Jump to content
GIGN Forum

Idejas Par Tf2 Turnīru


worm
 Share

Recommended Posts

visi tikai ar vienu klasi nesanaaks, jo katram charam ir limits. tos vajag tad nonjemt uz eventa laiku.

ja turniirs, tad kko liidziigu gign all star ieksh cs. visu safilmeet un odish lai taisa uuber kewl muuviju un raada pasaulei, taadeejaadi piesaistot aarzemniekus.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt labāk

Noteikts skaits cilvēku piesakas šim turnīram.

Pēc pieteikšanās cilvēki ar izlozi tiek samesti pa komandām.Vienā komandā pa 5 cilvēkiem apm.

Piemēram

Es piesakos

un mani iemet zaļajā komandā izlozes ceļā.

Šādu ideju izmanto visādos sporta turnīros ir pieredzēts .

Link to comment
Share on other sites

Nu, protams, ņemot vērā, ka tie 5 cilvēki nav spēlējuši nevienā sezonā nevienā līgā ( 5 ir tāds noteiktais minimums, jo parasti spēlē 6v6, TB var pieteikt arī vairāk cilvēku, kā rezervi etc. ). Kā arī šiem spēlētājiem būtu tāds neliels stundu skaits GIGN serverī jānospēlē, kas arī varētu serveri popularizēt. Tad būtu tiešām interesanti palūrēt kādi talanti mums te spēlē. Ar organizēšanos nezinu, varētu asistēt, bet uzņemties ko tādu novadīt es personīgi nevarētu.

Link to comment
Share on other sites

Es esmu par 6v6! Gignā ir dafiga spēlētāji, kas savā starpā varētu uzorganizēt komandas un ja kopsummā iznāktu kādas 6-8 komandas turnīrs jau būtu vairāk kā intersants...

Varētu darīt tā, ka uztaisa topiku kur visi uz tf2 turnīru gatavie dalībnieki piesakās, un tad worm ar spiti sveču gaismā izlozē komandas. Respektīvi sanāktu tā, ka nebūtu, ka piesakās viena nenormāli stipra komanda, kura visus iznesīs... Jāpiedomā par to klašu sadalījumu, jo katras jau grib spēlēt ar savu klasi. Tādēļ es pieļauju domu, ka izlozētās komandas draudzīgi savā starpā sadala klases, kas ar ko labāks nevis kas kam patīk!

Var jau arī brūtāli vienkārši to izdarīt piesakās komandas sešu spēlētāju sastāvā un randomā izvēlās klases un ņem dalību turnīrā, sūdīgākais ir tas, ka liela daļa gigneru nemaz tā īsti nav spēlējuši 6v6 spēles. Tas nozīmē ka pietiksies komandas kas to 6v6 spēlē kopā ikdienā un iznesīs parastos gignerus.

Tomēr mēs vēlamies kaut kādu fanu! :)

Kā arī ieteiktu uztaisīt tā lai komandas kurām jāspēlē vienai pret otru pašas savā starpā norunā spēles laiku un dienu, jo paši saprotiet kā visiem ir ar darbiem!

p.s. Es nezinu tādi kas uzskata šo par kaut kādu etf2l turnīriem līdzīgu pasākumu var uzreiz paraut ratā... Es personīgi pofigā vadītu puberu komandu, un man būtu pajāt vai esmu pirmais vai pēdējais turnīrā... Cmon!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Varētu darīt tā, ka uztaisa topiku kur visi uz tf2 turnīru gatavie dalībnieki piesakās, un tad worm ar spiti sveču gaismā izlozē komandas. Respektīvi sanāktu tā, ka nebūtu, ka piesakās viena nenormāli stipra komanda, kura visus iznesīs... Jāpiedomā par to klašu sadalījumu, jo katras jau grib spēlēt ar savu klasi. Tādēļ es pieļauju domu, ka izlozētās komandas draudzīgi savā starpā sadala klases, kas ar ko labāks nevis kas kam patīk!

Var jau arī brūtāli vienkārši to izdarīt piesakās komandas sešu spēlētāju sastāvā un ņem dalību turnīrā, sūdīgākais ir tas, ka liela daļa gigneru nemaz tā īsti nav spēlējuši 6v6 spēles. Tas nozīmē ka pietiksies komandas kas to 6v6 spēlē kopā ikdienā un iznesīs parastos gignerus.

Tomēr mēs vēlamies kaut kādu fanu! :)

Kā arī ieteiktu uztaisīt tā lai komandas kurām jāspēlē vienai pret otru pašas savā starpā norunā spēles laiku un dienu, jo paši saprotiet kā visiem ir ar darbiem!

Piekrītu.

Link to comment
Share on other sites

Varētu darīt tā, ka uztaisa topiku kur visi uz tf2 turnīru gatavie dalībnieki piesakās, un tad worm ar spiti sveču gaismā izlozē komandas. Respektīvi sanāktu tā, ka nebūtu, ka piesakās viena nenormāli stipra komanda, kura visus iznesīs... Jāpiedomā par to klašu sadalījumu, jo katras jau grib spēlēt ar savu klasi. Tādēļ es pieļauju domu, ka izlozētās komandas draudzīgi savā starpā sadala klases, kas ar ko labāks nevis kas kam patīk!

Var jau arī brūtāli vienkārši to izdarīt piesakās komandas sešu spēlētāju sastāvā un randomā izvēlās klases un ņem dalību turnīrā, sūdīgākais ir tas, ka liela daļa gigneru nemaz tā īsti nav spēlējuši 6v6 spēles. Tas nozīmē ka pietiksies komandas kas to 6v6 spēlē kopā ikdienā un iznesīs parastos gignerus.

Tomēr mēs vēlamies kaut kādu fanu! :)

Kā arī ieteiktu uztaisīt tā lai komandas kurām jāspēlē vienai pret otru pašas savā starpā norunā spēles laiku un dienu, jo paši saprotiet kā visiem ir ar darbiem!

p.s. Es nezinu tādi kas uzskata šo par kaut kādu etf2l turnīriem līdzīgu pasākumu var uzreiz paraut ratā... Es personīgi pofigā vadītu puberu komandu, un man būtu pajāt vai esmu pirmais vai pēdējais turnīrā... Cmon!

atbalstu ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...