Jump to content
GIGN Forum

Tiesības Cs:s


Gucci
 Share

Recommended Posts

Cien. administrācija!

1. Esmu 21. gadus jauns.

2. Aktīvs students

3. Pieredze jau sākās 1.6 buma laikā, bet ja tieši attiecas uz CS:S, tad aptuveni pusotrs gads jau ir. Negodīgos spēlētājus atpazīt spēju.

4. Par vienu kārtības uzturētāju vairāk, jau būtu labs arguments labumam.

5. Spēles laiks nenoteikts. Respektīvi, gan rīti,pēcpusdiena un vakari, un tā katru dienu.

6. http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=...amp;player=4168

7. Neesmu vēl sapratis kāda tieši nika reģistrēšana. Ja tā ir saistīta ar naudu, tad, ja mans pieteikums tiks pozitīvi novērtēts, tad visu varu izdarīt.

Pēdējā laikā grūti ir dabūt rokā kādu adminu, lai apjautātos par to ieteikšanu, bet kā vienu varu droši minēt cOl,-, kas aizliks par manu kādu teikumu. Bet neapšaubāmi visi administrātori ir mani pamanījuši, jo tomēr spēles laiks ir salīdzinoši apmierinoš.

Ja tiks akceptēts mans pieteikums, tad vēlētos visas iespējamās komandas, kuras var iegūt. Šajā jautājumā vēlējos vēl piebilst, ka līdz šim neesmu saskāries ar lūgtajiem pienākumiem (tiesībām), jo līdz šim nebiju atradis serveri, kurš man patiktu un, kurš varētu būt tas pirmais, kurā varētu pārraudzīt spēles gaitu.

Cerot uz drīzu atbildi,

ar cieņu, Gucci

Link to comment
Share on other sites

Jā, protams, es par. Vakar taisni domāju cilvēkus, kuriem gribētu redzēt tiesības. Tu biji viens no viņiem, bet man likās, ka tu neprasītu, nezinu kāpēc tā domāju.

Rekomendēju, jo man samērā bieži reportē h4ck3rus, un, protams, jo sakarīgs čels, ar galvu uz pleciem. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...