Jump to content
GIGN Forum

Ptc Web


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Kapec gan neticet ??? Tev ir kaut viens arguments.

Es pagaidam parstaju referalus pirkt.

Otrais es savus iegildijumus jau esmu iznemis.

Tresais, sistema ieksa apgrozas nauda, no kuras es pamazam tos 15$ velku ara.

=Tira pelna 15$.

Max ko uz doto bridi ar savu komandu varu izdarit, idealos gadijumos tie butu 60$ tiraja menesa laika.

Nu tas ir tiesi uz so kompaniju ptc balstits kas man baneri.

Parejos ptc es ari saku ka bulshits :D, bet saja vismaz referali uz 2.5 aktivi, kas ir pat loooti ideali, ja pelna sakas no 1.66 aktivitates.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Nevajag, ja?

Manā paralēlajā kursā (programmētājos) iet viens džeks, kuram pieder SIA (nepateikšu nosaukumu), sīkāk zināms arī kā www.cashos.com un džeks pelna tādu piķi, ka bail paliek.

PTC tiešām maksā un visiem, kuri ir regojušies un kaut ko dara - arī tiek izmaksāta nauda.

Laiciņu atpakaļ sanāca bazars ar viņu. Stāstīja, kā programmēja saitu + teica, ka mēnesī, apmēram, aizejot visām kārtīgi nomaksātām algām grāmatvedim u.c, viņam pašam tīrā bruto alga ir ~2000 Ls mēnesī. Tā kā spriediet paši...

Link to comment
Share on other sites

Manā paralēlajā kursā (programmētājos) iet viens džeks, kuram pieder SIA (nepateikšu nosaukumu), sīkāk zināms arī kā www.cashos.com un džeks pelna tādu piķi, ka bail paliek.

PTC tiešām maksā un visiem, kuri ir regojušies un kaut ko dara - arī tiek izmaksāta nauda.

Laiciņu atpakaļ sanāca bazars ar viņu. Stāstīja, kā programmēja saitu + teica, ka mēnesī, apmēram, aizejot visām kārtīgi nomaksātām algām grāmatvedim u.c, viņam pašam tīrā bruto alga ir ~2000 Ls mēnesī. Tā kā spriediet paši...

Ko tu vari dirst, to čalīti es pazīstu labāk nekā tu, ja ,kas viņš ne sūda no tā saita nenopelnija, paveicās ka bija tāds dunduks kā Burvis kas pa šo sūda projektu samaksāja lielu naudu lai ta spārietu viņa īpašumā un beigās tā pat pārstāja maksāt un atdeva atpakaļ... Beigās ne naudu neizmaksāja un visu resetoja... peļņa 2000ls hahaha kad sapņo aizver acis.

Piramīdu shēma agrāk vai vēlāk sabrūk, jo nespēj tās uzturētājs panest piramīdas augšējos dalībniekus kuru izmaksas aug un aug, un iznemot so naudu vins piemeram pusi vai visu ieliek ref, muzigi tas nevar turpinaties.

2000ls mēnesī hahahaha,

EDIT: Kas ir kefīriņ aizgāji nosarkt stūrītī? Gribēji izcelties, ar foršu izdomātu stāstiņu, jo viņš pat ar tevi nav runājis, vispār nesaprot kur tādus pekstiņus izvilki :D

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Nu PTC butiba maksa, bet vajag izvertet daudzus mainigos par un pret.

Cik pats saits iegust no reklamas, cik akvitivem referaliem jabut lai ateplnitos.

Piemeram tas pats neobux, standarta memberam tur galus savilkt ir gruti, vajdzetu vismaz gold paku.

Bet onbux kur sobrid es koncentrejos referali uz urra iet, kompanija registreta, stav uz laba hosta aizsardzziba pret ddos.

Uzticamibu diezgan labi ievies, + script izskatas ka pasu taisits vai vismaz labi modernizets.

Es pat webu uzcepu, lai tik savakt LV balelinus :)http://ptc.hopto.org

Nebiju gaidijis, bet menesa laika kopsumma dabuju ap 55 referaliem.

Link to comment
Share on other sites

NU PTC būtība ir pavisam vienkārša - piesaistīt idiotus, kuri tic, ka viņiem kāds maksās par klikšķināšanu uz banneriem.

Rezultāts beigās ir visai skaists - viņi patiešām klikšķina un pat vēl PAŠI maksā - par membershipiem un referāļiem utt.

:lolza:

Ja patiešām ir tāda vēlme ar to ņemties - nav ienācis prāta, ka patērētā laika ziņā izveidot pašam savu CTp saitu ir +/- tas pats + tas ir nedaudz interesantāk un ienesīgāk?

Link to comment
Share on other sites

Nu es pelnu reali stradajo + saja PTC :D

Bet kas tur slikts ptc, ja vini nav scams un tiesam reali maksa, nemot vera ka investicijas sen jau visas atpelnitas un iznemtas, tagad tik ieskejais $ grozas no kura lemju + - cik nemt lauka cik atstat, lai paliktu referalu irei un varetu vel pec nedelas piepirkt par sistemas $.

ATlikumu nemu lauka, ka tiro pelnu.

Link to comment
Share on other sites

:D

Bet kas tur slikts ptc, ja vini nav scams un tiesam reali maksa, nemot vera ka investicijas sen jau visas atpelnitas un iznemtas, tagad tik ieskejais $ grozas no kura lemju + - cik nemt lauka cik atstat, lai paliktu referalu irei un varetu vel pec nedelas piepirkt par sistemas $.

ATlikumu nemu lauka, ka tiro pelnu.

Mazs jautājums :).

Kā izpaužas "ņemt laukā"?

Uz Alertpay kontu vai uz savu realo bankas/paypal kontu ?

Link to comment
Share on other sites

Paypal parskaitijumu es tik reizi veicu, bet domaju no alertpay pariet uz paypal, jo paypal laikam vieglak dabut uz LV naudinu or ebay patriekt.

Kaut gan AlertPay ari tadu piedava funkciju tikai 15$ maksa, laikam par sadu pakalpojumu.

Galigaja rezultata, pagaidam situacija mainas uz 50/50 puse Alerta puse Paypala.

Neuzticos nevienam neotram lai visus 100 glabat viena :D

Sistema ta piedava Paypal, AlertPay, Neteller, Liverty Reserve. Uz kuru velies parskaitijumu.

Paypal un Alertpay gadijuma sanemu tos $ 10 sec laika.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...