Jump to content
GIGN Forum

Lineage Ii Freya


Noyd
 Share

Recommended Posts

1. Balodis izcīna pirmo vietu!!!!!!

2. Ģildes apspriede bārā

HAHAH, un tā būtu tā grafika, kas labāka par WoW? :D

Jā, čari smuki spīd(KAWAAAIIII!!!), bet apkārtne - dirsā vienkārši, viss vienos kubikos...

WoWa grafika L2 vienkārši samaļ miltos, tas, ka neesat redzējuši max grafonu, jo jums kompji nevelk, nenozīmē, ka L2 ir krutāks grafons.

L2 kā jau kolēģis teica ir tāda pat līmeņa grafika kā MU online.

Bet nu ok, beidzam taisīt spamu, WoW ir tiem, kas grib izklaidēties, L2 ir mazohistiem, kam vienkārši nav ko darīt...

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oj, kā visi aizdegās. Vecā L2 pret WoW diskusija. :)

Es, personīgi, nesaprotu, kur ir strīds. Viss tak ir diezgan acīmredzams.

Lineage 2 ir labs PvP, bet slikts PvE.

WoW tieši otrādi, labs PvE, bet slikts PvP.

Punkts.

Beidzat dirsties par grafiku.

Viens ir cartoony fantasy look, otrs parasts Japanese fantasy izskatas.

p.s. kaamis gan ir auns. Tur es nestrīdēšos.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka tu esi auns dzīvē, nenozīmē, ka internetā esi gudrāks.

Labs uzbrauciens, ne?

Ir kāds pamatojums? Nope.

Es ļoti labi zinu kāds ir PvP WoW'ā. Kāda ir tā dinamika, mehānika un impakts uz notiekošo spēlē.

Nemēģini te macīt tēvu pisties, puis.

Link to comment
Share on other sites

Ir ir problēmas ar PVP WoWam, TBC vēl vismaz ar jebkuru klasi/specu varēja kaut ko jebkurā arēnas lielumā izdarīt. WotLK pilnībā izdrāza enhancement šamaņus un pataisīja pilnīgi bezjēdzīgus.

Enhancements ir tikai 1 no piemēriem. Ta iesākumā DK bija krutāki par visiem, tad paladini, tad pēkšņi DK sūkāja, ta rougi bija mēsli, tad atkal kruti, tad atkal mēsli...

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

pamatojumu ņēmu no tava superpaladina armory. nekas vairāk kā pve herojs.

nav manīts ka linage pvp notiktu turnīri ar 9k naudas balvām, neskaitīsim blizzconu, jo to veido paši izstrādātāji.

izskatās ka tu vai nu neko pilnībā nesajēdz vai tikai bezjēgā troļļo.

jancho, ja ir gribēšana un pareizie cilvēki ar ko kopā spēlēt, tad ar jebkuru specu varēja uzsities diezgan austu.

Edited by 665
Link to comment
Share on other sites

... jo tas, ka spēle ir populāra, nozīmē, ka PvP tajā ir labs.

Vari lūdzu vēl labākus argumentus?

Un mana maina gear/achievementi nav diezko labs pamatojums tam, cik slikti vai labi es pārzinu spēli.

Link to comment
Share on other sites

nupat iepeistoju minoritijam, kamēr uz klipborda stāv iedošu tev ar...

http://www.megavideo.com/?v=TTWANOIF

Un jā, mūvikā ir attēlots viens no krutākajiem un zināmākajiem čaļiem iekš visa l2. kinda l2 athene.

:D

Jā, čari smuki spīd(KAWAAAIIII!!!), bet apkārtne - dirsā vienkārši, viss vienos kubikos...

WoWa grafika L2 vienkārši samaļ miltos, tas, ka neesat redzējuši max grafonu, jo jums kompji nevelk, nenozīmē, ka L2 ir krutāks grafons.

L2 kā jau kolēģis teica ir tāda pat līmeņa grafika kā MU online.

Bet nu ok, beidzam taisīt spamu, WoW ir tiem, kas grib izklaidēties, L2 ir mazohistiem, kam vienkārši nav ko darīt...

tu daunis esi? tie gludā skrīni ir no pavisam citas spēles oO

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

nav manīts ka linage pvp notiktu turnīri ar 9k naudas balvām, neskaitīsim blizzconu, jo to veido paši izstrādātāji.

izskatās ka tu vai nu neko pilnībā nesajēdz vai tikai bezjēgā troļļo.

jancho, ja ir gribēšana un pareizie cilvēki ar ko kopā spēlēt, tad ar jebkuru specu varēja uzsities diezgan austu.

Ne 2vs2...

Link to comment
Share on other sites

piekrīru, ka kaut kāds skills tur ir, taču tās pašas kantainās kustības, uz vietas stāvēšana un sišanās - nekas nav mainījies.

mino, tev no manis novēlējums: l2 pvp ir sūds.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

mino ja tu vari pateikt, ka šis pvp ir labāks par wow pvp, tad tu tik tiešām neesi redzējis vai pat sapratis, kas arēnas notiek.

Te čalis stāv uz vietas un spaida konstanti 3 pogas, ok pa retam tiek piespiesta ceturtā un tas arī viss. Nekāds cc nekā tur nav.

Link to comment
Share on other sites

mino, tev no manis novēlējums: l2 pvp ir sūds.

Runa neiet par kaut kādu kombat kvalitāti un cik smuki un realistiski izskatās sitieni etc..

Bet gan par pašu pvp sistēmu. Mages and dds, tannks,stunners. Healeri, Rečārdžeri, bafferi, enčanteri. katrai klasei ir sava unikāla loma, un tu vari taisīt pārtiju no miljards kombinācijām, kā arī sadarbību starp pārtiju memberiem un pašiem pārtijiem.

P.S. Rofl Bullet, kā jau tikko teicu, katrai klasei ir sava unikāla joma, tu tikko redzēji dagger klasī, ar imba itemiem kādi viņam viģikā ir viņam tur točna nav jāspaida vairāk par pāris pogām, jo visi mirst no 1-3 blowiem.

Personīgi es šobrīd serverī varu iznest jebkuru light/robe useru ar 1 stabu.

Un vispār viņš izmanto vairāk par 3 pogām :)

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Bet gan par pašu pvp sistēmu. Mages and dds, tannks,stunners. Healeri, Rečārdžeri, bafferi, enčanteri. katrai klasei ir sava unikāla loma, un tu vari taisīt pārtiju no miljards kombinācijām, kā arī sadarbību starp pārtiju memberiem un pašiem pārtijiem.

dažādība, tas ir ļoti jauki, taču man labāk patīk aktīvāka chara kontrole, kur nepieciešams kaut kas vairāk, kā tikai pieskriet pie pretinieka un sākt cītīgi viņu dauzīt.

Link to comment
Share on other sites

supportu klases ir vairāk par mage/dd klasēm iekš l2 :) uzdevums dauzīt pretinieku ir tikai mages/dd.

Un nemaz nav tā ka tu prosta pieskrien pie enemija un spied visas pogas pēc kartas. ir jāzin kam uzbrukt pirmajam dažādās situācijās un ar ko uzbrukt un kad. Kā arī ja negribi viegli mirt, nestāvi uz vietas nah.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Modē? Tas atkarīgs, kam tu jautā. :)

Bet 12 miljoni nemelo.

A, PvP es pat nezinu. EVE ir pārāk grūta spēle priekš lielākās daļas un L2 ir mazliet pamiris privātajos serveros un nenormāls botfest officiālajos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...