE_76147.html

http://m79.lv/MSI-HD-5770-PCIE-1GB-DDR5-2X...2D1G_71574.html

Vecās detaļas varēsi pārdot, tur kautkas ap 20 Ls salasītos.

Link to comment
Share on other sites

Ja tā, tad pietiek nomainīt Procesoru, videokarti, operatīvo un barokli.

Ok, es uzmetu acis. Macho saka, ka taa video karte man nedereetu, jo man neesot slota (vinjsh taa domaa).

Eniivei, gribeetu dzirdeet veel kkaadus ieteikumus arii no citiem ar iespeejamajiem risinaajumiem.

Link to comment
Share on other sites

neticēju, ka tik vecam kompim ir pci-e sloti, apskatījos, jā tiešām ir.

tad tiešām varētu derēt rama + videokartes + proča apgreids (un jauns baroklis obviously)

edit:

inčīgs kri variants, cerezai principā vajag tikai lai tf2 lidotu, es nezinu cik tas http://m79.lv/CPUC2D-2930-1066-3M-S775-BX-...LGTE_76147.html procesors būs kruts, jāapskatās kaut kāds tomshardware staffs.

surrounder, pie tevis var dabūt tās kri ieteiktās detaļas? vai tu kaut ko citu ieteiktu?

Link to comment
Share on other sites

Es neko nesaprotu.

Kāds nevar vienkārši iedot linkus ar to, KO un PAR CIK man vajag.

Lūdzu ņemiet vērā, ka man nevajag šī gada videokartes un visvisvisviskrutāko stafu. Vienīgā spēle, ko es spēlēju ir TF2 (kam ir kkādas prasības, ko mans vecais nevar pavilkt).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...