Jump to content
GIGN Forum

Ārzemju Mūzikas Iegāde Internetā


cash^
 Share

Recommended Posts

Kur interneta plašumos var iegādāties legālu mp3, 320kbit ārzemju mūziku? Interesē 60-80to metāls/roks. AKKA/LAA uz diviem e-pastiem neatbildēja (cik negaidīti :shit:), bootā visi klusē. iTunes Latvijā nav, amazon.com ir šķidrs piedāvājums.

ES GRIBU LEGALIZĒTIES, BLJAC! :french:

Link to comment
Share on other sites

Vari meklēt caur last.fm. Atrodot izpildītāju, albumu, dziesmu iespējams nospiest uz Buy pogu, kurai apakšizvēlnē ir Download. Tā gan ir saite uz citu vietni www.7digital.com, kur tā pirkšana arī notiek. Nu ja. Vispār jau var vienkārši ieteikt pamēģināt www.7digital.com :)

Link to comment
Share on other sites

Palasi likumdošanu. Pa lielām šaibām ir tā, ka līdz ko tev ir kāds mp3, tā tu oficiāli esi zaglis.

Pirms pāris mēnešiem sanāca darbā kopā ar juristiem diskutēt par šo tēmu un lai arī kā tu censtos interpretēt likumā rakstīto, beigās tik un tā tu esi zaglis.

Link to comment
Share on other sites

Pat ja Tu iegādāsies šo mūziku internetā mp3 veidā, mazināsi pirātisko sajūtu ap sirdi, bet nevienam citam nepierādīsi, ka mūziku esi iegādājies. Reāli, ja Tu centies palīdzēt pašiem mūziķiem, tad lielākā daļa MP3 interneta mūzikas veikalu ārzemēs naudu savāc sev, tādēļ arī tie mājaslapu nosaukumi ir tik patizli un pastāv tikai īsu brīdi.

Arī es šad un tad iepērku mūziku vai atsevišķas dziesmas, bet es to daru pavisam vienkārši.

g autors - nosaukums mp3 download un tad atrodu vislētāko variantu, kas piedāvā paypal or smth.

Ja gribi palīdzēt, tad sāc veidot CD kolekciju. :)

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...