Jump to content
GIGN Forum

I-net


Traffic
 Share

Recommended Posts

Nu lūk man šāds ziņojums dienā izlec ~15 reizes, kad tas parādās man i-nets pārtrūkst uz ~1sec. Vienkārši pazūd uz ~sec. Nu un, ja kautkas ka4ājas no mājaslapas, spēlēju online games, kad šis paziņojums parādās viss jāsāk no jauna. Vai var to kā novērst?

EDITED: Gribu vel piebilst, ka man ir PDSL.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

pielauju domu, ka tas vareetu buut saistiits ar tavu provaideri un vinu nebuushanaam. man dazreiz ir taa, ka i-nets pazuud uz vairaak minuuteem, piemeeram, speeleeju cs un viss apstaajas, tad pagaidu paaris min un eju pa jaunu. citu skaidrojumu neredzu tai tavai probleemai, bet varbuut taads ir smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ja local area connection, tad varbuut esi ar veel kaadu sasleegts un vinsh varbuut tur kko chakaree, lai gan man pasham shis variants neliekas diez ko ticams, bet arii par to provaideri nedomaaju, ka taadeelj.

Link to comment
Share on other sites

variants nr 1. tev vadi pinaas pa kaajaam un ar laiku ir sachakareejies konnektors

risinaajums nr 1. pameegjini nomainiit tiikla vadu

variants nr 2. tev tiikla vadi iet pa aarpusi vai veel k-kurieni, veejsh kustina vadus un ar laiku ir sachakareets kaads konnektors

risinaajums nr 2. pis provu

variants nr 3. tev pis praatu provs

risinaajums nr 3. pis provu

variants nr 4. gljuks ir tavaa kompii (kaada tizla papildprogramma, kas pis tavu konnektu)

risinaajums nr 4. noskenee kompi ar paaris antiviirusiem, ja nepaliidz - format

variantus sakaartoju peec ticamiibas momenta

p.s. 800 posts

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

ta ir pc vaina. man ari ta bija. es kko chakareju lidzigu shim control panel -> Network connections -> local area connection -> support -> repair un ja nelidz tad restarte pc un megjini veel. es ta izdariju un man viss palika normali.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...