Jump to content
GIGN Forum

Kapec Uz Counter-strike Ir Tik Liels Memory Usage?


veenoms
 Share

Recommended Posts

3u6j2k22v6pymxh61gl.jpg

Aplūkojiet bildi, cik memory usage patēre cstrike!

Vēlējos pajautāt vai kāds nezin, kā atrisināt šo problēmu - samazināt memory usage, jo domājams ka samazinot memory usage uz cstrike, vairs arī nebūs jauztraucas par zemo fps ik pa brīdim!

Paldies!

Problēma atrisināta - vaina bija draiveros, updeitoju visus draiverus un tagad stabils 100fps un normāls memory usage! :) Paldies visiem!

Edited by veenoms
Link to comment
Share on other sites

vistai ir mazāk resursi jāpatērē nekā Windows 7! Un Windows 7 ir pretīgs plaģiāts/izkropļojums Vistai kurš ir galīgi nēerts un sakropļots + vairāk resursus patērē. :thumbsup:

pirmo reizi redzu tik debīlu cilvēku!

Tu man te tagad nelecies, ja? Būtu debīls, sen tevi no zemes virsas noslaucītu! :)

Par resursiem nepiekritīšu, vista rij vairāk nekā Windows 7, protams, ja tev ir Ultimate...

Ja jau saki, ka ir plaģiāts izkropļojums, tad pasaki man vienu lietu, kur Windows 7, Ultimate ir sliktāks nekā vista? Visu, ko es uz vistas redzēju bija liels CPU usage + k-kādi lagi, kurus uz Windows 7 neredzēju, ņemot vērā, ka man PC ir 4x labāks, nekā vajadzētu, lai ietu uz rekomendētajām. ;)

EDIT:Temperatūras paskaties savai kastei! Kā arī esi tik laipns un pasaki man vai uz citām spēlēm arī ir šādas problēmas..

Cilvēkiem pašiem Windows 7 patīk - CLICK

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

protams ka nepatiks, jo kad viņiem bija dzelži sūdi un vistu nevilka tad tikai nodirsa

pēctam nopirka labākus dzelžus un uzlika kā pēdējo versiju windows 7 un tas arī ierullēja un tā arī palika ka vista "smird"

un

ticu ticu katram tavam vārdam

9ugaxe8zxe3nt1h9dgjf.png

tālāko jau var saprast

Edited by trail0000
Link to comment
Share on other sites

:)

Par resursiem nepiekritīšu, vista rij vairāk nekā Windows 7, protams, ja tev ir Ultimate...

Ja jau saki, ka ir plaģiāts izkropļojums, tad pasaki man vienu lietu, kur Windows 7, Ultimate ir sliktāks nekā vista? Visu, ko es uz vistas redzēju bija liels CPU usage + k-kādi lagi, kurus uz Windows 7 neredzēju, ņemot vērā, ka man PC ir 4x labāks, nekā vajadzētu, lai ietu uz rekomendētajām. ;)

EDIT:Temperatūras paskaties savai kastei! Kā arī esi tik laipns un pasaki man vai uz citām spēlēm arī ir šādas problēmas..

Cilvēkiem pašiem Windows 7 patīk - CLICK

Pirms parinstalēju windowsu, cstrikam stabils 100fps ne mazak ne zemāk, nu 98~100fps ingeimā, un usage uz cstrike ap 50k ~ 60k usage! Viss bija labi, līdz nokāras ati catalyst control panel, centos parinstalēt, neizdevās, jo instalējot Ati draiveru, metās kaut kāds erors, ka draiveris nesakrīt ar video karti. Pārinstalēju windowsu, atkal fps stabils 100 un ik pa laikam 20~30 fps!

Uz citām spēlēm nav tik izteiktu lagu, piemēram, spēlēju Battlefield 2 viss gludi notiek! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

vistai ir mazāk resursi jāpatērē nekā Windows 7! Un Windows 7 ir pretīgs plaģiāts/izkropļojums Vistai kurš ir galīgi nēerts un sakropļots + vairāk resursus patērē. :thumbsup:

pirmo reizi redzu tik debīlu cilvēku!

pēctam nopirka labākus dzelžus un uzlika kā pēdējo versiju windows 7 un tas arī ierullēja un tā arī palika ka vista "smird"

Kad gāji pārinstalēt windows, pieļauju, ka čaļiem nebija w7 un Tev sastāstīja visādus brīnumus. Diemžēl w7 patērē mazāk resursus nekā vista. Tu arī nezini vārdam plaģiāts nozīmi.

Uzliec kādu low fps konfigu, jo tas ir normāls memory usage priekš cs.

Edited by uN-Natural.
Link to comment
Share on other sites

Vakar instaleju ati draiveru un spriezot pec tevis teikta, man bija tada pati problema ka tev ar to ka kkas neatbilst.

Varu tad tev teikt to, ka tu nejedz atrast info interneta, jo es atrisinaju problemu un viss ir ok.

Rakstu no tel, tapec nav garumzimju, un tikai vakara ieliksu linkus kas jakacha lai viss buutu kaa naakas.

Link to comment
Share on other sites

Varu tad tev teikt to, ka tu nejedz atrast info interneta, jo es atrisinaju problemu un viss ir ok.

Rakstu no tel, tapec nav garumzimju, un tikai vakara ieliksu linkus kas jakacha lai viss buutu kaa naakas.

Gaidu! =]

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...