Jump to content
GIGN Forum

Mācību Grāmatas


Traffic
 Share

Recommended Posts

Nezinu, vai tā mājaslapa ir pazudusi vai nevaru atrast, bet vismaz pagāšgad bija tāda mājaslapa, kur cilvēki varēja tirgoties ar mācību grāmatām. Reāli tur no rokām jaunu grāmatu uz pusi lētāk varēja nopirkt. Šogad kaut kā nesanāk atrast, adresi neatceros.

Pa vēlu gan jau vispār par šito visu atcerējos, bet varbūt sanāktu tikt vaļā no jaunām pilnīgi nelietotām grāmatām 10. klasei, kuras bļin skola liek sapirkt, un tad gada laikā ne reizi nav nācies izmantot. Varbūt pat te kāds atrastos, kam vajag?

Link to comment
Share on other sites

ar angļu valodu ir tā, ka viņa mainās pa semestriem. Ir solutions intermediate, bet nu 1. semestri vēl vajadzīga.

krievu val laikam tas pats, un ir prosto po russki nevis putj.

kr4 man ir pilnīgi neskarta - Kārlis Veiss Informātika vidusskolai 2007. g. izdevums (pat vārds nav ierakstīts)

lietota bet pilnīgi bezjebkādiem defektiem Matemātika 10. klasei Evija Slokenberga, Inga France, Ilze France

Pašam interesē Solutions Upper Intermediate (students book+work book) 2006.g.

krievu valodā Putj 2 darba burtnīca.

Link to comment
Share on other sites

Es varu desmitklasniekiem piedāvāt dažas grāmatas.

Lietota - Matemātika 10.klasei.Autori Evija Slokenberga, Inga France, Ilze France.

pqz2pqoqp3evazwe2x26.jpg

Pilnībā nelietotas mācību grāmatas krievu valodā - Путь 1.Autori E.Marčenko, Z.Sabaļeva.Komplekts-mācību grāmata(nejauši nozagta no skolas bibliotēkas,darba burtnīca, pārbaudes darbi.

aht4sj7quss1knkw7u.jpg

Mazlietota- Pasaules ģeogrāfija vidusskolai 1 Mācību grāmata. Autori- Zinaida Melbārde,Maija Rozīte, Līga Zelča.

s67t1xnb8gt0nivj6d4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Man ir vesels maiss ar grāmatām, kuras sakrājušās pa vidusskolas laiku, un nezinu, kur lai viņas liek. Šobrīd slinkums vērt vaļā un skatīties, kas tur ir, bet es labprāt arī uzzinātu, kur viņas var atdot par jebkādu summu :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...