Jump to content
GIGN Forum

Slap


Mahmeds
 Share

Recommended Posts

Nu situacija loti vienkarsha man uztaisa TK - ar zinamam tiesibas apveltits cilveks pec nika Pinky. Ari es esmu cilveks ar zinamam tiesibam, ja mani novac savejais, respektivi iedodu vinjam drop 10 times.Un pec mirkla jau no shis personas(Pinky) seko slapi, kuri slaidi man nonjem 20hp mad.gif

Jautajums ir sekojosh vai taa neskaitas zinamaa tiesibu normu parkapshana saftigos nolukos !? huh.gif

demka sheit -> luk

viss notiek jau pashaa sakumaa.

Paldies par uzmanibu!

Link to comment
Share on other sites

imo, Pinky, ir bik sakaapis mellow.gif

par teemu: itkaa jau slaps ir slaps, proti, nekas iipash, bet, tad jau sanaak, ka admini ar slapuslayu var dariit ko grib, jo tas jau nav bans, lai ietu par to suudzeeties..

ideja taada, ka paarkaapums paliek paarkaapums. un njemot veeraa, ka admini ir juura, tad varbuut laiks atskaitiit nekompetentaakos? unsure.gif

un, tad varbuut taa attieksme pret jaunajiem admin acc gribeetaajiem nebuutu tik skeptiska

Link to comment
Share on other sites

imo, Pinky, ir bik sakaapis mellow.gif

par teemu: itkaa jau slaps ir slaps, proti, nekas iipash, bet, tad jau sanaak, ka admini ar slapuslayu var dariit ko grib, jo tas jau nav bans, lai ietu par to suudzeeties..

ideja taada, ka paarkaapums paliek paarkaapums. un njemot veeraa, ka admini ir juura, tad varbuut laiks atskaitiit nekompetentaakos? unsure.gif

un, tad varbuut taa attieksme pret jaunajiem admin acc gribeetaajiem nebuutu tik skeptiska

Nu Pinky jau nu nav no taa nekompetentaakaa gala.

Un peec 1 slaposhanas reizes nevajadzeetu uzreiz teikt, ka kautkas ir sakaapis, katram gadaas kljuumes.

Jaa un ja paskataas tos paarkaapumus, tad citiem vinji ir bijushi daudz vairaak un nopietnaaki.

Link to comment
Share on other sites

Nu Pinky jau nu nav no taa nekompetentaakaa gala.

Un peec 1 slaposhanas reizes nevajadzeetu uzreiz teikt, ka kautkas ir sakaapis, katram gadaas kljuumes.

Jaa un ja paskataas tos paarkaapumus, tad citiem vinji ir bijushi daudz vairaak un nopietnaaki.

es jau nesaku, ka tieshi vinsh ir. tas bija vispaar par teemu "jaunie un vecie admini"

un arii nejau 1 slapa deelj es kko saku par sakaapshanu, ir vairaaki iemesli kapeec es taa izsakos, bet nu tas ir tikai mans subjektiivais viedoklis

Link to comment
Share on other sites

Nu situacija loti vienkarsha man uztaisa TK - ar zinamam tiesibas apveltits cilveks pec nika Pinky. Ari es esmu cilveks ar zinamam tiesibam, ja mani novac savejais, respektivi iedodu vinjam drop 10 times.Un pec mirkla jau no shis personas(Pinky) seko slapi, kuri slaidi man nonjem 20hp mad.gif

Jautajums ir sekojosh vai taa neskaitas zinamaa tiesibu normu parkapshana saftigos nolukos !? huh.gif

demka sheit -> luk

viss notiek jau pashaa sakumaa.

Paldies par uzmanibu!

PIZĢĒĒĒC.

ar slapu noņēma 20hp? OPSCFMG. Un vēl pie tam daunim. AK DIEVS. Šitik AKŪNS pārkāpums. PSC. Tūlīt sasaukšu ekspertu grupu, izīrēsim projektoru un visi kopā skatīsimies un OBJEKTĪVI izvērtēsim šo NEAPŠAUBĀMI bargāko no pārkāpumiem.

smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...