Jump to content
GIGN Forum

Aksess Uz War3


Recommended Posts

Sveiki. Kā jau noprotat vēlos iegūt admina priekšrocības uz war3 servera.

Tātad esmu turpat 25 gadus jauns kuram patīk uzspēlēt cs un to daru jau kādus gadus 6 noteikti. Pats pagaidām neko nedaru, nesen atgriezos no vergošanas smir***ajā anglijā un tā es te tagad rakstu. Pirms kādiem 3, 4 gadiem aktīvi braucu ar bmx strītā, bet tagad jau tas vairāk, mazāk ir palicis par pārvietošanās līdzekli, kā piemēram ķerra. Turpinot atbildēt uz jautājumiem kas ir noteikumos man ir jāatbild kāds labums būs no manis konkrētajā serverī - es domāju ka labāks nekā no pāris adminiem kas jums jau tur ir, bet tas tā. Spēlēju es katru rītu ar izņēmumiem... Linku uz statiem es nelikšu,jo tur jau var redzēt tikai to ar kādām rasām es spēlēju, kas manliekas ir mazssvarīgi un jā - niks man vēl nav reģistrēts, bet to es šodien grasos izdarīt. +/- viss. ā un tiesības kādas vēlos ir xban galvenais un tad jau var piemest klāt kiku sleju ja nav slinkums.

Edited by Arush
Link to comment
Share on other sites

Tātad esmu turpat 25 gadus jauns kuram patīk uzspēlēt cs un to daru jau kādus gadus 6 noteikti. Pats pagaidām neko nedaru, nesen atgriezos no vergošanas smir***ajā anglijā un tā es te tagad rakstu. Pirms kādiem 3, 4 gadiem aktīvi braucu ar bmx strītā, bet tagad jau tas vairāk, mazāk ir palicis par pārvietošanās līdzekli, kā piemēram ķerra. Turpinot atbildēt uz jautājumiem kas ir noteikumos man ir jāatbild kāds labums būs no manis konkrētajā serverī - es domāju ka labāks nekā no pāris adminiem kas jums jau tur ir, bet tas tā. Spēlēju es katru rītu ar izņēmumiem... Linku uz statiem es nelikšu,jo tur jau var redzēt tikai to ar kādām rasām es spēlēju, kas manliekas ir mazssvarīgi un jā - niks man vēl nav reģistrēts, bet to es šodien grasos izdarīt. +/- viss. ā un tiesības kādas vēlos ir xban galvenais un tad jau var piemest klāt kiku sleju ja nav slinkums.

Onlains 37 stundas pa 3 meneshiem , neredzu jego sho turpinat.

Link to comment
Share on other sites

на гигне уже играл примерно 2 года назад, ток не так активно) на вар3 уж точно больше пол года :) так что ЦЫЦ=] ну явно не просить ацц, когда ты поиграл неделю на сервере не?... ;/

Link to comment
Share on other sites

Taakaa war3 ieeju ljoti reti praktiski tikai lai kaadu nobanotu nezinu vai mana balls kaut ko izteiks bet es vareetu rekomendeet vinju uz xb :ermm: vnk man jau paliek zb vinsh speeleet saak paagri no riitiem un cuuka naak mani modina lai ieieju war3 nobanot 4iiterus :blelohs: par cik 4iiterus vinsh atpaziit maak ar pliku xb serverim buus tikai labums no vinja :thumbsup:

Edited by R3d.L1ne
Link to comment
Share on other sites

Vot man šitais nepatīk. Tad kad prasa pieteikumu uz aksesu skatās, ja leik tur daudzi ANTI, tad nesūta sev regniku. Tiklīdz jau skatās, ka aksesu liks tad jau pēdējā brīdi pirms uzlikšanas pasūta. Tieši dēļ šitās atteiksmes es dodu ANTI. Savas domas nemainīšu.

Link to comment
Share on other sites

man te jautājums - kā var niku reģistrēt? kautkā nevaru atrast.

EDITED: skaidrs ir tikai tas ka man tagad vajag no kāda ielūgumu lai to varu vispār izdarīt. Gaidu un paldies jau iepriekš.

Edited by Arush
Link to comment
Share on other sites

kad tu esi Galvenajā , tad zem Statistika ir tāds dzeltens taisnstūrītis ar uzrakstu Pārskats, spied to un reģistrē niku. :thumbsup:

to Arush: atsūti man PM ar savu e-pastu, aizsūtīšu ielūgumu.

Edited by miikstais1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...