Jump to content
GIGN Forum

Nojaukšu Māju


enfuego777
 Share

Recommended Posts

man ta liekas, ka es zinu ko daru, tie mesli kas ir pēc jūsu domām ir jau arī tie materiāli, būvgruži man kakras uz ceļa, koks brusas restaurējās protams jāpskatās un jāizvērtē mājas stāvoklis!, un attālums no Rīgas līdz Siguldai ne tālāk, kas man šanos grūtajos laikos grūti atrast kas par 5Ls dienā kāpas, tici man manā rajonā tādi ir pietiekoši!!!

P.S. Es saprotu, ka tev patīk POSTOT īsti neapzinoties situāciju!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Aki dievs cilvēeki! man te ir pazīstami kodēji kuri izdarīs pat par 3ls dienā, simtnieki rekur kapā pa 100 Ls mēnesī jo nau ko rīt, jūs vispār orientējaties dodajā ekonomiskajā krīzē, āā nē jūs jau vecāki baro vai paši dzīvojat sociāli bagātajā lokā:D

Link to comment
Share on other sites

Te tiešām laikam daudzi nav bijuši laukos un nerubī, ka vietējos dzērājus vasjas un koļas var sarunāt pa piečuku dienā.

Čoms treknajos gados maksāja 8-12 dienā par 10 stundu darbu, tādiem pašiem lauku dzērājiem. Kā viņš viņus trenkāja, ibitīt matos.

Cita runa ir par to, cik efektīvi viņi strādās. Tas no tevis atkarīgs.

Un kāda vēl minimālā likme stundā? Tādos darbos neviens ar papīriem nekrāmējās :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

jep jep, būtu zbiss ja man vecāki maksātu piem mašīnas nodokli, benzīnu ielietu, alkoholu pirktu, paiku utt :D

un vispār alkāniem var uzticēt tikkai grāvjus rakt. pat tad blakus jāsēž.

ja gribi lai dēļi ir smuki noņemti, nagliņas izvilktas, nesaplēsti.

100latnieku programmā diezvai čaļi visu dienu ārda māju. viņi grābj lapas, vāc mēslus, apzāģē kokus utt parastot/vieglos darbiņus.

+ jāpiekrīt gludajam par to efektivitāti/kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Skopais maksā divreiz!

Pats saproti, ka ar papuvušiem dēļiem, vecākiem baļķiem (piem. guļbūvju) nekas ilglaicīgs nesanāks :>

Ja kāds gudrītis vel būs par maz antiseptiķi noklājis, tad vari rēķināties, ka ķirmji, etc. kokgrauži būs papuvušo vidu izēduši :lalala:

Edited by Hm. Murdock
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...