Jump to content
GIGN Forum

Labākais Braucamais ?


GB_
 Share

Recommended Posts

Čurudens smadzenes spiež ?? Es uzdevu jums elemetāru jautajumu ar cerību uzklausīt jusu domu - bet jūs tik truli ka , iepostot ko tizlu ir labākais ko jūīs varat !

Nožēlojama tauta

p.S - izņemot Beefs

Volvo bik detaļas un remontos padargs - pagaidal lielaka problema visas mašinas ir "Ruslans"

Edited by GB_
Link to comment
Share on other sites

:D Da man reali poxuj ko vinji jēdz ja nemaki vai negribi postot tad neposto un netere savu laiku stulbibam

Tādam daunim kā Tev pat māšīnu nevajag. Tev vajag virvi , ziepes un stenderi! Un vari droši nedirst neko pretī, jo Tu esi neattīstīta, bērnībā drāzta būtne!

:D Da man reali poxuj ko vinji jēdz ja nemaki vai negribi postot tad neposto un netere savu laiku stulbibam

Un šis nav pirkšanai ! Bet jūs jau laikam neko vairak par trulu cs spelešanu nejedzat ! Nožēlojami :D

Tu esi nožēlojams, DAUNgreidojies cilvēks...

Ko Tu kā idiots visu laiku salīdzini ar cs ? Ja pats esi debīls lohs, kurš nezin kā izskatās vagīna , un kas ir sekss.

Edited by uN-Natural.
Link to comment
Share on other sites

Tu esi nožēlojams, DAUNgreidojies cilvēks...

Ko Tu kā idiots visu laiku salīdzini ar cs ? Ja pats esi debīls lohs, kurš nezin kā izskatās vagīna , un kas ir sekss.

Es tiešām ceru, ka tu esi vismaz 2 metrus garš un esi professionāls mma cīkstonis, savādāk tev dzīvē diezgan sūdīgi varētu iet :)

Link to comment
Share on other sites

:D

Tu esi tāds fucking ujobaks. Bļe ja tu meklētu mašīnu tu visu sūda ss.lv no galvas zinātu, jo tici man nav nemaz tik daudz normālas mašīnas pārdošanā. Tev kaut ko ieteikt? Kāda razņic ko tev ieteikt, tāpat paies 3 mēneši un atkal būs sūdains topiks par mašīnu līdz 2000ls.

golf 4

Link to comment
Share on other sites

300zx.lv

audi-style.lv

audiclub.lv

bmwpower.lv

bavariancar.lv

burnout.lv

hondaclub.lv

subarupower.lv

uscars.lv

japcar.lv

opel-blitz.lv

germanpower.lv

Meklē, lasi un atrod ;)

Tur tāā lieta ka katram fanatam saveja liksies labāka , nav tā pieredze lai varētu izvērtet kas un kā !

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tapēc lasi par katru mašīnu kādi plusi un mīnusi. Apkopo visu un izdomā pats... Domā ka te arī nav BMW nīdēji un Audi fani? Te nu tiešām nav īstā vieta kur meklēt, vismaz Tev točna...

whatcar.lv uzliec savu mašīnu, modeli un lasi eksperta viedokli ;)

Link to comment
Share on other sites

Smieklu gāzi masina ?? Masina saaaks smieties ?
Nonāc pretrunā ar sevi, bet ,ja tu biji nopietni domājis pierādīji, ka esi galma āksts)

Ko vispār te dari, ja visus uzskati par retārdētiem cs zadrotiem?

Kā jau liepājniekos teica, ka tu esi cilvēks, kurš grib , lai citi dara tavu darbu. Sēdi un lasi tikai Dieva dēl NEPOSTO!

Edited by ausainis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...