Jump to content
GIGN Forum

Xvm


Recommended Posts

Pietiekums uz xvm :) @ war3

Gribeju uzreiz paprasit, bet padomaju ka daudz adminu un nav vajadziiga shi komanda, bet uz sho bridi jau sapratu ka ir vajadziga) Ir tadi momenti ka vjg pamainit uz ko normalu, bet nav adminu. Apnikusi visu laiku prasiit ngearam lai vinjsh ienak serveri un pamaina, lai cilveeki ne pazuud no servera. Vai vispar vinju nav un tad vnk chaw... ;/ Galva uz pleciem ir, lai katru mapi nelikt voti uz kaadu ice... Un nebus taa, ka es likshu voti uz to ko es gribeeshu.

Sorry par kljudiem un paldies par saprotishanu.

PEACE !

Edited by fragn
Link to comment
Share on other sites

Neesi padomājis, ka parāk ātri prasi xvm? Liekās gribi savu pimpīti pagarināt..

edit ; nejau es prasu acc, bet tu, vienkārši izteicu savu viedokli, cik skatījos baigi maz laika pagāja, kad tu dabūji acc... enīvei, mans viedoklis ir tukša vieta. btw es esmu kruts man ir gandrīz 450h nospēlētas pubā :mIm:

Edited by hwan(suspended)
Link to comment
Share on other sites

net dumaju 4to normaljno :)

pimpiti vjg pagarinat tikai tadiem ka tu :superlol: )))

edit ; Quote "edit ; nejau es prasu acc, bet tu, vienkārši izteicu savu viedokli, cik skatījos baigi maz laika pagāja, kad tu dabūji acc... enīvei, mans viedoklis ir tukša vieta. btw es esmu kruts man ir gandrīz 450h nospēlētas pubā 29.gif "

vnk tev griibas acc, un nepatiik ka man jau ir, un vel es gribu votemap XDDDDdd FY+] puba nospeleju vairak par 200h, un @war3 jau ari daudz =] cic :*

Edited by fragn
Link to comment
Share on other sites

Kpc neesmu sevi peradijis? ir kaadas sudziibas par manu adminstvu, vai kas?

Kaads vel immune? prieksh kam? prasu xvm, jo realy ir vajadziiga lieta.

man nav vajadziga shi komanda lai buutu kaut kaads flags redzams @ xwho, tip esmu krutaaks. Bet vnk ir vajadziiga shi komanda! ko tad neiedot? ;/

tip es tad vel pusgadu paspeleshu, katru reizi kaad vjg nomainit mapi, prassishu kaadam adminam skypaa, lai vinjsh ienaak, un pamaina.? prieksh kam vjg taada "суета". (

paldies par normalu anti =]]]]]]]]]]]]]

Edited by fragn
Link to comment
Share on other sites

REC, jo ir viens no visbiežāk spēlējošiem adminiem(pašlaik). Xvm pašlaik vasarā ļoti nepieciešama, kad tā jau nav spēlētāju, kas spēlē man ir bijis bieži vien, ka no rītiem aztec vai citas lielās mapes spēlējam pa 2vs vai max 4vs4 , kas dod pa nerviem :ermm:

Link to comment
Share on other sites

xvm ir tipa xvotemap , saisinajuma.

Sodien sapratu diezgan debilu faktu , votemap ir tikai netgames adminiem iznemot mani ( domats tie kuriem ir tiesibas tikai uz WAR3 ) + esoshie GIGN Admini kuri spele ieksh WAR3.

Atbalstu , nav nekadu pretenziju. Runajot par to ka nesen iedeva votemap , ie4ekojot vel paris topicus kur tikai iedots votemap ar 40h Online un uzreiz ar parejiem flagiem.

P.S. savus ANTI jus varat atstat poda.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku dažiem pieiet pie šā jautājuma no cita aspekta. Nav svarīgi, kad to prasa - svarīgi ir vai vajag. Un, manuprāt, katram adminam votemap/xmap ir vajadzīgs, jo jebkurā gadījumā, ja mainīs vislaik pa savam kartes, to varēs noņemt. Turpretim, ja rītos un naktī ir grūti savākt tautu, lielo karšu dēļ, tad neredzu iemeslu, kādēļ, lai nedotu šīs komandas. Ar baniem un slapiem tāpat var izčakarēt serveri vairāk, kā ar šīm 2 komandām. Nekad neesmu varējis saprast, kādēļ visi to uzskata par nenormāli krutām komandām.

Viennozīmīgi REC no manas puses.

P.S.

Turklāt, kāda saistība ir nospēlētam laikam ar votemap pielietošanu 2 vs 2 spēlējot, piemēram, de_piranesi?

Jukka, nav gan tā, ka fragn būtu te čītojis.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Nepiekriitu, saaksies paaraak liels bardaks, it sevishkji jauninjo adminu viduu! Kapeec, lai riskeetu dot xm visiem un riskeetu ar probleemaam, ja situaacija serveros (karshu zinjaa) nav tik peljama? Mapcikls nav nemaz tik suudiigs, un ar votmap'u viegli labojams!

Edit: ngEAr un linkin posti izdzeesti, dirsties varat savaa starpaa, nevis shajaa topikaa!

Link to comment
Share on other sites

par voti - lai tiek.

cik var teikt , tādas komandas kā xnextmap un xm tiek iedotas tikai tiem , kas patiešām ir darījuši kautko labu priekš GIGN komjūnitija, nevis kā Lumpy saka - visiem vajag. Tādam Lumpy derētu atcerēties, ka viņš šeit ir jauns pidiņš un derētu vienreiz aizvērties viņam.

Link to comment
Share on other sites

cik var teikt , tādas komandas kā xnextmap un xm tiek iedotas tikai tiem , kas patiešām ir darījuši kautko labu priekš GIGN komjūnitija, nevis kā Lumpy saka - visiem vajag. Tādam Lumpy derētu atcerēties, ka viņš šeit ir jauns pidiņš un derētu vienreiz aizvērties viņam.

Bla , kaa atbalstu Tevi shajaa viedoklii - piedirst un pakart.

Runajot par fragn, aizlieku savu vardu par vinju vienozimigi, chalis nevis ir ar galvu uz pleciem, bet arii respektee vecaku adminu aizradijumus, atshkjiribiaa (ar iznjemumiem) no citiem dzauriem.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu, gudri dirst katrs māk. Vecs pidiņš būdams, izskaidro man, jaunam - kas šajās komandās ir tik svarīgs un īpašs, ka tikai retajam tās var uzticēt? Jo šaubos, ka esmu vienīgais, kas uzskata, ka tās nav ne vitāli svarīgas, lai serverī uzturētu kārtību vai savarītu nenormālus sūdus u.t.t. Uzraksti kādu argumentu arī. Tad arī varbūt sapratīšu. Izskaties pēc tāda, kurš saka, ka 2x2=5 tikai tādēļ, lai nebūtu 4. Vienkārši izskaidro, šo komandu unikalitāti.

Turklāt, kāds tieši ir pamatojums tam, lai es nedrīkstētu rakstīt forumā? Tīri tas, ka man ir cits viedoklis, kuru kaut kā spēju pamatot, atšķirībā no daža laba vecāka pidiņa?

Link to comment
Share on other sites

Lumpy varbūt access ir ieguvis salīdzinoši nesen, bet nedomāju, ka viņš ir pieskaitāms pie "zaļā gurķa", kas ir potenciāls sūdu vārītājs serverī. Man patīk, ja šeit raksta cilvēki, kam ir ko teikt lietas sakarā un kuri savu viedokli spēj pamatot, nevis demagoģēt un katrā pieteikumā minēt - tieši/netieši - cik svarīgs ir viņu viedoklis, bet visi pārējie nav vērā ņemami. Liela daļa šeit CS vairs nespēlē, vismaz ne WAR3, tādēļ vienīgais, pēc kā viņi spēj orientēties ir iespaids, ko var gūt no rakstītā, tādēļ, piemēram man, neko neizsaka autoritātes posts (piedod fuj1). Man tas šķiet vienkārši tukšs, neobjektīvs un vērā neņemams (access jautājumos war3 serverī, šajā gadījumā), ja Tu pats reāli nepiedalies procesā.

Bez obid, vīri. :)

Manuprāt, WAR3 adminu rindu papildināšana būtu jāatstāj WAR3 adminu ziņā. Tas taču ir saprotams.

Par fragnu runājot, ir problēmas ar xchat reizēm, bet es ceru, ka viņš pats saprot, ko dara un spēs laboties. Atbalstu. :thumbsup:

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Sheit jau nereala diskuja saakas. ) Jau ne par manu acc, bet vispar par attiecibam starp cilvekiem , par visiem tiesibam , kas un ko... ))

Man tas patik :cookies: ))

Visiem paldies par REC`iem. ;)

Edited by fragn
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...