Jump to content
GIGN Forum

Nominate Mapes.


neCu
 Share

Recommended Posts

Nekādus gully washus un citus random mapes nevajag, tā jau tauta pazūd uz populārām mapēm.

Šādai rotācijai jabūt uz vote choose 5min pirms mape beidzas

pl_goldrush

cp_badlands

cp_dustbowl

cp_badwaters

ctf_turbine

Gribat jaunās mapes, lai ir admins serverī ar tām tiesībām un redz, ka ir tauta un var mainīt.

Jo bieži ir bijis spēlē kādu no top mapēm 13:13 vēlu vakarā un kautkada figņas pēc visi sabalso gorge vai arī pipeline un tad pa 15min spēlēšānu tauta aizklīst un vairs nenāk.

Kā šodien, gāja badwaters, ahuena- tauta pilna. Un kāds jāklis uzliek vote uz coldfront un pats aizpiš prom un visa tauta pazuda un servers tukš tagad stāv ar goldrush. Domājat līdzi.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu skamam! Parasti kāds admins ar vote vai sm_map pravām ir serverī, takā ja ir nepārvarama vēlme var palūgt nomainīt mapi.

Droši varat man prasīt noteikti nomainīšu ja zināšu kā mape saucās :slap:

Link to comment
Share on other sites

Cilvēki pazūd no tām mapēm, jo tās tiek liktas ļoti reti, līdz ar to viņi tās nepazīst/nemāk spēlēt,kas liek pazust no servera.Būtu viņas biežāk, ar laiku pierastu.

Un tādu mapi kā ctf_turbine vispār vajadzētu nahrenizēt no TF2.

Link to comment
Share on other sites

Mans ieteikums.

Varbūt gign vadība kaut kur šeit/mājaslapā var ielikt tādu milzīgu balsošanu, kuras kartes tauta vēlas redzēt lielajā tf2 gign pub serverī. Attiecīgi, katrs var nobalsot par whatever, vienu vai trijām vai x kartēm un tad nu beigās, kuras ir top16 vai cik tur tās kartes, tās liek servera vote listē.

Man personīgi liekas godīgi, jo tauta jau pati būs iebalsojusi tās kartes tur, so neapmierinātībai nevajadzētu būt lielai. Bet ja uz riņķi iet tikai badwater, goldrush, dustbowl - nav forši. Apnīk taču un tad jau arī tauta zūd. Vismaz vecā tauta, manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...