Jump to content
GIGN Forum

Gign Serveris Pāriet Uz Jauno Versiju.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

worm, testa režimā palaist abus nevar ? teiksim uz 27015 jauno un *16 veco versiju, un monitoret kas notiek?

Es domāju , ka no šitā lielas jēgas nebūs , jo puse , ieies vienā puse otrā , un piemēram vecās versijas izmantotāji nemaz neies testēt jauno , jo redz jāčakarējas utt .. es domāju , ka jāuztaisa vienkārši testa nedēļa or smth , un būs redzamas tautas domas !

Es esmu par ;)

Link to comment
Share on other sites

pff, jūs tač arī visu mūžu nebrauksiet ar žiguli, ja jums būs dota izvēle izvēlēties labā stāvoklī žiguli, vai labā stāvoklī bmw, kam tikai nav rati, protams ka pačakarēsieties lai pieliktu ratus, un ņemsiet ko jaunāku (bmw)

Tad kāda te būtu problēma katru reizi kad iznāk apdeits soursam, tad uzlikt to ~100mb patču. Apdeiti takš nenāk katru dienu, un tas nebūtu ahujenais apgrūtinājums.

Vai labāk, kad steamā soursam ir kādas ūber atlaides (kā jau tas ir bijis, kad viņš maksā pāris latus)

vajag paņemt un piespamot visus latvijas cilvēku meilus ar info, cik maksā, kā nopirkt, un kāds labums no tā... :lol:

Link to comment
Share on other sites

reku mans viedoklis par šo visu:

Pozitīvas lietas:

1. Varēs spēlēt stīmotie lietotāji, kas varētu arī palielināt ārzemju spēlētāju plūsmu uz serveri

2. Jaunāks dzinis = vairāk iespējas

3. Ielāpi visādām kritiskām kļūdām un arī dažādi jaunumi, ko pieprasa komūna

Negatīvās lietas:

1. Kādam ēzelim uz katru patču ir jātaisa non-stīma patč un jāiemet gignā

2. Ar dažādiem ielāpiem tiek aizlāpītī veci gļuki un tiek ieviesti jauni

3. Atsevišķiem krabjiem būs smaga vilšanās (piemēram - uz pavecākiem datoriem būs smags fps kritums)

4. Pie jauna patča var beigt darboties server-side non-steam cracks

Man protams nav problēmas minūtes laikā pārslēgt 27016 serveri uz 27015 portu. Bet es arī netaisos tērēt savu laiku, lai ražotu crackotu spēles versiju un patčus. Mani tas arī īpaši neinteresē, jo man ir oriģinālā spēle. Ja kāds šo nastu grib uzņemties, dodu zaļo gaismu...

Link to comment
Share on other sites

labi, jāuzraksta jau vien būs tepat... es taisīšu soli pa solim visu un apdeitošu šo postu...

Nepieciešamās lietas:

Aprakstīšu kā izveidot ne-extraktētu spēles versiju. Manuprāt zolīdāk nekā instalēt vairāk kā 10k failus. Visticamāk ir iespējami arī citi veidi, bet šādi daru es :)
  1. Vispirms caur Stīmu uzinstalējam spēli un sagaidam, lai tā pilnībā updeitojas.
  2. Palaižam CS:S, lai ielādējas vismaz menu un veram ciet. Šādi tiek ekstraktēti bāzes faili kurus mēs vēlāk kopēsim.
  3. Izrubījam nafig stīmu.
  4. Atveram CF Toolbox un zem Preferences uztaisam jaunu accountu izmantojot stīma konta loginu, kuram ir piesaistīts CS:S
  5. Tur pat zem Preferences uzliekam zem Folders ceļu uz Steam\steamapps folderi
  6. Zem Games/Media/Tools atrodam Counter-Strike: Source, spiežam virsū ar labo peles pogu, ņemam Properties. Piefiksējam kādi gcf faili tiek izmantoti.
  7. CF Toolbox varam aizvērt.
  8. Ejam uz Steam\steamapps\[stīma logina vārds] un kopējam counter-strike source direktoriju uz kādu citu vietu... piemēram c:\
  9. Uz "c:\counter-strike source" direktoriju ekstraktējam RevEMU arhīva saturu
  10. Izveidojam folderi "c:\counter-strike source\steamapps" un iekopējam viņā piefiksētos gcf failus
  11. Izmainam iekš rev.ini faila sekojošās vērtības, pārējo neaiztiekam:

    CacheEnabled = True

    CachePath = steamapps

  12. Izveidojam tajā pašā direktorijā, kur atrodas rev.ini, failu ar nosaukumu steam_appid.txt un ierakstam tajā ciparu 240
  13. Izveidojam failu revApps.ini un iekopējam tajā šo te:

    [240]

    Name=Counter-Strike: Source

    GCF1=counter-strike source client.gcf

    GCF2=counter-strike source shared.gcf

    GCF3=multiplayer ob binaries.gcf

    GCF4=source 2007 shared materials.gcf

    GCF5=source 2007 shared models.gcf

    GCF6=source 2007 shared sounds.gcf

    GCF7=source materials.gcf

    GCF8=source models.gcf

    GCF9=source sounds.gcf

  14. Izveidojam shortcut uz hl2.exe -> "hl2.exe -game cstrike -appid 240 -steam"
Izskatās, ka konektējot pie servera ir gļuks ar mesadžu "You are in insecure mode. You must restart before you can connect to secure servers."

Ķipa ir arī fix, bet tas strādā uz ekstraktētās versijas... pagaidām izskatās ka vienīgais sakarīgais variants ir laist serveri insecure režīmā, jo visi patči ir kaut kādi līki...

Patchu veidotājs:

http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?t=35112

... turpinājums sekos... rīt :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir radies iespaids, ka attieksme visā visumā ir pozitīva pret updeitu, jo lielam vairumam ir stīmi (man tajā skaitā)!!! Gribēju ieiet 27016 porta serverī, bet teikšu godīgi - bez konsules vai aktīvas ikonas neprotu ievadīt paroli - varbūt kāds var pateikt kā stīmā ievadīt servera paroli ? :lohs:

Link to comment
Share on other sites

Emm es stīmā konsuli nemanu... būs jāpapēta mož kaut kur jāaktivizē... saku - esmu dumš attiecībā ar stīmu! :whistling:

Update... nu protams papētot atradu :) Stulbi manuprāt likt vai atļaut konsuli zem controls > Advanced :lolza: Nekas - iepazīstu stīmu - nekad man tāds nav bijis :thumbsup:

Edited by Spec_Alfa
Link to comment
Share on other sites

to worm

Vaitad reāli no tā VAC ir kāda jēga? Ja ir krakotais serveris, viņš tak tik un tā nebano non-stīmerus.

Kamēr nav fixa priekš emulatora priekš ne-ekstraktētās versijas, var jau laist uz insecure.

K-gan no otras puses skatoties, tajā forumā daudzi nejautāja par fixu priekš tiem, kas izmanto .gcf, varbūt vienkāršāk izmantot ekstraktēto versiju?

Link to comment
Share on other sites

tas manuālis ir diezgan gatavs, vienīgais ir jāatrisina problēmu ar secure serveriem... es domāju, ka jāpagaida, kad iznāks kāda jauna revemu versija

un vispār - šitas ir tieši tas kāpēc es atturos apgreidot serveri... ar katru jaunu patchu iznāk kaut kāds mēsls, ko emulators nepareizi nocracko un kaut kas neiet kā vajag... un tad ir jāgaida, kad būs jauns cracks, tikmēr neviens nevar spēlēt...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...