Jump to content
GIGN Forum

Pace Bratani!


aM`
 Share

Recommended Posts

Čau gribēju pajautāt jums par ipheone'iem!

Tātad jautājums ir tāds cik lētākais ir tāds shits un kāda kvalitāte viņam ir!

Vnk sencis tādu grib iegādāties un pie reizes es sencim arī tādu izčīkstēšu :D

Tātad sniedziet info par lētiem labiem ipheone'iem! :)

Chear aM`

Link to comment
Share on other sites

Ej dirst es zinu aptuveno cenu vnk es gribu kkur lētāk un normālu dabūt, nevis kkādus brāķus

Ktvai warno mani tagad teddy, bet nu labi es zinu par ko es būšu dabujis warnu par to kad tev pateicu Ej dirst! ;)

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Tu gribi jaunu vai lietotu? Jauns tā arī maksā, ja vienīgi pagaidīsi, kamēr LV iznāks iphone 4 un tad tagadējiem iphoniem cena kritīsies. Nav lēta iphone, ir tikai iphone plaģiāti, ar kuriem tu tikai ieberzīsies.

Link to comment
Share on other sites

Nu vo tā jau ir cita runa!

Vnk redzi tu pārspīlēji cenu par 50Ls, bet es domāju kādu lietotu labu iphone par lētam summām! Piedod kad esmu tevi ar kkādu matu aizvainojis vai kā, bet es gribu lietotu un labu iphone.. ktvai no ss.lv vai kkur citur ;)

Vnk es par šīm lietām neko labu nezinu! ;) tapēc es vēršos pie jums, bet ar šādu attieksmi kā tagad jūs man atbildat es neko nevaru spriest kas ir labs vai nav! ;)

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

nu vot tāāāā, tu gribi lietotu iphone pirkt no ss.lv, bet tikpat labi tev var iesmērēt ķīniešu pakaļdarinājumu pa 200ls. jo tu vnk nepratīsi atšķirt podjobku no normāla telefona.

p.s. es cenā nokļūdijos vienu latu :) mēs jau nezinam cik GB tu viņam gribi

Link to comment
Share on other sites

Nз nu vienkвєsi par gb man ir nospпauties to tak var palielinвt ar atmiтas kartзm... man tik vaig tвdu kas ir normals un nekвrtos ;)

tapзc es jums par рo lietu jautaju! ;)

Un Teddy es tev iphone neapsolоju :D bet paldies kad uzliki :D:P

Link to comment
Share on other sites

Zini, labвk iztiec ar Nokia. Tвdi kв tu nopзrk vainu feiko iPhone, vai arо оsto, ar kuru neko nemвk izdarоt un tad arо pзctam rodas baumas, par to, ka iPhone ir sыds. Ir tвdi cilvзki, kuriem vajag melnbalto 3310 Nokia, 10 gadus vecu CRT televizoru un datoru ar Win2k. Tu esi viens no tiem.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

iphone teorētiski nav jau viens, ir 2g, 3g, 3gs, bet viņš jau nespēs ieiet apple mājaslapā, kur ir salīdzinājumi starp abiem pēdējiem modeļiem... Par 2g es pat neko nezinu, un negribu zināt :D

Link to comment
Share on other sites

3G, 8gb aifons, tādu ņem. Jo man tāds ir un tagad dabūju updeitu un tagad man tā izvēlne izskatās takā ceturtajam iphone.

edit: vispār vajag, 3GS, jo tur var filmēt, tobiš kamera mazliet labāka un vēl mazi sūdiņi. Baterijas %.

Edited by emys
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...