Jump to content
GIGN Forum

Potter Vs Bieber


samuray
 Share

Recommended Posts

kastrets drosi vien

ar vazinam noteikti domaji ka vins iegust daudz lezbietes un tadus ka Lady Gaga.

100 punkt ka ar sito sici kautkas nav kartiba.

post skriptum

nezinaju ka cash^ skauz ka sicim ir daudz 12 gadigi skuki

man ne silts ne auksts no ta vai kretine vai ne bet debils vins ir un popularitati ar savu hermafrodismu vai kas tas pa meslu ir ieguvis tinu acis(pops un plagiatisms ir stiligs laikam jau)

Edited by bmw2212
Link to comment
Share on other sites

vienk but vinja fanam ir gejiski vai miiksti, lai jau jaunavas papriecaajas :D

nu es personigi neklausos vinju bet dzirdejis esmu(kursh gan nav?)

izskatas ka bmw2212 ahuena skauzh... riktiigs fail dirst kko tadu :D nevienu neizstavu vienk izklausaas taa ka bmw2212 kkas nav riktiigi.

Lai jau dzied, iznaaks jauna dziesma noteikti dzirdeesiet to :D

Neesmu iedzilinaajies shitajaa teemaa pirmo postu un peedeejo izlasiiju, savas domas pateicu.. adios amigos :D

Man personiigi riebjas mazi beerni un beerni u.t.t :D

Link to comment
Share on other sites

1) Viņam ir 16 gadi.

2) Man viņš neskauž vairāk kā jebkura cita uzpūstā slavenība - nedaudz talants, izskats, laba reklāma un vari peldēties naudā. Par superzvaigzni var padarīt jebkuru. Vienīgā lieta, kas man viņā patiešām besī ir, victory fingers 90% bildēs.

3) Kārtībā kaut kas nav ar tavu galvu, nevis viņu. Neapjēdz, ka Lady Gagas hermofrodītisms bija prasts reklāmas triks?

Uz postiem bez pieturzīmēm vairs neatbildēšu.

Pirms tam visi dievināja/nolika Biluci no Tokio Hotel, tagad Bīberu. Pēc pusgada būs jauns elks un par Bīberu vairs neviens nerunās.

Link to comment
Share on other sites

tas ir pizģets kā viņš man besī, sapisis savos matos 1kg zhelejas, uzvilcis kaut kaadu reperu apgjeerbu un tik meetaa veci :D:D:D vislabaakais ir tas ka dzied par ljubestiibu :D:D mazais kraans vispaar sievietei pieskaaries nav, bet taadus tekstus dzied :D:D labpraaat sasistu vinjam seju :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D vislabaakais ir tas ka dzied par ljubestiibu :D:D mazais kraans vispaar sievietei pieskaaries nav, bet taadus tekstus dzied :D:D labpraaat sasistu vinjam seju :thumbsup:

varetu pat pilniba piekrist.

cash^, bebra fan, - neapvainojies par manam garumzimem, jo sezu zem mac un garumzimes man te negrib stradat

un atvaino, es saja bibebri neredzu talantu(tokio hotel vismaz tads vareja but),Lady Gaga pec interneta avotiem liekas to atzina ka ir tada problema.

post skriptum

ko jus ar saviem vecumiem? vai nav pie vienas vietas 16 vai 12? Tapat berni par kuriem atbild!

Link to comment
Share on other sites

jūs te varat raudāt vai neraudāt, viņam tāpat uzmīst uz jums un visām tām mazajām kas kaifo pie viņa dziesmām, čalis uzdzied pāris džinlus un kasa kāli jau savos padsmitu gados kādu jūs visu mūžu strādājot nesapelnīsiet. ^_____^

Link to comment
Share on other sites

Redz, te tu atkal runā, kur neko nezini. JB sāka savu karjeru liekot savus paštaisītos /homemade/ videoklipus youtubā, kur to pamanīja ushers un izvilka ārā.

Normāls trollis esi, aiz monitora sēž un dirš. Skaudīgs ar esi. :]

Pilnīgi piekrītu. būtu es viņa vietā. dang.

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

Nu, bļaģ, kam tad tā reklāma būtu vēl vajadzīga, ja ne viņai pašai?

Piedod, mūsdienu meinstrīmu neklausos.

Pieturzīmes un garumzīmes nav viens un tas pats.

P.S. Liekas, esam atraduši hivuča aizstājēju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...