Jump to content
GIGN Forum

Ātri!


Fake^
 Share

Recommended Posts

Es bērnībā 2 gadus pirku sev alu un cigaretes ar izprintētu pases kopiju, iepriekš nomainot savus datus. Nav runa par to, ko var izdarīt, ir runa par to kā tas izskatās no likuma puses. Paldies kRi par linku, tātad diemžēl neesmu kļūdījies.

Link to comment
Share on other sites

Kurā bankā ta tevi apkalpoja ar skolēna apliecību? :D

Nu šitādus pekstiņus nevajag stāstīt.

Starpcitu topika pirmā lapa smieklīga, pēc tam jau aiziet kurš gudrāks, laikam breetz bija tas, kas pirmajā lapā izjauca jautrību <_<

EDIT : Jā, piedod par apmelošanu, vincisters tas bija :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

:)

Vācijā būdams Gribēju uz Klubu aizraut... Šis man prasa 18 .. es Sim Sejā pravas... A Šis man sakot ka nederot,ka Tikai Pase der...

Un tagad Padoma,pirms atbildi: Ja jau Vācijā , Klubā laiž iekšā tikai ar PASEM , nevis Tur Tiesibai, vai ka Tu Tur pekstinjus saceri ar skolnieka apliecibu :D

Tad kura Fakinga Banka Ir Tik Stulba,lai Pieņemtu Skolnieku apliecibu,kuru Tu pats vari uztaisit un zimogu pats uzspiest !!! ( Zimogus Var Pasutīt Pec pašas izveles,Tik jazin kur un kā ) :D :D

P.S. un taagd nesaki mums te ka esi riktigs BANKU apisejs :D :D

FAIL no tavas Puses

Link to comment
Share on other sites

Runajot par Hansabanku, tur pat apkalpoja mani sadi :D

1)jautajums personas kodu es (wtf) nu labi pasaku, name ta jus sauc, es jaa.

2)Ieliku mierigi sava konta naudu uzzinaju bilanci :D

Biju parsteigts, ka pieklut pie sava konta var tikai nosaucot personas kodu pareizi.

Tapec es uzskatu ka tas ir individuali kada tur tantina sez.

Bet taka tur pie SAVA konta var tikt bez papira, nebrinisos ari par skolena apliecibu, jo sava zina bilde tur tach ir sejas (par tam apliecibam vispar neko nezinu).

Link to comment
Share on other sites

;)

Tieši tā. Tas tikai pierāda, ka ir mūsdienās arī cilvēki, kuriem ir arī cilvēcīga un iecietīga domāšana. Stipri šaubos vai Tev ļautu izņemt naudu bez pases.. Turklāt, tā kā viņi operē ar naudām, kas ir kontos, tad viņiem tas ir izdevīgi, kaut arī neesmu drošs, ka to dara arī ar mazajiem kontiem, ne vien krājkontiem.

Link to comment
Share on other sites

Nespried pēc manis pēc kaut kādiem foruma datiem, ja nezini taisnību, āpsi. Tas, ka tu bankā tiec apkalpots tikai ar savu pasi, nenozīmē, ka citiem arī tā ir. Kāda velna pēc, lai es viltotu kaut kādu sūda apliecību, vienkārši uz doto brīdi man līdzi bija tikai skolēna apliecība un tas arī viss. Man tak pie kājas vai tu(jūs) tici(ticiet) vai nē :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...